Skocz do zawartości

CANAL+ Sport Online


śmiechu warte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co NC+ może zrobić zgodnie z prawem to weryfikować na bieżąco czy dany abonent nie korzysta non stop za granicą z usług.

Jak to zrobią nie mam pojęcia, jak długo zagraniczne IP będzie dla nich ok to też nie wiadomo bo nie ma ani słowa o tym w rozporządzeniu.

 

A jeżeli sami sobie wprowadzą regulację takową to już powstaje pytanie czy będzie ona legalna.

Bardzo to nie przypasowało takim korpo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tylko na myśli to że ktoś tu powołuje się na prawo.A sam korzysta z usług operatora niezgodnie  z umową.

 

Z umową a nie łamiąc prawo:-)

Jeśli są tak jednomyślni to chętnie oddam sprzęt,jak i z milion Polaków za granicą i pójdą z torbami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@umek , a czy my mieszkający w Polsce to nie płacimy abonamentu.

Ja płacę 134 zł i czym jestem gorszy od kogoś w UK, DE?

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No i ? Ten argument jest nietrafiony.

Wszyscy płacimy i wcale nie jesteś uprzywilejowanym bo niby jest więcej abo poza granicami PL.

Czujesz się lepszym/ cenniejszym abonamentem ode mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wszyscy jesteśmy abonentami tej wspaniałej platformy ;)

Tak na poważnie to dajcie info czy PL wam działa na necie w UK, DE.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,wszyscy płacimy i uważam że jako obywatel kraju powinienem bez przeszkód móc wywieść legalnie sprzęt za granicę.Sky Go już w Polsce działa bez przeszkód a nc+ jak zwykle pokazało klientowi że podpisując umowę staje się nikim.Cieszy mnie to uwalnianie kanałow od operatorów jak np. HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nc+ bo to nie wymysł nc a takie było prawo i nc+ musiało się do tego stosować bo zostałoby ukarana. Sky może sobie robić co chce bo kary nie dostanie, podobnie było z ARD/ADF z MŚ czy ME oni mieli gdzieś także prawo, wiele operatorów się skarżyło a i tak każdy mógł oglądać mundial czy z banem UEFA na rozgrywanie meczów kiedy gra LM wszyscy inni nie mogą grać o 20:45 ale Anglicy mogą. Problem jest to, że prawo nie jest równe dla wszystkich i tu też tak będzie i na pewno coś Anglicy wymyślą i będą naciskać na innych operatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteśmy abonentami tej wspaniałej platformy ;)

Tak na poważnie to dajcie info czy PL wam działa na necie w UK, DE.

Nic sie nie zmienia dalej w Irlandii, HBO GO gra na miejscowym IP, NC+ wiadomo :mrgreen:.

Player pl nie wiem.

 

@mad85

ARD nie olewała prawa tylko kupiła możliwośc pokazania meczów na całą EU przez satkę, a to różnica co?

A twoja sugestia co do tego iż prawo unijne dostosowano do działań SKY to parodia.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@mad85

ARD nie olewała prawa tylko kupiła możliwośc pokazania meczów na całą EU przez satkę, a to różnica co?

A twoja sugestia co do tego iż prawo unijne dostosowano do działań SKY to parodia.

Źle rozumiesz moje słowa, ta prawo powstało z niby  korzyścią dla abonentów i po to aby mali mogli konkurować z dużymi. A to co napisałem to  jest skrót myślowy. Tylko problem polega na tym, że to prawo jest głupie bo taka nc+ musi liczyć się z trzema czynnikami po 1 abonenci a wiadomo, że zawsze będą tacy co będą oszukiwać, po 2 prawo, a po 3 SKy i Premier League. I oni tak to muszą wypośrodkować aby nie łamać prawa ale też zadowolić 2 pozostałe strony. Tak samo jak z micro USB, niby w UE jest to standard a Apple ma to gdzieś i tak korzysta z lighting.  Prawda jest taka, że jeśli znowu będą takie akcje jak z banem to naciski na nc+ będą coraz większe bo to Anglicy rozdają karty.  Dziś gra LM, jest PP, Serie, liga w Austrii czy Rumunii ale tylko na Wsypach są mecze o 20:45. Z tym prawem tak samo będzie. Bo tacy jak Sky mogą więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest aktualizacja aplikacji na Androida. Moim zadaniem wszystko gra i buczy. Między innymi jest teraz możliwość wyboru jakości, a co za tym idzie monitorowania zużycia danych. 

Dzięki za info.Zaktualizowana. Przetestujemy dzisiaj na LM. ;)

Przydało by się 1080p. :cool:

Zużycie danych nie dbam o nie.

Dajcie znać czy to wam dzisiaj zadziała Mają was weryfikować czy przebywacie czasowo poza granicami Polski.

Pełna inwigilacja ;)

image.png

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...