Jump to content
kaspian0007

Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Moduł CAM CI+ telewizja na kartę NC+

z mediamarket , 97,00 zł, czy to jest moduł sparowany z karta czy nie, i czy zadziała z niezalezna karta Cameleon

Tak, karta Cayman jest sparowana z tym modułem. 

Nie, karta Cameleon w nim. nie zadziała. 

:)

Czy kupując moduł dostanie się 1miesiąc darmowego canal+4K?.

Posted (edited)

Witam, mam dylemat  co wybrać czy moduł cam ci+ nc  czy dekoder iti5800 -obie opcje prepaid?? Posiadam telewizor oled lg b7v i rozchodzi się o jakość czy ten moduł razem z moim tv wygeneruje lepsza jakość obrazu niż ten stary dekoder ?? Chyba ze ktoś ma lepszy pomysł jak wykorzystać mój tv z telewizją nc+ bez podpisywania umowy.

Edited by mrplonski
zapomnialem dopisac

Posted (edited)

Bierz moduł, gdyż jest to produkt nowy, a nie 10 letni złom jak ten dekoder. Twój telewizor ma dekoder wbudowany z obsługą kanałów 4K. Poza tym te modułu się praktycznie nie psują. 

Edited by shevchenko1987
  • Upvote 1

I obraz z poziomu TV, a nie dekodera jest lepszy.

Na pierwszych stronach (jeszcze w 2016 roku) wątku była mowa o blokowaniu nagrań niektórych meczów z C+ przez NC+ na tym module. Wobec tego pytanie do obecnych użytkowników tegoż modułu: Czy na ten moment korzystając z modułu można swobodnie nagrywać mecze w C+ Eleven i PSP?

A korzystasz z modułu włożonego bezpośrednio do telewizora czy do tunera z wolnego rynku? Właśnie pisałem w tej sprawie do NC+ i dostałem odpowiedź, że nagrywać można tylko w przypadku modułu umieszczonego w telewizorze, a w przypadku modułu włożonego do tunera nie da się nic nagrać. Z kolei pisałem również do Fergusona i dostałem odpowiedź, że najnowszy moduł CAM CI+ od NC+ działa w modelach A203,  A253 Combo i A254 Combo i można spokojnie nagrywać. Ciekawa sytuacja :) Jak myślicie kto tu nagina prawdę? Może ktoś, kto używa tego modułu w dekoderze mógłby się wypowiedzieć?

Działa nagrywanie na VU+solo2. Miałem na chwilę do testów. Niestety z wiadomych względów działa nagrywanie tylko 1 kanału jednocześnie.

Czyli wychodzi na to, że NC+ po prostu jest na rękę sprzedawanie abonamentu z ich dekoderami i stąd takie rewelacje wciskane potencjalnym klientom :)

Bo na module nie wcisną VOD.

• Sad 1

Posted (edited)

Powiedzcie mi, czy nagrania jakoś są szyfrowane przez ten moduł CAM CI+ z kartą Cayman, czy nie i można je sobie bez problemu archiwizować ze swojego prywatnego dekodera i bez problemu przerzucić na swój zewnętrzny dysk i oglądać np. na laptopie? Dodatkowo proszę o informację, czy ten moduł jest jednostrumienowy czy dwustrumieniowy?

Edited by lukx95

Posted (edited)

Moduł jest jednostumieniowy. Co do archiwizowania to na Enigmie2 jest to możliwe. Pliki zapisują się w formacie *.ts. 

Edited by shevchenko1987
  • Sad 1

Mam ten najnowszy moduł od nc+, dzisiaj przeszedłem z karty na umowę, pakiet extra + Canal+ ale nie mam uprawnień na canal+ 4k( reszta c+ już działa). Najśmieszniejsze jest to że gdy jeszcze miałem miesiąc na start w tv na kartę to canal+ 4k mi działał bez problemu przez cały miesiąc. Ktoś wie o co tu chodzi ?

Posted (edited)

W ICA nie wyświetla mi się ta opcja, ciekawe czemu ?

Edit wogole nie mam żadnych ofert promocyjnych, tylko cennikowe u mnie są.

Edited by kurczakt

Też jestem posiadaczem modułu i nie mam w ICA canal+ 4K Zwyczajnie nie ma tego w opcjach. Dodatkowo jest płatny.  A to że nie masz żadnych ofert promocyjnych to przez to że z prepaida przeszedłeś. Pewnie jeszcze system nie zaskoczył i poczekasz kilka dni na opcje dodatkowe.

No to niezły skandal, bo zależy mi na tym 4k żeby działał na module ale zostałem wydymany bo przy zawieraniu umowy konsultant twierdził że c+4k będzie działał na module a teraz się okazuje że nie. Nc+ to porażka oraz dno i wodorosty.

• Confused 1
  • Upvote 1

Ależ dzwoniłem dwa razy już nawet, i za 1. razem powiedziano mi że musi być dekoder 4k a za 2. że trzeba jeszcze poczekać na aktywację dodatkowych opcji.

Posted (edited)

No i za drugim razem mają rację. Poczekaj kilka godzin aż system przemieli twoje dane, bo dokonywałeś migracji, a dodatkowe opcje wskoczą Ci do włączenia w ICA. Cierpliwości. 

Edited by shevchenko1987