Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otwarte okna są zawsze dla tych, którzy w ogóle oferują Eurosport 2. W TNK HD nie ma tego kanału, więc i otwartego okna nie będzie. Nie miało być! Odrobina logiki by nie zawadziła. Mało tego - w komunikacie nie było nic o TNK HD, więc po co się w ogóle pytasz? Gdzie tu jest słowo o TNK HD: https://satkurier.pl/news/70116/hity-bun ... rtu-2.html ? Jedyna szansa, to jeśli im się pomylą uprawnienia i pojawi się przypadkiem. Oficjalnie nie ma być. Zresztą w przeszłości - jak było okno HBO - także mieli tylko Ci, u których kanał HBO w ogóle jest oferowany.

 

Podobnie w TNK SD - nie będzie.

 

Jedynie póki co sytuacja jest niejasna w kwestii Cyfrowego Polsatu, bo jak rozumiem kanał nadal nie działa - na to już nic nie poradzę - komunikat o takiej treści pochodzi prosto od Eurosportu. Jak już oni nie wiedzą z kim i jak się dogadali, to ja tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkodowane C+ to inna kategoria - to regularne całkowite przerwy w kodowaniu. Dodatkowo n na kartę ma z n poza nazwą niewiele wspólnego ;) Niestety o Eurosporcie 2 musicie raczej zapomnieć - to typowe otwarte okno jak w przypadku HBO, oficjalnie nie zostało zapowiedziane dla TNK HD (i tym samym dla n na kartę też nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które faktycznie mecze Bundesligi nadawane są w HD, bo jak spojrzę na canal+ sport hd a potem przełacze na mecz bundesligi na eurosport 2 hd to marnie to wygląda. Kanały hd mam od niedawna,dlatego pytam?

 

Wszystkie są w HD, ale Es ma licencje na 3 w HD. Piątek 20-30/ Sobota 18-30/ Niedziela 17-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do CP na oficjalnym koncie facebookowym zapytanie w sprawie udostępnienia Eurosportu 2 w ramach promocji. Co zrobił CP-usunął mój wpis. To się nazywa poszanowanie klienta.

Wycofuję się z tego. Dziś zerknąłem ,że CP odpowiedział mi na adres meilowy. Przepraszam CP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...