Jump to content

Ciekawe kanały warte oglądania z Astry 19,2°E

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie szukam coś ciekawego do oglądania z satelity astra 19 :) Postanowiłem sobie wykorzystać konwerter który lezał na strychu razem z uchwytem :) Chodzi mi o coś ciekawego najlepiej muzyka,tematyka gier i może bajki dla siostry :D Oglądałem vive ale tam same seriale a później leci Comedy central :/

Co do Astry, to ten jest ciekawy :INSIGHT HD.Parametry odbioru 11,229,polaryzacja V (pionowa)22000.Kanał coś w stylu Discovery. Co ciekawe nadaje w języku angielskim.Co do muzyki to może ten:Deluxe Music 12,148 polaryzacja h (pozioma),27500.

Edited by ARTIPAPK

Witam tak jak w temacie szukam coś ciekawego do oglądania z satelity astra 19 :) Postanowiłem sobie wykorzystać konwerter który lezał na strychu razem z uchwytem :) Chodzi mi o coś ciekawego najlepiej muzyka,tematyka gier i może bajki dla siostry :D Oglądałem vive ale tam same seriale a później leci Comedy central :/

Jak chcesz dla siostry to masz KIKA HD 11348V

Są też kanały, na których jest nadawane Euro 2016, czyli ZDF oraz Das Erste; są też Comedy Central oraz Nickelodeon, oba w HD oraz jak lubisz słuchać muzyki dance to jest nadawane radio Sunshine Live (wszystkie wymienione są niekodowane :curious: ).

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

ZDF i Das Erste mam w HD są nie kodowane :) Natomiast Comedy Central i Nick są niekodowane w wersji SD ;) Wersje HD są w pakiecie HD+ :)
Ps. Jak coś powaliłem to przepraszam :)

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
  • 3 weeks later...