Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno żeby działało skoro Eurosport nie jest w ofercie n na kartę. Promocja dająca dostęp do Eurosportu 2 ma zachęcić do zakupu wyższych pakietów w danej platformie, której jest się abonentem. Jeśli opłacasz n na kartę, Telewizję na kartę czy Telewizję na kartę HD to dostaniesz figę z makiem, chyba że kolejny raz przez pomyłkę dadzą uprawnienia także pre-paid'owcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam Małysz został ekspertem Eurosportu w Pucharze Świata - Skoki Narciarskie na sezon 2011/2012.Poniżej zamieściłem artykuł z oficjalnej strony Eurosport Polska:

Adam Małysz ekspertem Eurosportu w sezonie 2011/12

 

Najwybitniejszy polski skoczek narciarski zdradzi tajemnice poszczególnych skoczni, opowie nieznane anegdoty i podzieli się intrygującymi ciekawostkami z życia skoczków.

Dlaczego skocznia w Kuusamo jest dziwna? Co sprawiło, iż Simon Ammann zdeklasował rywali na igrzyskach w Salt Lake City? Z którym skoczkiem Adam Małysz zaprzyjaźnił się najbardziej podczas swojej kariery? Czemu latanie na „mamutach” jest przyjemne? Czy rozrzedzone powietrze może mieć na wpływ na sposób, w jaki zawodnik oddaje skok?

 

Adam Małysz będzie ekspertem kanału Eurosport podczas tegorocznego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Czterokrotny zwycięzca Pucharu Świata w ekskluzywnych magazynach zdradzi milionom widzów w 59 krajach tajemnice poszczególnych obiektów, na których skoczkowie będą rywalizować podczas kolejnych weekendów. Opowie również szereg ciekawych anegdot dotyczących jego sportowej kariery, co będzie nie lada gratką dla kibiców skoków narciarskich i fanów mistrza.

 

Czterokrotny mistrz świata zadebiutuje jako ekspert Eurosportu podczas pierwszego konkursu tegorocznego sezonu, który odbędzie się w fińskim Kuusamo, w sobotę 26 listopada. Fani będą mogli zobaczyć i posłuchać Adama Małysza w trakcie transmisji zarówno z rywalizacji drużynowej (początek transmisji w sobotę o godz.15:00), jak i indywidualnej (niedziela, godz. 13:15). Mistrz zdradzi między innymi, dlaczego uważa skocznię w Kuusamo za „dziwną”.

 

Adam Małysz, ekspert Eurosportu:

 

- Bardzo się cieszę, że jako ekspert Eurosportu będę miał okazję przybliżyć „od kuchni” poszczególne skocznie milionom widzów w Europie i na świecie. Wielu kibiców skoków może poznać nowe aspekty tej dyscypliny sportu i po raz pierwszy usłyszeć o szczegółach, które często decydowały o sukcesie lub jego braku. To będzie ciekawe doświadczenie również dla mnie.

 

Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eurosport Polska:

 

- Ponad 15 lat kariery skoczka oraz długie pasmo sukcesów czyni z Adama Małysza prawdziwą legendę tej dyscypliny sportu. Nikt nie mógłby być lepszym ekspertem, który na antenie Eurosportu przybliży tajemnice skoczni Pucharu Świata milionom kibiców w całej Europie. To pierwszy w historii sportów zimowych przypadek, kiedy to polski sportowiec staje się tej rangi konsultantem naszego kanału. Współpraca z Eurosportem stawia Adama Małysza w jednym rzędzie z takimi ikonami sportu jak Mats Wilander, Bode Miller czy Maurice Greene, którzy po zakończeniu kariery sportowej zdecydowali się podzielić swoim doświadczeniem z widzami Eurosportu w 59 krajach.

 

Adam Widomski, Redaktor Naczelny Eurosport Polska:

 

- Rozmowy z Adamem przeprowadzone przez Marka Rudzińskiego okazały się źródłem wielu ciekawych historii i anegdot. Wiele z nich było do tej pory zupełnie nieznanych kibicom skoków narciarskich. Okazało się, że Adam potrafi opowiadać w pasjonujący sposób o wszystkich elementach, które mają wpływ na wynik sportowy skoczka narciarskiego. Jego bagaż doświadczeń i wspomnień stał się niezwykle interesującym materiałem reporterskim, który z pewnością zaciekawi widzów Eurosportu.

 

Wzorem lat ubiegłych kibice skoków narciarskich zobaczą na antenie Eurosportu wszystkie konkursy sezonu zimowego. Dodatkowo Eurosport pokaże kwalifikacje do wszystkich konkursów.

 

Relacje z Pucharu Świata w Kuusamo:

 

Piątek, 25 listopada 2011: 18:00 - 19:00, kwalifikacje

 

Sobota, 26 listopada 2011: 15:00 - 16:45, konkurs drużynowy

 

Niedziela, 27 listopada 2011: 13:15 - 15:00, konkurs indywidualny

 

źródło: http://www.eurosport.pl/

 

Pierwszy raz usłyszymy więc Adama Małysza w roli eksperta stacji Eurosport w sobotę - 26 listopada od godz.15:00, podczas konkursu drużynowego w Kussamo inaugurującego sezon 2011/2012 Pucharu Świata w Skokach Narciarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leo-83 muszę zmartwić,że Bogdan Chruścicki ani myśli o emeryturze..

Co do Małysza,to wiadomo byle kto nie zostaje ekspertem Eurosportu,a Małysz to legenda skoków narciarskich,myślę,że mało jest takich sportowców w naszej historii,którzy tak się zapisali w swojej dyscyplinie sportu. Wybór świetny,policzek dla TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście troszkę czasami drażni Grzegorz Gac. Z całym szacunkiem dla jego kariery i osiągnięć i śp. Mariana Bublewicza, ale moim zdaniem przydało by się tchnąć trochę życia podczas relacji sportów motorowych. Wiedzę ma sporą jeśli chodzi o same rajdy, nie wiem jak reszta jak WTCC czy Le Mans, ale przydało by się więcej emocji. Lubię słuchać jego opowiadań, lubię jak dzieli się wiedzą, ale nie lubię jak czasami zbyt "statycznie" prowadzi pewne relacje. Nie wiem czym to jest spowodowane, raz jest w porządku, a raz nie można go słuchać bo prowadzi jak by oglądał zawody szachowe. A co do Adasia to spoko, przyda się, nie musi być rewelacyjnym komentatorem i tak wiele osób go lubi bo jest po prostu sympatyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthias.

A czy jest napisane drogi koleżko w tej informacji prasowej, że będzie komentował skoki?

 

- Rozmowy z Adamem przeprowadzone przez Marka Rudzińskiego okazały się źródłem wielu ciekawych historii i anegdot. Wiele z nich było do tej pory zupełnie nieznanych kibicom skoków narciarskich. Okazało się, że Adam potrafi opowiadać w pasjonujący sposób o wszystkich elementach, które mają wpływ na wynik sportowy skoczka narciarskiego. Jego bagaż doświadczeń i wspomnień stał się niezwykle interesującym materiałem reporterskim, który z pewnością zaciekawi widzów Eurosportu.

 

 

Adam Małysz będzie ekspertem kanału Eurosport podczas tegorocznego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Czterokrotny zwycięzca Pucharu Świata w ekskluzywnych magazynach zdradzi milionom widzów w 59 krajach tajemnice poszczególnych obiektów, na których skoczkowie będą rywalizować podczas kolejnych weekendów. Opowie również szereg ciekawych anegdot dotyczących jego sportowej kariery, co będzie nie lada gratką dla kibiców skoków narciarskich i fanów mistrza.

 

 

Doszedłeś już w szkole do tematu lekcji "Czytanie ze zrozumieniem"?

 

Nigdzie nie jest ani słowem wspomniane, że Adam będzie NA ŻYWO komentował skoki.

 

Z resztą wystarczy pomysleć - jak miałby połączyć komentowanie skokó w ESP z Rajdami jak w grudniu wyrusza na trasy rajdowe :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że będzie siedział i na bieżąco komentował skoki? Ja raczej widzę to tak, że przed zawodami, w przerwie, po zawodach będzie proszony o komentarz wybranych skoków. Podobnie jak to robi Tajner w TVP.

Nigdy nie byłem w szkole, więc do takiej lekcji nie dojdę.

Fakt. Nigdzie nie jest napisane, że na żywo, ale sam rozczarowałeś się, gdy zinterpretowałeś to zdjęcie jako brak Adama Małysza na żywo.

Chyba nie mamy co sie nastawiać na Adama na żywo w Eurosporcie.
Nigdzie nie jest ani słowem wspomniane, że Adam będzie NA ŻYWO komentował skoki.

Przeczytałeś taki obszerny tekst, a dopiero przy okazji zdjęcia dotarło do Ciebie, że nie będzie go na żywo.

Ja jednak mam nadzieję, że Małysz będzie ekspertem na żywo chociaż przy części zawodów Pucharu Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja dziś rano czytając info o Małyszu w Eurosporcie myślałem, że on będzie takim ekspertem jak choćby Widhoelzl w zeszłym sezonie czy Mats Wilander w turniejach tenisowych czyli będzie komentował (raczej niemiecku bo zna język) na gorąco zawody (tzn przed, w przerwie i po) z prezenterem Eurosportu. Ale jak teraz czytam to pisze coś o przeprowadzonych już rozmowach z Markiem Rudzińskim. Zobaczymy, za kilka dni start sezonu. A to zdjęcie Małysza nic nie znaczy bo może być ono z zeszłego sezonu, gdzie Małysz był bohaterem jakiegoś programu na Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Małysz najzwyczajniej nie będzie miał czasu, bo Dakar za niespełna dwa miesiące. Poza tym ekspertem on ma być od skoków, a nie skoczków. Nagrano wcześniej kilka(naście) magazynów, o których jest nawet mowa w komunikacie i tyle. Komentował na pewno nie będzie.

 

A to zdjęcie Małysza nic nie znaczy bo może być ono z zeszłego sezonu, gdzie Małysz był bohaterem jakiegoś programu na Eurosporcie.
Znaczy bardzo dużo, bo ma na sobie kurtkę RMF Caroline Team - zespołu, w którego barwach wystąpi w Rajdzie Dakar. Poza tym w zeszłym roku program Breaking Ice (a chyba o to Ci chodzi) był nagrywany zimą, w śnieżnej scenerii: http://www.youtube.com/watch?v=sQQ1RW--SbU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem, że będzie siedział i na bieżąco komentował skoki? Ja raczej widzę to tak, że przed zawodami, w przerwie, po zawodach będzie proszony o komentarz wybranych skoków. Podobnie jak to robi Tajner w TVP.

Nigdy nie byłem w szkole, więc do takiej lekcji nie dojdę.

Fakt. Nigdzie nie jest napisane, że na żywo, ale sam rozczarowałeś się, gdy zinterpretowałeś to zdjęcie jako brak Adama Małysza na żywo.

Chyba nie mamy co sie nastawiać na Adama na żywo w Eurosporcie.
Nigdzie nie jest ani słowem wspomniane, że Adam będzie NA ŻYWO komentował skoki.

Przeczytałeś taki obszerny tekst, a dopiero przy okazji zdjęcia dotarło do Ciebie, że nie będzie go na żywo.

Ja jednak mam nadzieję, że Małysz będzie ekspertem na żywo chociaż przy części zawodów Pucharu Świata.

 

Jak zwykle czepiasz się słówek.

Nie będzie Adama na żywo w Eurosporcie - tak wynika z informacji.

 

Jak na razie prawie wszystkie zwody PŚ Eurosport zaprezentuje w natywnym HD. Prawie bo z Harrachova nie będą w wysokiej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że tylko ja umiem czytać ze zrozumieniem - tak, Adam Małysz nie będzie występował na żywo, ale nie będzie też komentował zawodów - będzie opowiadał o skoczniach, technicznych anegdotach, itp. Wystarczy przeczytać kilka pierwszych zdań tekstu, żeby się o tym dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich rajdowych fanów i tych, którzy już zaciskają kciuki za dakarowe przygody Adama Małysza, uspokajam. Adam wystartuje w najtrudniejszym rajdzie świata, a jego współpraca z Eurosportem, związana ze skokami narciarskimi wcale mu w tym nie przeszkodzi.

 

Rozwiewam więc niniejszym wszelkie wątpliwości, które niczym tsunami zalały internetowe fora. Adam Małysz będzie występował jako ekspert Eurosportu podczas relacji z tegorocznych zawodów o Puchar Świata. Jednak jego rola ogranicza się na razie wyłącznie do serii kilkuminutowych, ekskluzywnych pogaduszek o tym, co dziać się będzie na zapleczu zawodów. Materiał został już przygotowany, więc Mistrz w spokoju szykuje się do startu w Dakarze. Zresztą, kiedy piszę te słowa, Adam jest właśnie w Dubaju, a właściwie w jego okolicach, gdzie zdobywa kolejne doświadczenia przed wycieczką do Ameryki Południowej.

 

Mam jednak nadzieję, że kiedy Mistrz w połowie stycznia wróci do Polski, kibice skoków narciarskich będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchania na antenie Eurosportu jego fachowego komentarza w pełnym wymiarze. To jednak dopiero za kilka tygodni, na razie ściskamy kciuki za projekt „Dakar”.

 

A skoro o Dakarze mowa, już teraz zapraszam na nasze relacje! Oczywiście w nich także nie zabraknie informacji o – mam nadzieję – sukcesach pary Małysz / Marton. Plan minimum? Dojechać do mety!

 

Przy okazji, już w przyszłym tygodniu będziemy mieli dla Was dakarowo – narciarski konkurs z nagrodami. Do zdobycia eurosportowe czapeczki osobiście podpisane przez Adama Małysza i Rafała Martona. Konkurs na naszym motoryzacyjnym profilu na Facebooku, czyli TU: WiS a WiS na FB

 

 

Pozdrawiam

Adam Widomski

 

No czyli nagrali Adama na cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...