Jump to content

Recommended Posts

Na Eurosport 2 dzisiaj na żywo transmitowany był mecz ligi VTB : Zielona Góra - Niżny Nowogród.

O dziwo nigdzie nie był oto zapowiedziane, widocznie nabyli prawa niedawno.

Edited by senac
  • Confused 1
  • 2 weeks later...

Eurosport szykuje polskie okno na Puchar Świata w skokach, bo transmisje zaczynają się 45 minut przed zawodami.

Edited by Barti
Prrzymiotniki w języku polskim piszemy małą literą. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Wczoraj podczas skoków był znaczek HD. Jak to wczoraj było nadawane? Ta wczorajsza transmisja nie omijała Paryża i dlatego był dopisek HD?

Wczoraj podczas transmisji pojawił się jakby dwurzędowy pasek informacyjny. Może jednak szykują się do polskiej wersji Eurosport News? Ma ktoś może screena tego paska?

@Barti nie krzyczymy na forum:)

Swoją drogą Eurosport, mnie osobiście zawsze kojarzył się ze sportami różnorodnymi: sporty letnie, zimowe, tenis stołowy, snooker, podnoszenie ciężarów, itd. Może nie ma w swojej ofercie fajerwerków w postaci Ligi Misrzów w piłce nożnej, ale wiele jest innych światowej klasy rywalizacji na najwyższym poziomie - te stacje kibica sportu zawsze znajdą.

• Upvote 1

@shark , zastosowanie wykrzyknika na końcu zdania nie jest jeszcze krzykiem. Krzykiem na forum jest natomiast pisanie całych słów (z wyjątkiem wyrażeń skrótowych), a nawet postów, WIELKIMI LITERAMI.

Wracając do tematu wątku to ja powiem jeszcze, że gdy zaczynałem swoją przygodę z TV-SAT jeszcze jako małe dziecko to pamiętam, że Eurosport był wówczas kanałem, który najczęściej oglądałem. Pamiętam właśnie, że wtedy na Eurosporcie można było zobaczyć różne dyscypliny sportowe, np. tenis, lekka atletyka, itd. I mam nadzieję, że dzisiejszy Eurosport również nadal będzie trzymał ten "fason". Dosyć już mam tej wszędobylskiej piłki nożnej. Są też inne kanały TV, w pełni jej poświęcone. Na Eurosporcie tego nie potrzeba.

• Like 1
  • Upvote 1
W dniu 20.11.2018 o 21:56, maks27 napisał:

Akurat piłki nie oglądam, za wyjątkiem reprezentacji.

Ja dokładnie tak samo. I to też nie zawsze. :) To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

• Thanks 1
  • 2 weeks later...

Discovery zamiast poprawić jakość techniczną tych kanałów to zajmuje się tym, kto ma sprzedawać czas reklamowy na tych kanałach.

Nawet kablówkom nie mają do zaproponowania lepszej jakości tych kanałów, tak jak np. Eleveny. Na satelicie ok. 7Mb/s, a w kablówkach ok. 14Mb/s., gdzie obraz jest porównywalny z PSP 1-2.

Eurosport 2 to osiągnął prawie dno technologii HD. Prędkość transmisji poniżej 4Mb/s, zakłócenia obrazu i te transmisje Ekstraklasy jak z jakiegoś amatorskiego streamingu...

Potwierdzam problemy na Eurosporcie, na pewno nie jest to wina producenta sygnału bo te same zawody na Polsacie Sport idą bez żadnych zacięć, włączyłem nawet podgląd by widzieć to samo równolegle i niema wątpliwości że Eurosport ma jakieś problemy techniczne.

Dźwięk też się zacina, pierwszy raz zdążyło mi się porównać przekaz ESP i PS, co ciekawe przekaz na Polsacie jest szybciej o jakie 4-5 sekund!

Edited by OlafS