Skocz do zawartości


Wprowadzanie czytelników w błąd


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_filolog_*

Gość_filolog_*
  • Goście
  • Od: --

Napisano 03 lipiec 2016 - 13:16

Pytanie:

Dlaczego Sat Kurier w wydaniu papierowym wychwalając Graphyne pisze o właściwościach softu jakich jeszcze nie było nam dane zobaczyć - np. oglądanie TV na innych ekranach- tablecie, smartfonie. W magazynie piszą, że to wszystko jest! Wprowadzacie czytelników w błąd.


Użytkownik Barti edytował ten post 03 lipiec 2016 - 13:36
Wydzielono post jako osobny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum.


#2 Mr. Orbita

Mr. Orbita

    Administrator

  • Administracja
  • 14403 postów
  • Od: 12 sie 2006
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 lipiec 2016 - 23:18

Tekst jak zauważyłeś jest o Graphyne, a nie o samym Evoboxie. To, jakie możliwości Graphyne zaimplementuje dany producent sprzętu zależy wyłącznie od niego (tak jak w smartfonach na Androidzie to od producenta zależy kiedy wprowadzi możliwości najnowszych wydań, co nie znaczy, że w związku z tym nie wolno pisać o czystym Androidzie). Nie ma tam wprowadzania w błąd - tekst jest o rozwiązaniu GraphyneTV od ADB i jego możliwościach, nigdzie nie pada stwierdzenie, że Evobox to potrafi (tylko, że Evobox ogólnie korzysta z Graphyne), a to, czy Cyfrowy Polsat wprowadzi wszystkie te możliwości i kiedy - zależy od operatora.

 

Poza tym - nie jest to tekst redakcji - to artykuł sponsorowany (ADB), co jest opisane po prawej. Trzeba mieć dużo złej woli, żeby się o to czepiać, zwłaszcza, że w wątku Evoboxa było to już wyjaśniane w związku z materiałem wideo prezentującym inne możliwości Graphyne i jak wynika z Twojego postu z 18 maja w tamtym wątku - świetnie zdajesz sobie z tego sprawę - czysta celowa złośliwość. Zamykam.


Specjalista DVB, ogarniający także media, testy sprzętu, webdev, programowanie, admin, playout szuka pracy, wymagania - 4k/mc, pisać na PW
STARS.TV = muzyka :D
Uwaga! Nie udzielam porad technicznych przez PW, pisz na forum!

Pozdrawiam :)