Jump to content
kaspian0007

Moduł CAM CI+ Platformy CANAL+ – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Czy na module CAM CI + na nowej umowie jest możliwość uruchomienia C+4k ? ponieważ gość na czacie w ICA pisze że tylko aktywują na Ultrabox4k.🤨🤨🤨

Oglądają bez problemów na module CI+

Może chcą ograniczyć na modułach i tylko ma być na dekoderze. Może to jakaś nowa zagrywka.

Edited by ircios

16 minut temu, czerstwy napisał:

....tylko jest problem z uruchomieniem tej opcji.

Dlatego napisałem..

19 minut temu, ircios napisał:

....Może chcą ograniczyć na modułach i tylko ma być na dekoderze. Może to jakaś nowa zagrywka.

Chronią kontent 4k :-D

Godzinę temu, piotr77sat napisał:

Czy na module CAM CI + na nowej umowie jest możliwość uruchomienia C+4k ? ponieważ gość na czacie w ICA pisze że tylko aktywują na Ultrabox4k.🤨🤨🤨

No raczej nie uruchomisz. Zawsze jest szansa ale obecnie znikoma. 

Czyli nie ma możliwości uruchomić Canal+4K na module?Nie chcę mi się wierzyć, że nie będzie to możliwe?

Ostatnio dobierałem ten kanał po przerwie kilku miesięcznej. Mam dopięty do końca obecnej umowy.

Uruchomiłem telefonicznie za pierwszym podejściem - bez problemu konsultant nadal uprawnienia . Koszt: 10zł miesięcznie. Grudzień gratis. Można.

Tu jest pisane dla nowych umów, że nie dają, bo na obecnych to jest możliwe.

• Like 1

Czyli coś się zmieniło, skoro wcześniej jako NOWY mogłem w ten sam sposób wykonać zlecenie telefoniczne o włączeniu tego kanału do pakietu Extra+.   

Październik 2017 nowa umowa 12 m-cy moduł CAM CI+.

Canal+ 4K dobierałem z początkiem roku 2018.

Ciekawy temat: mam umowę na moduł (kończy się w marcu), zastanawiam się czy będę mógł przedłużyć z opcją C+4K?

Jeśli chodzi o umowy na moduły z c+4k to najlepiej trzeba dzwonić na infolinię z ofertami. Żadne czaty, aps-y czy nawet oferty z ICA dla stałych abonentów.

Czy ktos sie orientuje w jaki sposob mozna uzyskac od Canal+ modul CI? Niedawno byla przedluzana umowa i zostalem na Cameleonach bo bedzie normalnie dzialac tylko nic nie wspomnieli ze do lipca 2020. Niedlugo potem wyszla ta informacja i okazalo sie, ze nie daja beda wymieniac kart Cameleon na moduly - tylko Caymany parowane z ich szrotem.

Nie chcę korzystac z ich badziewia, chce zostac na wlasnym sprzecie (po prostu kupic nowy tuner do obslugi modułu).

• Upvote 1

Jeden kolega przy przedłużeniu dostał moduł, bo się uparł. Musisz teraz czekać jak sytuacja się rozwinie.

Kolego @A&G jak to było z tym modułem? Udziel informacji zainteresowanym

Edited by ircios

Przyłączam się do pytania. 
Niedługo mi się kończy umowa i zaczynają się namiętne telefony. 

Gdy mówię, że chcę moduł zamiast dekodera, to szybko kończy się rozmowa i proszę o wizytę w punkcie obsługi, bo na infolinii mają tylko dekodery ... 

Tylko jest pytanie czy komuś rozpatrzyli pozytywnie takie zgłoszenie. Zwłaszcza z camela na moduł.

Ja w ubiegłym roku trzy razy pisałem do nich reklamację żeby przedłużyć umowę z camela na moduł i trzy razy miałem odp. negatywną. Dopiero w tym roku musiałem rozwiązać umowę na camela i dopiero mogłem wziąć jako nowy abonent umowę na moduł.

Dwa miesiące temu nie było żadnych problemów żeby taką umowę podpisać.

Ja brałem przez infolinię z dostawą start + z 10x c+ oraz c+4k. Po odliczeniu miesięcy zniżkowych wyszło mi ok. 50zł/m. na 2lata.

@piotr77sat Przez Strefa CANAL+ "Napisz do Nas" lub w APS - w obu przypadkach jako reklamacja (brak mozliwosci wymiany, uargumentowanie, np. naruszenie bezpieczeństwa) po prostu korespondencja bezpośrednia do nc+ (APS ogranicza się jedynie do przekazania). Decyzja jest indywidualna. Rzadko kiedy pozytywna. Głównie skierowana dla osób z samą kartą, bez sprzętu na stanie.Ta firma działa na zasadzie zapotrzebowania przez konsumenta czyli zgłoszeń tzn. reklamacji, a nie wpisów na forum. Czym więcej zgłoszeń tym więcej pozytywnych rozpatrzeń.

Od siebie zalecam napisane przez Strefę, APSy mają teraz takie obłożenie jak mało kiedy, wymiany Sagemów, Netflix i Święta. To samo uzyskamy pisząc przez Strefe co w APS a dodatkowo odpada nam droga do salonu.

Edited by g0nz0s