Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane mecze Bundesligi lecą w Native HD. Chyba 2 lub 3 na kolejkę. A komentatorzy rzeczywiście całkowicie zagłuszają dźwięki ze stadionu. To kompletnie odbiera emocje i atmosferę spotkania. W Canal+, pomimo komentarzu z Warszawy, odgłos ze stadionu jest taki, jakby był bezpośrednio z obiektu. Canal+ może, Eurosport już nie :( I jeszcze to przycinanie dźwięku... To wszystko razem wzięte powoduje, że oglądanie Bundesligi w Eurosporcie 2 nie należy do przyjemności niestety... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Bundesligę oglądam zazwyczaj z angielskim komentarzem. Tam nie ma przycinek dźwięku, nie muszę słuchać polskich "fachowców" od Bundesligi i moim zdaniem sama jakość dźwięku jest lepsza (odgłosy z trybun itp).

Jeden mecz oglądałem z rosyjskim komentarzem, ale to tak w ramach "egzotyki" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek najlepszym komentatroem w Polsce :lol2: O matko, dawno się tak nie usmiałem :lol2: Zauważyłem, że on przez 75 minut meczu wymienia jedynie nazwiska zawodników będących przy piłce i nic ciekawego nie potrafi powiedzieć. W moim rankingu pod koniec pierwszej 15 najlepszych polskich komentatorów sportowych.

 

PS. Sorry za mały OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borka nie trawie, Hajto przejdzie. Nie wiem czy komentuje jeszcze Kłos. Ten to była tragedia.

Mimo wszystko jednak, wole tych angielskich komentatorów Bundesligi na tym kanale.

 

Teraz Eurosport 2 HD transmistuje 3 mecze z każdej kolejki w HD. Ciekawe mnie, w związku z tym że kanał ten przedłużył prawa do transmisji tej ligi, czy w przyszłości wszystkie 5 meczów z danej kolejki będą w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas876 15 najlepszych komentatorów w Polsce? Skąd ty tylu wziąłeś? Ja mam problem, żeby znaleźć 5,6 dobrych komentatorów. A co do P. Borka to w mojej prywatnej klasyfikacji jest na podium, gorszy tylko od P. Andrzeja Twarowskiego. A jeśli chodzi o komentarz Hajty i Borka to dają radę, nie przynudzają jak np Durda :P, Lach z Hajto też fajnie komentują. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, to na Eurosporcie 2 HD nigdy nie ma napisu "Native HD", nawet jesli relacja jest w HD. Ten napis jest tylko na Eurosporcie HD. Przynajmniej ja nigdy takiego napisu nie widziałem na Eurosporcie 2 HD. Najlepszym dowodem na to jest turniej Australian Open, ktory w całości był realizowany w HD i na Eurosporcie HD był napis "Native HD", a na Eurosporcie 2 HD już nie, pomimo, iż relacja była w HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...