Jump to content
kaspian0007

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP Platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze

Recommended Posts

Dokładnie. Przesuwasz sobie np. TVP1 na pozycję 1 i kanał staje się nr 1. Wyciśniesz 1 na pilocie i masz TVP1. Tylko po co?

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Confused 2

Po to, bo może ktoś tak lubi? Może ktoś chce sobie ułożyć listę kanałów po swojemu, a nie korzystać z jedynej słusznej listy narzuconej "sztywno" przez operatora?

Ja właśnie z takiego rozwiązania korzystam. Również posiadam moduł CAM (tyle tylko, że nie od Platformy CANAL+, o czym jest niniejszy wątek, tylko od konkurencji), który pracuje w moim niezależnym tunerze satelitarnym.

Cenię sobie "wolność" w takim przypadku, dlatego też nie, z pewnością nie wybiorę dekodera dedykowanego, tylko właśnie moduł CAM. Cieszę się bardzo, że Platforma CANAL+ takie moduły również oferuje. :) Kto wie, może w przyszłości skorzystam. ;)

• Upvote 2

Ale mój sarkazm nie tyczył się możliwości ułożenia listy tylko konkretnego przypadku TVP.

• Like 1
  • Confused 1

1 godzinę temu, raf_ww napisał:

Noszę się z zamiarem przejścia z dekodera Mediabox+ na moduł.

Mam nadzieję, że wiesz jak to zrobić.  Nie pójdzie Ci to lekko.

Raczej jest to nieosiągalne. Będą Ci kazali zakończyć obecną i wziąć nową umowę. 

Edited by shevchenko1987

Potwierdzam. Łatwo nie będzie. Mi się udało.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Godzinę temu, mikoko napisał:

Dokładnie. Przesuwasz sobie np. TVP1 na pozycję 1 i kanał staje się nr 1. Wyciśniesz 1 na pilocie i masz TVP1. Tylko po co?

Dla wygody? 

Też bym chciał mieć możliwość układania listy w Ultraboxie, a tak sprzęt ogranicza podstawową funkcjonalność. 

Edited by shevchenko1987

@shevchenko1987

Jest osiągalne. Ktoś pisał, że w APS gościu przepisał ofertę z dekodera na moduł.

Tak jest. Własna numeracja kanałów to świetna sprawa i wygoda.

Edited by ircios

Raczej nic się  nie zmieniło.Będziesz ich nękał pismami reklamacjami itp to może się uda.Jedno pewne będą twierdzić że się nie da i zniechęcać do takiej wymiany.

Ale najważniejsze, że możliwe :-D

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź!

Faktycznie przykład z TVP1 może nie był najszczęśliwszy (osobiście nie oglądam), ale to był tylko przykład :)

Co do problemów z przejściem w trakcie trwania umowy, to faktycznie ani konsultanci na infolinii, ani nawet droga oficjalnej reklamacji mi tego nie umożliwia, ale obecna umowa za 3 miesiące mi się kończy i wtedy po prostu zamierzam zawrzeć nową (z modułem zamiast dekodera, bo i tak nic nie nagrywam anie nie mam podłączonego go do internetu).

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). Wątek jest o module CAM CI+ Platformy CANAL+ i tylko o nim.

Ja tak zrobiłem. Wziąłem nowa umowę i przeniosłem cały pakiet VIP+ na moduł a starą umowę kończę w marcu.

To o Tobie wspominałem. Tyle, że VIP+ masz, a dla dobrago płatnika wszystko zrobią 😁

Jestem ciekaw czy z mniejszym pakietem przejdzie taka zagrywka.

Ale po przeniesieniu pakietu na moduł będę płacił o 3 dychy mniej

Czyli to taka pseudo nowa umowa. :-D

To teraz niech inni tak robią. 

Można tak powiedzieć, że pseudo nowa. Cały pakiet został przeniesiony, ale oddaję dekoder z dzierżawą i dostałem jakiś prezent za pozostanie. Aha, i przy okazji pozbyłem się Multiroomu.

Edited by Barti

Nawet gdybyś chciał musiałbyś się go pozbyć. Przy modułach nie ma opcji z multiroomem.

Godzinę temu, mikoko napisał:

Można tak powiedzieć, że pseudo nowa. Cały pakiet został przeniesiony, ale oddaję dekoder z dzierżawą i dostałem jakiś prezent za pozostanie. Aha, i przy okazji pozbyłem się Multiroomu.

Jaki prezent dostałeś?

Obniżenie kwoty obecnego abonamentu z kwoty 175 na 139 PLN zachowując wszystkie pakiety i kanały. 175 było już bez MR.

Edited by Barti

No to zaczynają się pierwsze problemy po zmianie zestawu z Cameleona na moduł CI+ z Caymanem.

Nie da się wręcz oglądać TVP1. Mój CryptoBox po ciągłym oglądaniu około 15-20 minut TVP1 restartuje się niemal co 5 minut.

Co lepsze (póki co) na innych kanałach tego nie zauważyłem.

Czy ktoś też to ma?

Edited by A&G

U mnie wszystko OK. Przełącz na TV Puls, kanał 20 i pobierz aktualizację dla modułu.

Ja mam najnowszą wersję oprogramowania.

Może dekoder ma problem lub moduł. Jak reset tunera nie pomoże lub wgranie ponownie softu to zawsze możesz moduł wymienić. Dobrze by było go sprawdzić w innym sprzęcie.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).

To właśnie jest ta wspominana "wolność" odbioru na module. Dzisiaj działa, a jutro już może nie działać. Dekoder bierzesz pod pachę i wymieniasz, a z modułem się bujasz. ☹️

• Confused 1