Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Byłoby dobrze, gdyby ktoś wyjaśnił na czym polega transmisja z napisem Native HD.

Bo szczerze nie wiem, nie mam czasu na dłuższą obserwację.

Osobiście wydaje mi się, że gdy nie wyświetlają napisu Native HD to leci tzw. upscal do HD.

Tak jest, jak piszesz. Jeśli jest znaczek Native HD - oznacza to, że jest to full HD. Jeśli nie ma - jest to zwykły upscale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jeszcze w kwestii logosów - znalazłem informację, że mają zostać wprowadzone w 2. kwartale tego roku. Nie zdziwiłbym się, gdyby nastąpiło to 22 maja, z okazji startu French Open (z tej samej okazji 2 lata temu startował ESP HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to pewne, ale na wikipedii ktoś zamieścił logo, które zostanie wdrożone w 2011 roku

Na to wygląda.

http://2011tvguide.eurosport.com/

800px-Eurosport_logos_2011.svg.png

Jak dla mnie bomba :)

 

 

Te nowe loga są zdecydowanie lepsze od obecnych. Jeśli taka zmiana rzezczywiście nastąpi to będzie to zdecydowanie zmiana na plus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz komentował Piotr Laboga, ostatnio często można go spotkać w tej stacji, komentował także kilka spotkań Pucharu Azji. Nie jestem pewien, ale komentuje także dla Canal + sport, czy hiszpańska ligę tego niestety nie wiem bo nigdy nie oglądałem. Dla mnie komentarz słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się dlaczego półprzezroczyste logo pojawiło się własnie na niemieckiej wersji kanału eurosport

państwowe niemieckie kanały tzn ZDF, ARD mają półprzezroczyste logo od dawna. pewnie niemieccy telewidzowie wysłali dużo listów. obietnica zmiany logo eurosport była już ponad rok temu .

bardzo dobry argument jest tutaj

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Emers ... urn-In.jpg

 

Dzień dobry,

 

 

 

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na tę kwestię. Nasi graficy podjęli już prace nad wdrożeniem półprzezroczystego logotypu. W najbliższym czasie powinno się ono pojawić antenie naszych kanałów.

 

 

 

Z poważaniem,

 

Eurosport Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz komentował Piotr Laboga, ostatnio często można go spotkać w tej stacji, komentował także kilka spotkań Pucharu Azji. Nie jestem pewien, ale komentuje także dla Canal + sport, czy hiszpańska ligę tego niestety nie wiem bo nigdy nie oglądałem. Dla mnie komentarz słaby.

 

tak Laboga Ligę hiszpańska w C+ komentuje, komentarz zgadzam się średni - dla C+ chyba głównym jego atutem jest to, że zna język hiszpański...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...