Jump to content
kaspian0007

Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Jest możliwość edydowania listy kanałów  z własną numeracją jeśli telewizor daję taką możliwość czy ta opcja jest zablokowana na module CAM?

Moduł służy do rozszyfrowania kanałów a nie do układania listy.

Edited by ircios

Dopytuje, bo NC+ twierdzi co innego, chodzi mi konkretnie by mieć konkretnie Tvp1 na1, Tvp2 na 2, Canal+ na 3 itd..Taką informację otrzymałem "Lista kanałów jest ustalana przez nc+ i nie ma możliwości jej zmiany. Możesz natomiast ułożyć listę swoich ulubionych kanałów, Numeracja kanałów ustalona jest przez platformę nc+."

Pomylili się wysyłając formułkę dotyczącą dekoderów 

@Pawel1987

Mam moduły CI/CI+ z ofert TNK HD - Polsat - HD Austria - Tivusat - HD+ i żaden moduł z oferty w/w nie blokuje możliwości układania swojej listy.

• Upvote 1

3 godziny temu, Pawel1987 napisał:

Dopytuje, bo NC+ twierdzi co innego, chodzi mi konkretnie by mieć konkretnie Tvp1 na1, Tvp2 na 2, Canal+ na 3 itd..Taką informację otrzymałem "Lista kanałów jest ustalana przez nc+ i nie ma możliwości jej zmiany. Możesz natomiast ułożyć listę swoich ulubionych kanałów, Numeracja kanałów ustalona jest przez platformę nc+."

Ja w swoim telewizorze w ramach wyboru "Anteny" mogę wybrać nc+. Wtedy pobiorę listę kanałów taką jak dostają dekodery i nie mam możliwości jej edycji. Jeśli natomiast wybiorę w ramach opcji "Antena" po prostu tv sat to pobieram listę wszystkich kanałów z satelity i mogę je ustawiać jak chcę.

A co ma moduł do tego? Moduł rozszyfrowuje tylko sygnał.

@damio, dokładnie, jak mówi wyżej @ircios.

Moduł CAM służy jedynie do dekodowania zaszyfrowanych kanałów. Do niczego więcej. Sygnał HDR to jest już kwestia telewizora i nadawanego programu.

Panowie, korzystam z tunera sat z TV i modułu Cyfra+. Czy można wybrać listę kanałów oferowaną przez NC+? Mam do wyboru: Cyfra+, Cyfrowy Polsat, N.

2 godziny temu, Z-G napisał:

Philips 42PFL6007K

(...)

Mam do wyboru: Cyfra+

Teoretycznie po wybraniu tej opcji powinien zassać listę nc+, ale telewizor ma już kilka lat i nie wiadomo na ile aktualne jest jego oprogramowanie. Próbuj.

Witam.

Przymierzam się do zakupu Philipsa 55OLED903 - czy ktoś może miał okazję testować moduł CAM w tym modelu?

Rozumiem, że skoro ten telewizor ma tuner satelitarny dual to będę mógł oglądać jeden kanał i jednocześnie nagrywać drugi?

Panowie posiadam moduł Cyfry+ jest jeszcze zainteresowanie tym modułem, czy już bezużyteczny? Działa na nim Cameleon.

Edited by Z-G

1. Karta przypisana sparowana z modułem NC+ CI+ z kompletu.

2. Nie ma takiego który by działał z kartą Cayman z zestawu NC+ CI+.

Edited by tweed77

Witajcie
Otrzymałem właśnie moduł i mam problem z uruchomieniem kanałów na moim Sony KD-75XE8596. Moduł się zaaktualizował(wersja z 4 grudnia 2018). Niby uprawnienia na karcie są do 19 lutego 2019(informacja z menu modułu), jednak na płatnych kanałach ciągle komunikat o braku uprawnień do odbioru. Ustawione na TVP1 HD od kilku godzin i ciągle ciemność.

W między czasie próbowałem resetu TV, wyjęcia i włożenia modułu czy szukania kanałów z ogólnego satelity. Wszystko bez skutku.

Mieliście taki problem lub macie pomysł jak można go rozwiązać?

cosmix

z opisu widze że tv ma dwu tunery satelitarne. Tak zgadując pewnie jest numer 1 i numer 2. Może tu coś nie tak podłączyłeś? Albo moduł np pracuje tylko z tunerem numer 1. Może coś w opcjach jest do tego który tuner dekoduje sygnał? Może się zaloguj na swoje konto ncplus i tam daj ponów uprawnienia mimo że masz... A nie ma aktualizacji softu w telewizorze??

Edited by Ramirez