Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że sport zostanie. Kanał nadal będzie kanałem demo, zachęcającym do wykupu płatnych pakietów CP. Ale ta idea niezbyt się sprawdziła, więc zostanie zmodyfikowana. Nadawanie naziemne jest kosztowne, dlatego potrzebują więcej widowni. Nie każdy jest fanem sportu, i niektórzy po prostu omijali ten kanał widząc jednoznacznie kojarzącą się nazwę. Dlatego muszą ją zmienić. To naprawdę przemyślany ruch. Zaraz powiesz pewnie "a, co z fanami sportu?". Oni mają wykupić pakiet sportowy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie będzie. Super Polsat to będzie całkiem inny kanał niż PSN. Nie wymyślaj. Będzie tyle sportu co kot napłakał a reklamy platformy CP i kanałów Polsat Sport mogą puszczać w blokach autopromocji. Zresztą już reklamują się tak na wszystkich stacjach z Grupy Polsat. To będzie taki główny Polsat czy TV4 dla osób z dysfunkcją wzroku i słuchu. Ot co i tyle! :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież mówię, ze ta koncepcja im się nie sprawdziła (PSN jest ostatni w rankingu oglądalności kanałów naziemnym), dlatego znacznie ją zmodyfikują. "Zmodyfikowanie" oznacza ograniczenie sportu. Ale on zostaje - niczego nie zmyślam, poczytaj sobie wykazy na stronie KRRiT. Wyraźnie pisze, że sport będzie stanowił 5% tygodniowego czasu antenowego miedzy 6:00 a 23:00.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe, że coś zostanie, bo niektóre transmisje (mecze eliminacyjne MŚ) i tak się nie będą mieścić. Za dużo jednak tego nie będzie, dublowanie transmisji też nie wchodzi w rachubę. Prędzej czy później całkiem zniknie sport albo zostanie przeniesiony do pasma nocnego jako "Magazyn sportowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zaś mógłbyś darować sobie czepianie. To, że poddawałem pod wątpliwość powstanie Super Polsatu nie jest równoznaczne z tym, że nie brałem tego w ogóle pod uwagę. Napisałem zresztą to po długim braku informacji ze strony nadawcy na ten temat. Teraz temat wydaje się być zakończony, ale widocznie Tobie to nie wystarczy i musisz się trochę napluć o tym jak to poważnym uchybieniem z mojej strony jest to, że śmiałem tak ocenić sytuację :D naprawdę, jest to śmieszne. Tak doświadczonemu użytkownikowi chyba nie przystoi takie zachowanie, nieprawdaż? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śladowe ilości transmisji sportowych pozostać muszą.... CP posiada prawa które muszą być pokazywane FTA, więc jakaś antena która gromadzi kilkadziesiąt tysięcy ludzi jest im potrzeba i tak np. mecze ligi światowej w siatkówce czy reprezentacji polski w koszykówce szeroko omawiane będą ze studiem i całą machiną promującą w PS a Super Polsat wypełniać będzie miedzy innymi obowiązek pokazywania transmisji na antenie otwartej w sd, czym operator wielce chwalić się nie będzie i promując produkt "premium" na antenie kodowanej. Tak ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Super Polsat ruszy w grudniu: http://businessinsider.com.pl/media/nowe-kanaly-telewizyjne-super-polsat-i-polsat-docu/fll8691
Ciekawe tylko którego bo jak drugiego to weszliby w paradę dwóm stacjom z MUX8

Edytowane przez Tomo21
Ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Polsat ruszy w grudniu: http://businessinsider.com.pl/media/nowe-kanaly-telewizyjne-super-polsat-i-polsat-docu/fll8691

Ciekawe tylko którego bo jak drugiego to weszliby w paradę dwóm stacjom z MUX8

Akurat nowe stacje z MUX8 nie mają się zbytnio czego obawiać, nawet gdyby Super Polsat ruszył tego samego dnia. Tamte stacje mają do zaoferowania premierowy kontent, a SP to będą w znaczącej ilości powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i PSN to były głównie powtórki, ale jednak powtórki dość świeże, teraz będą miliardowe powtórki powtórek. Nie wystarcza im Polsat, TV4, TV6, `ATM Rozrywka`i tworzą kolejny kanał do tego?? 

Z tego co widzę to nie ma obawy o nowe kanały, bo z tego co się okazuje z odbiorem MUX 8 będą duże kłopoty. U mnie na razie nie ma mowy o odbiorze.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ATM to nie Polsat"...

Idą na rekord z kanałami z powtórkami powtórek. Jakby zamiast PSN nie mogli dać Polsatu 2. Po co to jest robione?

@up Tylko że TVP ma góra dwa takie kanały. Polsat już chyba z piąty. Całkiem się już to rozwodni.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam uważam podobnie do Ciebie @wislok. Mało tego. Kwestionuję w ogóle sens istnienia tego kanału, tym bardziej przy MUX 8 i obecnych wyników oglądalności. Szkoda, że Polsat wpadł na odwrotny pomysł niż prezes TVP. Możemy doczekać czasów gdy ofertę CP będą stanowić w 90% kanały z "Polsat" w nazwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda, że to coś jednak powstaje :/ o ile jeszcze zmiana Eski w Ósemkę okazuje się na razie nie taka najgorsza (przynajmniej do czasu gdy będzie wciąż tyle samo muzyki co teraz) to ta nie zapowiada się najlepiej. Nie wiadomo ile sportu się tam znajdzie i czy w ogóle będzie coś na żywo. Byłoby całkiem w porządku gdyby emitowano to co jakimś cudem nie mieści się w trzech sportowych kanałach ale obawiam się, że tak może nie być.

Idealnie byłoby gdyby było trochę transmisji sportowych niemieszczących się do ramówek trójki PS/PSE/PSN np. mecze el.mś czy innych rzeczy pokazywanych głównie tylko z odtworzenia a reszta ramówki była podobna do kanałów z MUX 8.

Po Polsacie jednak nie spodziewam się nic dobrego. Fakt, że długo przygotowują ten kanał nic nie znaczy w kontekście jego poziomu. Tylko tyle, że powstaje kolejny powtórkowy twór zamiast po prostu podmiany na coś już istniejącego. Cóż, pożyjemy zobaczymy.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...