Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby w Niemczech grały drużyny z czołówki to rozumiem, ale tak to jest po prostu skandal. Szczególnie, że pół dnia ten mecz live zapowiadali. Swoją drogą prowadzący relacje tekstową na ich stronce też zaskoczony i... wkurzony :D

 

16:10 Ok. Kończymy żale. Zaczynamy mecz.

 

16:08 Piszcie swoje "uwagi". Chętnie przekażemy je do osoby (osóB), która dała plamę i doprowadziła do tego bałaganu. Na razie ustalamy, kto dokładnie zawalił.

 

16:07 Zostaje Player, ale wstyd mi go reklamować.

 

16:04 Wstyd, wstyd, wstyd. Mecz Agnieszki NIE będzie na żywo pokazany w Eurosporcie. Ani tym pierwszym, ani tym drugim...

 

16:03 Na początek... Aż nie wiemy, co napisać...

 

http://www.eurosport.pl/tenis/wta-dubaj ... live.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pvr hd http://www.eurosport.pl/tenis/wta-dubaj ... tory.shtml

Mieli wyjątkowo nie pokazać meczu Bundesligi. Widać takie info dostali z Paryża. I teraz ustalają kto zrobił ten błąd. Ja byłm przekonany od wczoraj,że finału tenisa kobiet w Dubaju nie będzie.Wstyd jak napisał redaktor prowadzący tekstówkę,tak się nie robi z kibicami,widzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno nikogo to nie zainteresuje ale... jak zacząłem oglądać relację z Azorów to mało mnie krew nie zalała. Jakość taka że drobniejsze litery były nie do odczytania! W zeszłym roku kilka takich relacji również było, jednak kilka ostatnich rajdów w serii było w HD. Dla mnie to jest nie do pojęcia; promotor serii, raptem pół godzinna relacja a jakość tragiczna. WRC pokazane było przepięknie, a tymczasem IRC woła o pomstę do nieba. Nawiasem mówiąc nadal nie będzie WRC w Eurosporcie. W takiej sytuacji nie ma kanału w PL który relacje by takowe miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport zdecydował się pokazywać turniej kwalifikacyjny do Igrzysk olimpijskich w hokeju na trawie. Na początku ubolewałem, że ilość pokazywanych spotkań była dość skromna ale żeby pokazywać finał kobiet o 1:30 w sobotę a mężczyzn w niedzielę o 2:00? Finał kobiet był dziś przed południem powtarzany ale obejrzenie finału męskiego było możliwe tylko raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się spieszą z zakończeniem transmisji z Mistrzostw Świata w biathlonie. Wiem, że na końcu startują słabsi zawodnicy ale lepiej pokazywać ich niż kończyć relację 15 minut przed następną transmisją a w następnej 15 minut pokazywać wiwatujących ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...