Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mi przykro jak oglądam Polsat Warsaw Open a trybuny świecą pustkami. Pokazuje to nas w nie najlepszym świetle na świecie. Niestety bilety już rok temu były drogie i kibiców nie było zbyt wielu a w tym roku są jeszcze droższe i na trybunach jest jedna wielka pustka. W zeszłym roku ulgowy bilet na półfinał kosztował 30 zł a na finał 60 zł. W tym roku ulgowy bilet na półfinał to już 60 zł a na finał 75 zł. W zeszłym roku poświęciłem 60 zł by zobaczyć jak wygląda profesjonalny turniej tenisowy i to na dodatek jego finał. W tym roku niech na mnie nie liczą. Zamiast popularyzować tenis w Polsce to od niego odpychają. [beep]ość Polsatu odwróciła się przeciwko nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie jeszcze kilka dni temu odbierałem Eurosport 2 Int. z parametrów 11 240 z polskim komentarzem dla wybranych transmisji np. w czasie trwania meczów Bundesligi na tym programie pokazywane były transmisje innych imprez sportowych. Od kilku jednak dni wyświetla się na Samsung DSB-H370G (posiadam Cyfrowy Polsat) komunikat o braku sygnału. W związku z tym mam pytanie czy ESP 2 Int Pl. został wyłączony z tej częstotliwości? Dodam tylko że inne wersje językowe Eurosportu 2 Int nadają z tej częstotliwości ale tak jak już opisywałem wyżej nie mają one polskiego komentarza. Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie od zawsze wywierał największe wrażenie oryginalny lektor - niesamowita dynamika, werwa, siła przekazu. Bardzo często na czas zapek przełączam sobie dźwięk. A ten polski jest niestety przeciwieństwem, czasem czyta zapowiedzi spokojnie aż do przesady, niejednokrotnie brzmi to nieco śmiesznie, jak próbuje silić się na "sterowanie" tonacją głosu przy sportach ekstremalnych. I dlaczego nigdy nie jest podkreślany przekaz w Native HD, jak to od pewnego czasu robi angielski lektor? Jakoś tak cały czas liczę na zmianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jak długo jeszcze dźwięk na Eurosporcie HD będzie przesunięty. Na tym samym kanale wersja angielska jest poprawna. Szczególnie widać to w tenisie jak zawodnik uderzy piłkę, a 0,3 sek później jest dźwięk.

 

Ja takie życzy słyszę i niestety bardzo często się ta sytuacja powtarza na innych polskich kanałach.

 

Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...