Jump to content

Recommended Posts

W tamtym sezonie ligę szwedzką na żużlu pokazywali na ,,żywo" tylko podczas meczów finałowych. W sezonie zasadniczym były to powtórki.

Oby w tym było wszystko ,,na żywo".

Eurosport kupi Wimbledon prawdopodobnie

W tym roku jedna rewolucyjnych zmian dotyczy rynku telewizyjnego. Na wyspach po raz drugi (w latach 60-tych ITV) imprezę pokazywać będzie nie tylko BBC, ale i brytyjski Eurosport Discovery. Londyńskie gazety donoszą, że Wimbledon pojawi się też w Eurosporcie belgijskim, rosyjskim i ukraińskim. Jeśli chodzi o pozostałe kraje ponoć dopinane są ostatnie szczegóły umowy Discovery Network z władzami klubu i agencją Ofcom.

http://eurosport.onet.pl/tenis/wimbledon/ci-dziwni-anglicy/4t7tx0

Co więcej, nie wiadomo. Dopóki mają BL to się nie chwalą, co od jesieni.  

Według mnie Eurosport mógłby postarać sie o FA CUP i 2 lige angielską , zawsze to coś jednak chyba Eleveny znowu przedłużą prawa albo Canal+ sie postara :/

@darius to tekst z 2016 roku, i rzeczywiscie sporo krajów Eurosport przejął. Ale nie Polskę. I pewnie jeszcze przez jakiś czas nie wykupi, bo umowę ma Polsat.

Nie wiadomo jak długo umowę ma Polsat, oni nie informują na ile kupują tylko na początku roku ujawniają poprzez ramówke na całym rok. Eurosport FA Cup? Ta, na pewno Eleven pusci swoje dobre prawa które mają dobrą oglądalność szczególnie że nie mają BPL. Co do 2 ligi to na brednie nie odpowiem.

Dlatych co lubię klasyk Bundesligi Bayer Monachium z Borussia Dortmund komentuja Lach/ Gilewicz ze stadionu

Od Borka

Mati pewnie na boksie. Wolałbym Lach / Hajto, ale Gilewicz też mi odpowiada. Oby tym razem było połączenie :).

Edited by Lanser123

2017 rok, raz na ruski rok ESP jedzie na Bundesligę (już chyba koniec wojaży), a dźwięk charczy jakby przez telefon komentowali. Ale to bidnie wygląda i to tak było zawsze odkąd jeździli na Bundesligę, a najczęściej na Bayern-BVB.

//Druga połowa zaczęta od problemów z synchronizacją audio-wideo. Dźwięk wcześniej niż obraz :D

Edited by bartolinos

Zaczne odnosnie komentowania ze stadionu. Moi drodzy - tak jest zawsze - TRAGEDIA. Zarowno w przypadku Canal+, Eurosport a takze od jakiegos czasu Eleven. Jakos jak przez walkie-talkie a do tego czesty brak synchro pomiedzy dzwiekiem a obrazem.

Na Eurosport 2 byly 3 sekundy wyprzedzenia dzwieku w stosunku do obrazu przez pierwsze minuty 2. polowy. Z tego co slysze teraz przy bramce Robbena to juz jest normalnie.

Edited by Umkwatata

Jakość Eurosport 2 HD z satelity podczas meczu Bayern - Borussia jest fatalna. Pikseloza przy szybkich ruchach kamery oraz czerwone koszulki "migają". Czy w UPC jest tak samo, czy lepiej? Jeśli mógłby ktoś sprawdzić?

Nie ma co się dziwić, skoro bitrate poniżej 4,5 mega.

Edited by Barti
W Polsce seperatorem dziesiętnym jest przecinek, a nie kropka. Poprawiono post.

Jakość Eurosport 2 HD z satelity podczas meczu Bayern - Borussia jest fatalna. Pikseloza przy szybkich ruchach kamery oraz czerwone koszulki "migają". Czy w UPC jest tak samo, czy lepiej? Jeśli mógłby ktoś sprawdzić?

Dokładnie. Wygląda to jak dobre/bardzo dobre SD.

Nawet na tym krytykowanych za małe bitrate'y Elevenach obraz "na oko" jest lepszy, a oglądałem dziś F1, Serie A, derby Madrytu i Ligue 1.  

Eurosport 2 ~3.5 MB/s bitrate. Eleveny po ~7 MB/s.

Wychodzi na to, ze obnizyli jeszcze troche chyba, bo do niedawna bylo caly czas te ~4.5 MB/s od momentu wylaczenia normalnego Eurosportu 2 i wymuszonych przenosinach na ten Eurosport 2 na tp. CP.

Edited by Umkwatata

Nie opowiadaj bzdur. Średnie bitrate jest ponad 4 mega na Eurosporcie. Gdzie ty widziałeś 7MB/s na Eleven?

Rypnąłem się, bo na Sat Charts mi wyskoczyl wczoraj Eurosport 2 PL ktory byl na 11240 (i zostaly odebrane uprawnienia tam dla ludzi z Polskich platform) a nie na 12284. Zamiast 3.5 jest 4.1 MB/s.

Zaś jesli  chodzi o Eleveny - po przenoszeniu nagran na PC mialem 7 MB/s jakis czas temu. Na Sat Charts jest jednak troche mniej.

Eurosport 2 PL Video bitrate: ~4.118 Mb/s http://sat-charts.eu/service,130E,EUROSPORT2-PL,11240V27500,13864.html

Eleveny PL Video bitrate: ~6.601 Mb/s http://www.sat-charts.eu/search.php?search=eleven

Ja to napisalem, aby ludzie zrozumieli, ze to ogromna roznica i zeby przestali sie dziwic, ze tragicznie im sie oglada ten kanal. No i zeby nie porownywali juz do Eleven, bo tam jest ponad polowe wyzszy bitrate - to jest powod tej roznicy. Bez przerwy widze na forum te same posty.

Edited by Umkwatata

Mati pewnie na boksie. Wolałbym Lach / Hajto, ale Gilewicz też mi odpowiada. Oby tym razem było połączenie :).

Nie wiem jak można chcieć żeby komentował Hajto. 

Eurosport 2 ma tylko 39% zasięgu, wynik więc bardzo dobry.

Mimo wszystko, w porównaniu z C+, czy Eleven to jest kosmos.

Czasem karta nc+ nie dekoduje mi Eurosport1 HD z 10.911. Przerzucam na inny kanał i powracam i jest OK. Sprzęt własny. Ma ktoś podobnie?

W poniedziałek dwa mecze Ekstraklasy na żywo w Eurosporcie 1.