Jump to content
Guest filolog

Wprowadzanie czytelników w błąd

Recommended Posts

Guest filolog

Pytanie:

Dlaczego Sat Kurier w wydaniu papierowym wychwalając Graphyne pisze o właściwościach softu jakich jeszcze nie było nam dane zobaczyć - np. oglądanie TV na innych ekranach- tablecie, smartfonie. W magazynie piszą, że to wszystko jest! Wprowadzacie czytelników w błąd.

Edited by Barti
Wydzielono post jako osobny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekst jak zauważyłeś jest o Graphyne, a nie o samym Evoboxie. To, jakie możliwości Graphyne zaimplementuje dany producent sprzętu zależy wyłącznie od niego (tak jak w smartfonach na Androidzie to od producenta zależy kiedy wprowadzi możliwości najnowszych wydań, co nie znaczy, że w związku z tym nie wolno pisać o czystym Androidzie). Nie ma tam wprowadzania w błąd - tekst jest o rozwiązaniu GraphyneTV od ADB i jego możliwościach, nigdzie nie pada stwierdzenie, że Evobox to potrafi (tylko, że Evobox ogólnie korzysta z Graphyne), a to, czy Cyfrowy Polsat wprowadzi wszystkie te możliwości i kiedy - zależy od operatora.

 

Poza tym - nie jest to tekst redakcji - to artykuł sponsorowany (ADB), co jest opisane po prawej. Trzeba mieć dużo złej woli, żeby się o to czepiać, zwłaszcza, że w wątku Evoboxa było to już wyjaśniane w związku z materiałem wideo prezentującym inne możliwości Graphyne i jak wynika z Twojego postu z 18 maja w tamtym wątku - świetnie zdajesz sobie z tego sprawę - czysta celowa złośliwość. Zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...