Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Paweł 68 a zauważyłeś w mojej wypowiedzi dwa ważne słowa? Pogrubię je poniżej, bo po Twojej wypowiedzi o gustach można stwierdzić, że chyba ich nie zauważyłeś:

4 minuty temu, k05 napisał(a):

@swordfish dla mnie wpatrywanie się na panie/panów jeżdżących kilka godzin na rowerze nie jest interesującym zajęciem. Ale co kto lubi. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice lubią oglądać sukcesy swoich rodaków. W takim kolarstwie Majka czy Kwiatkowski są teraz już tylko pomocnikami. Godnych następców brak. Komentatorzy Eurosportu przy każdym wyścigu ekscytują się jaką to wielką robotę wykonał np. Majka dla Pogacara który wygrał. Mamy się cieszyć że Majka wychodzi na czoło peletonu na 10 km. przed metą. Ciągnie kolarzy i po ataku lidera swojej drużyny prawie się zatrzymuje i dojeżdża z 10 minutową stratą? Nie wiem jaka będzie teraz oglądalność TdF ale przypuszczam że nikła w porównaniu do czasów Pchamy, pchamy. 

A co dzisiejszych reklam podczas Le Mans 24. To sobie sprawdziłem. Obudziłem się gdzieś w okolicach 3:25 i leciały reklamy. Pooglądałem i ok. 3:40 pojawił się kolejny blok reklamowy. Poszedłem spać. Ponownie włączyłem E1 po 6. O 6:20 wpadły reklamy. Kolejne o 6:40. I prawdopodobnie w odstępach dwudziestominutowych leciały gdzieś do 10. Jaki był cel tych reklam? Chyba żeby w Excelu ładnie wyglądało bo raczej w niedzielny poranek tylko garstka ludzi oglądała ten wyścig. Wyścig największą oglądalność miał raczej pod koniec. I co, ten "atak" reklamami miał mnie zachęcić do wykupienia streamingu bez reklam? Płacę C+ nieco ponad 100 zł i mam tam E1, E2 i mam dopłacać kolejne kilkadziesiąt złotych żeby oglądnąć sobie to samo tylko bez reklam? Ktoś kto tworzy te oferty jest chyba mocno oderwany od rzeczywistości. Nie wątpię że ktoś się złapie na tak atrakcyjną ofertę. Myślę że więcej by zarobili tworząc jakąś promocyjną ofertę dla ludzi którzy już mają dostęp do E1 i E2. Np. 5 zł miesięcznie płatne u operatora sat czy kablowego. I chętni by się znaleźli. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, swordfish napisał(a):

Co z kolarstwem? Najatracyjniejszy wizualnie sport ze zmieniającym się tłem. Tour De France mało interesujące?

Z tą atrakcyjnością kolarstwa polemizuje wieloletni komentator tej dyscypliny w Eurosporcie Krzysztof Wyrzykowski, który krytykuje transmitowane całych wyścigów, gdyż przez większość wyścigu nic się nie dzieje. 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cytat

Na czas igrzysk Eurosport wypożyczy także z Polsatu do komentowania siatkówki Wojciecha Drzyzgę w duecie z Tomaszem Swędrowskim, Marka Magierę, Damiana Dacewicza i Joannę Kaczor. Ponadto także Przemysława Pełkę i Michała Zachodnego z Viaplay, którzy skomentują turniej piłkarski mężczyzn wraz z Maciejem Łuczakiem i Julianem Kowalskim.

Źródło: WM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest że na  Eurosport 2 pisze w epg teraz na godzinę 14: 03 jak tego posta piszę igrzyska olimpijskie galeria sław a idą jakieś wyścigi samochodowe te 6 godzinie 

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że na większości ramówka startuje środa/czwartek.

Swoją drogą takie przypisywanie kanału do 1-2 dyscyplin powoduje, że z tego co tak patrzę po programie to może z 20 dyscyplin pokażą. Na większości kanałów wygląda to tak, że jest po 3-4 mecze dziennie, pomiędzy nimi jest po 2h powtórek i w nocy same powtórki tych samych spotkań. A można by było pokazać tyle innych różnych sportów w czasie tych powtórek, ale po co, skoro taniej puścić z taśmy po 3 razy dziennie to samo spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max transmituje Igrzyska Olimpijskie z logiem Eurosportu. Ku zdziwieniu, mecz Argentyna - Maroko wciąż się nie zaczął, a cały czas puszczają spoty promocyjne, reklamy i wejścia anglojęzycznych prezenterów. Mam wrażenie, że robią to po najmniejszej linii oporu, bo polski komentator w ogóle tych wejść nie tłumaczy. Reklamy też nie wszystkie po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakim logiem miałby nadawać? Przecież główną licencję na nadawanie w PL ma Eurosport, a MAX to tylko nazwa platformy… Przekaz jest taki sam, jak w innych krajach, tylko komentarz jest na każdy kraj osobno nakładany. Czasami mi się wydaje, że niektórzy zerwali się z choinki i nie pamiętają jak to było 3 lata temu. 
 

Zresztą podejrzewam, że produkcja może wykorzystać te dwa dni do testów, aby od soboty, kiedy będzie multum relacji live w tym samym momencie, działało jak trzeba (jakość przekazu w 4K, połączenia na komentarzu zdalny, połączenia z Paryżem itd).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hgf22593 napisał(a):

Max transmituje Igrzyska Olimpijskie z logiem Eurosportu. Ku zdziwieniu, mecz Argentyna - Maroko wciąż się nie zaczął

Normalnie się przecież rozpoczął, gdy byli jeszcze w tunelu, potem były normalnie hymny, a co Ty chciałeś? Wjazd autobusów, migawki z szatni i rozgrzewkę? 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...