Skocz do zawartości

8TV


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji o kanale, który wkrótce w NTC pojawi się w miejscu Eski TV, czyli o Ósemce TV :)

 

Ósemka TV będzie miała charakter wyspecjalizowany muzyczno-rozrywkowy. Audycje prezentujące muzykę rozrywkową oraz inne rodzaje muzyki zajmą nie mniej niż 48 proc. w tygodniowym czasie nadawania programu w godz. 6:00-23:00. Audycje informacyjno-publicystyczne zajmą nie mniej niż 1 proc., audycje rozrywkowe nie mniej niż 12 proc., filmy i seriale nie mniej niż 10 proc., audycje edukacyjno-poradnicze nie mniej niż 0,88 proc., natomiast audycje powtórkowe - nie więcej niż 50 proc. tygodniowego czasu nadawania programu w godz. 6:00-23:00. Przewidywany procentowy udział w dobowym czasie nadawania programu audycji i innych przekazów niepochodzących od wnioskodawcy, tj. niewytworzonych przez wnioskodawcę ani na jego wyłączne zamówienie, ani we współdziałaniu z innymi nadawcami, wyniesie nie więcej niż 50 proc.

 

Program Ósemki TV będzie miał charakter pasmowy. W paśmie porannym nadawana będzie muzyka oraz audycje poświęcone zdrowiu i fitness. W paśmie południowym znajdzie się muzyka, a także audycje muzyczne z udziałem gości (w tym powtórki weekendowych premier), po południu będzie można obejrzeć audycje na żywo, teleturnieje muzyczne i seriale dla młodych (w tym przede wszystkim te z dużą ilością muzyki), zaś wieczorem przewidziane w tygodniu pasma

filmowe.

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie sprawdzi się ten kanał, czy nie? Czy to co będzie składało się na jego ramówkę (szczegóły w pierwszym poście) wystarczy żeby kanał odniósł sukces? :)

Edytowane przez Mr. Orbita
Usunięte odniesienie do przeniesionych postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te wstępne zarysy pozostały, to nie wyglądałoby to w sumie najgorzej - stacja i tak być może częściowo muzyczną (wypełniając równocześnie w naziemnej TV lukę po Esce). Ciekawe jakie będą wieczorne filmy - specjalnie kupione na potrzeby Ósemki czy te niższej klasy z ESKA GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się sprawdzi. Niestety. Wszyscy starzy wyjadacze będą wniebowzięci, bo nie dość że będzie na co narzekać to i na co "przypadkiem przełączyć" :)

Idealny śmieć naziemny. Pewnie drugie ATM Rozrywka.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mogłoby się wydawać, że Ósemka TV dzięki DVB-T będzie dostępna w całej Polsce, problem w tym, że wiele osób nie posiada odpowiedniego tunera do odbioru, ponieważ woli korzystać jedynie z ofert płatnych operatorów. Stąd też to 35% zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dustman Zobacz wyżej - muzyka (przynajmniej na początku) będzie na pewno rano i częściowo po południu, dopiero wieczór ma być tak jakby "niemuzyczny" ;)

Po południu to prędzej jakaś telenowela czy inny paradokument. Cały kanał jest niemuzyczny jak Ty to określiłeś. 

I w ogóle to porównywanie do Vivy z lat minionych...nie wiem czy kpicie czy piszecie to na poważnie, ale aż to jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po co jest ten temat? Wprowadza tylko w błąd. "Ósemka TV" nie będzie nowym kanałem, tylko zmienia się w niego dotychczasowa "Eska TV" (NTC, kabel, sat.). Natomiast, takim kanałem będzie nowa "Eska TV", która posiada nową koncesję i będzie budowała zasięg od zera (na satelicie i w kablu).

 

W związku z tym, temat powinien zostać zamknięty. Do tematu "[FTA] ESKA TV" dodać człon "(wkrótce ÓSEMKA TV)", i tam prowadzić te dyskusje. A jak w kablówkach i satelicie pojawi się nowa "Eska TV", wtedy można założyć nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obydwa tematy można zostawić zwłaszcza że nowa Eska TV pojawi się prawdopodobnie bezpośrednio przy okazji zamiany tej starej w Ósemkę TV. Poza tym ten temat dotyczy Ósemki TV a tamten Eski TV w starej a następnie nowej formie.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po co jest ten temat? Wprowadza tylko w błąd. "Ósemka TV" nie będzie nowym kanałem, tylko zmienia się w niego dotychczasowa "Eska TV" (NTC, kabel, sat.). Natomiast, takim kanałem będzie nowa "Eska TV", która posiada nową koncesję i będzie budowała zasięg od zera (na satelicie i w kablu).

 

W związku z tym, temat powinien zostać zamknięty. Do tematu "[FTA] ESKA TV" dodać człon "(wkrótce ÓSEMKA TV)", i tam prowadzić te dyskusje. A jak w kablówkach i satelicie pojawi się nowa "Eska TV", wtedy można założyć nowy temat.

A po co tak kombinować i bawić się otwieranie kolejnego tematu o Esce TV, jak już przecież taki istnieje? :crazy: Jest temat o Esce TV i niech w nim toczy się dyskusja o starej/nowej Esce, a Ósemka niech ma własny odrębny temat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...