Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Eurosport szykuje polskie okno na Puchar Świata w skokach, bo transmisje zaczynają się 45 minut przed zawodami.

Edytowane przez Barti
Prrzymiotniki w języku polskim piszemy małą literą. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podczas skoków był znaczek HD. Jak to wczoraj było nadawane? Ta wczorajsza transmisja nie omijała Paryża i dlatego był dopisek HD?

Wczoraj podczas transmisji pojawił się jakby dwurzędowy pasek informacyjny. Może jednak szykują się do polskiej wersji Eurosport News? Ma ktoś może screena tego paska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti nie krzyczymy na forum:)

Swoją drogą Eurosport, mnie osobiście zawsze kojarzył się ze sportami różnorodnymi: sporty letnie, zimowe, tenis stołowy, snooker, podnoszenie ciężarów, itd. Może nie ma w swojej ofercie fajerwerków w postaci Ligi Misrzów w piłce nożnej, ale wiele jest innych światowej klasy rywalizacji na najwyższym poziomie - te stacje kibica sportu zawsze znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shark , zastosowanie wykrzyknika na końcu zdania nie jest jeszcze krzykiem. Krzykiem na forum jest natomiast pisanie całych słów (z wyjątkiem wyrażeń skrótowych), a nawet postów, WIELKIMI LITERAMI.

Wracając do tematu wątku to ja powiem jeszcze, że gdy zaczynałem swoją przygodę z TV-SAT jeszcze jako małe dziecko to pamiętam, że Eurosport był wówczas kanałem, który najczęściej oglądałem. Pamiętam właśnie, że wtedy na Eurosporcie można było zobaczyć różne dyscypliny sportowe, np. tenis, lekka atletyka, itd. I mam nadzieję, że dzisiejszy Eurosport również nadal będzie trzymał ten "fason". Dosyć już mam tej wszędobylskiej piłki nożnej. Są też inne kanały TV, w pełni jej poświęcone. Na Eurosporcie tego nie potrzeba.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Discovery zamiast poprawić jakość techniczną tych kanałów to zajmuje się tym, kto ma sprzedawać czas reklamowy na tych kanałach.

Nawet kablówkom nie mają do zaproponowania lepszej jakości tych kanałów, tak jak np. Eleveny. Na satelicie ok. 7Mb/s, a w kablówkach ok. 14Mb/s., gdzie obraz jest porównywalny z PSP 1-2.

Eurosport 2 to osiągnął prawie dno technologii HD. Prędkość transmisji poniżej 4Mb/s, zakłócenia obrazu i te transmisje Ekstraklasy jak z jakiegoś amatorskiego streamingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam problemy na Eurosporcie, na pewno nie jest to wina producenta sygnału bo te same zawody na Polsacie Sport idą bez żadnych zacięć, włączyłem nawet podgląd by widzieć to samo równolegle i niema wątpliwości że Eurosport ma jakieś problemy techniczne.

Dźwięk też się zacina, pierwszy raz zdążyło mi się porównać przekaz ESP i PS, co ciekawe przekaz na Polsacie jest szybciej o jakie 4-5 sekund!

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś odbyły się zawody biathlonowe. Dzisiaj  Monika Hojnisz była druga. Jeden z lepszych wyników ostatnich lat. Czy ja dobrze widzę że na FB Eurosportu nie było żadnej wzmianki o tych zawodach? Nie ma żadnej informacji o drugim miejscu (a np. taki TVP Sport już o tym napisał). Można by powiedzieć że zimą, dzięki  duetowi Jaroński-Wyrzykowski, biathlon jest flagową dyscypliną sportu w Eurosporcie. I tak to olewają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...