Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jestem ciekaw czy ta stacja w ogóle ruszyły bo hak na razie dobre oferty Polsatu były jedynie na papierze a nie na wizji. Mam nadzieje że stacja ruszy przy okazji zmian na multipleksach pierwszym i ósmym bo chyba tylko wtedy mają szanse na sensowne działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nic się nie uparłem, po prostu wiem jak to jest z tym Polsatem. Jedno planują, drugie ogłaszają, trzecie robią, czwarte uruchamiają, piąte wychodzi. Tyle już mieli kanałów w planach, a może ze dwa uruchomili i to w śmiesznych okolicznościach. Powiedz mi proszę, co ostatnio oglądałeś na Polsacie Docu albo jak tam liga rosyjska na Polsat Sport Weekend? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikują plany, bo sytuacja cały czas jest dynamiczna. Może dali tej zmianie więcej czasu, żeby zobaczyć co będzie po starcie konkurencji? Może zapowiedzi konkurentów z MUX-8 spowodowały, że już nie tak łatwo będzie pozyskać większą grupę odbiorców - i lepiej zostać z tym, co jest?


Zresztą, jestem zdania, że po prostu nałożyli sobie zbyt rygorystyczny termin zmiany (lato 2016). I ich rzeczywistość przerosła. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale @Pawop ma rację. Co innego zaczynać od zera, a co innego lekko modyfikować rzeczy istniejące. Wątpię też, żeby sytuacja z NTC miała przeniesienie na wszystkie ich plany. Ciężko wprowadza się nowe kanały na takim rozbudowanym rynku telewizyjnym, jak nasz. To trudny biznes. Może niepotrzebnie ogłaszają przedwcześnie te zapowiedzi nowych kanałów. Ale pewnie muszą jakoś pokazać inwestorom, że spółka ma plany rozwoju. Stąd te komunikaty dla mediów, trochę przedwczesne i nie do końca ostateczne.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie ma racji. Jest to wszystko logiczne.

Tylko właśnie, czasami za bardzo wybiegają na przód z niektórymi rzeczami. Tyle co ogłosili chęć przekształcenia PSN w Super Polsat, ZPR zaraz ogłosił podobny mimo wszystko manewr z Eską TV i 8TV. Nie przewidzieli tego widocznie, albo po prostu ogłosili to za wcześnie, albo jeszcze coś innego. Dlatego potem trudno określić jakie są ich prawdziwe intencje, gdy wybiegają z jakimś planem daleko w przyszłość, ogłaszają go, sygnalizują że coś jest na rzeczy, a mimo to rynek to potem weryfikuje i w zależności od tego co się na nim podziała albo plan bierze w łeb, albo zostaje zrealizowany. TVP wielokrotnie postępowała tak samo - miała różne plany ogłaszane jednak w niewłaściwym momencie (teraz też, niedługo nowy prezes a tu jeszcze ten obecny mówi o planach na następne miesiące; wiadomo - zakłada optymistyczny scenariusz, nie może być tak że nic nie robi, też czas go trochę goni np. z MUX 8 ) i potem mało z nich faktycznie było realizowanych. Wiadoma sprawa, jakiś komunikat być musi, tylko że nie zawsze pojawia się on w odpowiednim czasie.

 

edit: no proszę, a jednak http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-polsat-uruchomi-w-tym-roku-kanal-super-polsat

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wciąż wiadomo tyle co... nic: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/telewizja-polsat-uruchomi-w-tym-roku-kanal-super-polsat ;-)

 

Co do pozostałych zapowiedzi kanałów: Co do innych propozycji nie podjęliśmy jeszcze konkretnej decyzji. Rynek jest bardzo konkurencyjny, więc każdy kanał staramy się przygotować bardzo starannie i precyzyjnie - tak, aby wejść z nową ofertą w możliwie najbardziej odpowiednim momencie - wyjaśnia wirtualnemedia_pl Maciej Stec.

 

Szczyt HIPOKRYZJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP ma bazować na powtórkach - w gruncie rzeczy to będzie ATM Rozrywka BIS bo ma nadawać seriale z udogodnienia dla niesłyszących ( i wiadomo, że chodzi o polskie seriale). Chyba trochę się wystraszyli, że konkurencja zmiecie ich ofertą i szukają szczęścia. Do tego te zapowiedzi TVP SPORT w DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja się upierałem, że w ogóle nie wystartuje? Poddawałem pod wątpliwość co najwyżej, a to jednak jest subtelna różnica. Zresztą napisałem, że jedną z przesłanek ku temu mogła by się okazać utrata praw transmisyjnych i to się przecież wydarzyło. Teraz im trzeci kanał sportowy jest niepotrzebny, a transmisje sportowe z PSN i tak zostaną przeniesione do PS i PSE. Kwestia teraz czym będzie ten Super Polsat, ale możemy się tylko domyślać znając tego nadawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Polsat to będzie pewnie kolejna stacja pokroju Polsat 2 lub ATM Rozrywka. Znając takiego komercyjnego nadawcę, jakim jest właśnie Polsat, to wszędzie wpychają do tych kanałów powtórki. Kolejny kanał ze ''starociami''? Już Polsat dosłownie przesadził. Jeśli będą emitowane powtórki z P2 czy ATM, to zdecydowanie powiedziałbym ''nie'' dla Super Polsatu. Kolejny ''klon'' zacznie się pewnie szykować.

 

Super Polsat oczywiście ma szansę mieć lepszą oglądalność niż PSN. Kolejnym klonowaniem Polsatu 2 na pewno widzów by im przybyło :P

 

Co innego gdyby stali się czymś w rodzaju TVN 7, ale na to się nie zanosi.

Pożyjemy, zobaczymy wkrótce, co będzie na Super Polsacie, no chyba że jakieś powtórki z innych śmieciowych stacji typu ATM Rozrywka xD

Owszem, mogliby pójść podobną i drogą i być jak TVN-owska ''siódemka''(znaczy się TVN 7), ale raczej nic z tego. Podejrzewam, że mogą to być kolejne powtóreczki Kiepskich, Rodziny zastępczych i innych polskich seriali, choć na to wcale bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...