Jump to content

Recommended Posts

A nie pomyślałeś może że w niedzielę lub poniedziałek zamienili wersję niemiecką na angielską?? Dopiero dzisiaj włączyłem Eurosport HD i były grafiki po angielsku. I jak mam ci zrobić zap z przeszłości?? Jak myślisz dlaczego dzisiaj specjalnie włączyłem Eurosport HD, którego w ogóle nie oglądam? Może po to, żeby zrobić zapy?

Szkoda, że mi nie wierzysz.

Dobra, było jak było, jest takie porzekadło: co było a nie jest, nie pisze się w rejestr ;) Sprawę niemieckich napisów zostawiamy.

Co do tematu polskiej fonii w Cyfrowym Polsacie - dochodzą do mnie sprzeczne informacje. Jedni twierdzą, że jest OK, inni, że mają po angielsku. Ta druga grupa jest proszona o przeprowadzenie instalacji, bo być może trafili na moment wpadki techników, którzy podpieli zły SID. Z tego co mi wiadomo teraz powinno być dobrze.

Full HD jest pewnie po to, że materiał nadawany jest w trybie progresywnym (klatka po klatce), ale raczej nie powinno być Full HD, bo moim zdaniem to oznacza, że nadają w 50fps, jak według satcodx.com jest 24fps

Gdy jest napis "Full HD" to nadają swój materiał w HD, a nie upscalują z SD to HD.

Też myślę, że takiego napisu nie powinno być, wystarczyłoby zwykłe HD i już, a nie Full HD, bo to takie "kłamstwo", tak naprawdę w Full HD nie nadają.

Czy ktoś z abonentów CP ma zakodowany sygnał Eurosport2 mimo opłaconego abonamentu? Bo ja od wczoraj jestem pozbawiony tego kanału dodam że abonamenta opłacony do lipca.

BOA zachowują się jak szamani ponawiają sygnał a to na nic się zdaje ciągle zakodowane

Jak dla mnie to troszkę przegięli z tymi retransmisjami z Euro. Nie dość ze znaczny poślizg to jeszcze godzina strasznie nie wyjściowa ok 23.30 to raczej tylko dla osób cierpiących na bezsenność no ja do niech nie należę.

Osoby cierpiace na besennosć, mamy dla was specjaną okazję! Właczcie kanał Eurosport i obejzyjcie mecze na euro 2008!

Już nie musisz kupaowac tabletek nasennych ani specjalnych preparatów na bezsennosc, kup sobie dowalna platformę lub kablówkę i ciesz się spokojną noca... :oops:

Powiem tak: ktoś sobie za przeproszeniem jaja robił z tym 16:9, bo jak się okazało, oni nawet nie mieli planów nadawania Eurosportu w wersji SD w 16:9.

Proszę zwrócić uwagę, że nie padło twierdzenie, że Eurosport przejdzie na 16:9 w dniu startu Eurosportu HD - jedynie że zamierza (w bliżej nieokreślonej przyszłości). Plany takie są, ale ich wprowadzenie w życie wymaga nieco czasu, czy się sprawdzi - zobaczymy za jakiś czas, czy coś w tym kierunku jest robione.

...może tylko za kimś się powtórzę.

O tuż zauważyłem, że na Eurosporcie HD, obraz i dźwięk - w przypadku n-ki - jest opóźniony około 3 sekund w stosunku do obrazu i dźwięku na Eurosporcie SD.

A jak jest na CP i C+ :?:

Próbowałeś restartować nboxa? U nas czasami się to zdarza na różnych kanałach (tj. rozjazd fonii od obrazu) i wtedy niestety musi nastąpić tzw. Standardowa Serwisowa Procedura Naprawcza #1 (SSPN #1): wtyczka z kontaktu ;)

Nie wiem skąd mi się ten nbox przyplątał - to chyba przemęczenie ;) Aczkolwiek metodę drastycznego restartu na box Cyfry+ też możesz wykorzystać - działa na wszystkie tunery ;) Nie wiem czy masz HD, czy HD PVR, ale na tym drugim nie rzuciło mi się to w oczy. Muszę jednak zauważyć, że testowałem to zanim Cyfra+ zaczęła dawać dźwięk AC3 (bo jakby ktoś nie zauważył - Cyfra+ nie daje na listę ESP HD Polish, a kanał identyfikowany jako EUROSPORT HD PL, gdzie podpięta jest fonia AC3 - to nie jest dubel - tylko różni się SID-em, PID Audio i kodowaniem - tylko Seca MediaGuard 2).

• Mr. Orbita changed the title to Eurosport 1 i Eurosport 2