Jump to content
kaspian0007

Moduł CAM CI+ Platformy CANAL+ – pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Nie dokładnie tak jak mówisz. Nagrania można odtworzyć tylko na tym telewizorze, ale nie wymagają modułu Ci i aktualnej karty.

Witam, jestem na końcu umowy i w związku z tym mam pytanie. Czy przy przedłużeniu umowy jest opcja wymiany dekodera na moduł CAM czy jest to tylko dla nowych abo.

Mój moduł CAM współpracuje z LG OLED B7. No właśnie, problem w tym, że nie zawsze współpracuje. Przyzwyczaiłem się już do tego, że codziennie po włączeniu TV moduł potrzebuje kilku sekund, aby zweryfikować swoje połączenie, natomiast raz na tydzień, może raz na dwa tygodnie, w ogóle nie łapie uprawnień. Ciągle widać tylko "kanał zakodowany". Nie pomaga wyciągnięcie modułu z TV i ponowne włożenie. Jedynym znanym mi ratunkiem jest wyciągnięcie wtyczki od kontaktu. Wtedy wszystko znowu zaskakuje i jest "weryfikacja modułu" i śmiga.

U kogoś jest podobnie? Można temu jakoś zaradzić?

Witam,

Czy testował ktoś moduł od NC+ w telewizorach Samsung serii NU7xxx z 2018 roku? 

Z góry dzięki za info.

Witam,

Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy moduł będzie działać na dekoderze marki Openbox model AS4KCI dekoder ma zainstalowaną wtyczkę CI PLUS. Moduł po włożeniu do dekodera jest rozpoznawalny widać wszystkie numery karty i modułu, ale był nieaktywny i nie mam pewności. Może ktoś się orientuje? 

Działa na AS4K CI PRO, ale długo się uruchamia (traci uprawnienia) na włączonym Eco Power Mode, na wyłączonym startuje od razu.

czy jest jakikolwiek legalny sposób aby z uzyciem TV 4K z wbudowanym dekoderem i modulem CI+ (+ karta cameleon) moc obejrzec kanal C+ 4K ?

Na kartach seca nie ma możliwości uruchomienia C+4K. To samo tyczy się własnościowych CI+Nagra. 

Tylko sprzęt od operatora. 

19 minut temu, robsat napisał:

Na kartach seca nie ma możliwości uruchomienia C+4K. To samo tyczy się własnościowych CI+Nagra. 

ale zdaje sie kanal C+ 4K mozna ogladac z wlasnym dekoderem i modulem CI+ od NC+ i karta cayman, zatem jaka wartosc dodana daja te karty cameleon ? (pomijajac kwestie wymogu widzenia sie obu dekoderow przez WiFi i dodatkowa oplate za taki rodzaj MR)

W ICA mam poszerz ofertę "CANAL+4K ULTRA HD za 10 zł/mies." więc da radę z modułem. (własnościowy)

mówimy o tym module: hollex.pl/nc-telewizja-na-karte-modul-ci-p-817.html

Edited by sjw
uzupełnienie

Karty cameleon to już żywe trupy. Na CI+Nagra nie ma obecnie możliwości oglądania C+4K.

Aktualizacja zrobiła swoje był nawet artykuł o tym na stronie. 

Edited by robsat

Bylbym wdzieczny za linka,

no wlasnie kazdy chwali te cameleony jakie to one nie sa super hiper, no ale w praktyce to nie do konca kumam co one takiego daja poza brakiem potrzeby laczenia dekoderow w MR na nich, no i braku dodatkowej oplaty za MR, no chyba ze to sa te powody dla ktorych one niby takie super są..

Artykuł ten pojawił się gdzieś w sierpniu. Aktualnie nie mogę go znaleźć. 

Godzinę temu, Vsat napisał:

Co za bzdura... można już oglądać C+ 4K UHD na modułach CI+ Nagravision.

moze uporzadkujmy temat, czy nagra/nagravision to inny typ karta obok cayman etc ? pytanie tyczy sie jak wyglada powyzsza sprawa z kartami cameleon w module CI+ ?

27 minut temu, Don kichot napisał:

moze uporzadkujmy temat, czy nagra/nagravision to inny typ karta obok cayman etc ? pytanie tyczy sie jak wyglada powyzsza sprawa z kartami cameleon w module CI+ ?

A'propos porządkowania - ten temat dotyczy WYŁĄCZNIE modułów CI+ oficjalnie oferowanych wraz ze sparowaną kartą przez nc+. Patrz(cie) pierwszy  post topicu. Oraz np. tu:

https://ncplus.pl/sklep/promocje/Dostawa0-Extra-Canal-CAMCIplus-199

czy tu:

https://satkurier.pl/news/129908/nc-telewizja-na-karte-z-pakietem-start-z-modulem-ci.html

Odnośnie innych "kombinacji" (karty Cameleon, inne moduły, itp.) właściwszym topicem do dywagacji będzie np. ten:

https://forum.satkurier.pl/topic/9789-nc-i-przyszłość-kart-nieparowanych-w-polsce/

Edited by Stanley99

4 godziny temu, robsat napisał:

Na własnościowych modułach CI+ i kartach Nagra w moim przypadku Canal+ 4K Ultra HD działa bez przeszkód (umowa abonencka), chyba, że miałeś na myśli zakup takiego modułu bez umowy.