Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to dział o Eurosportach, ale mam pytanie odnośnie usługi Eurosport Player, korzystał ktoś? Czy np jesli w naszym E1 nie pokazali biatlonu tylko skoki to czy takowy "feed" z biatlonem był dostepny w playerze czy nie? Czy leca tam tylko 3 kanały eurosportu i nic wiecej?

 

Nie wiem czy był z tego wydarzenia, ale generalnie Eurosport player to dostęp do E1 i E2 + eventy, na które mają prawa na nasz kraj np. zapodają tam pozostałe mecze LE (50%), które w ogóle nie są pokazywane na antenie. Można sobie odpalić dowolny stream, ponadto ten player to klasa wyżej niż C+online czy Ipla, bo stream np. sam dopasowuje się do okienka itd.

 

Można normalnie zapłacić kartą debetową jak kredytową ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z moją kartą, raz chciałem płacić nią akurat za Iplę i mi nie przeszła autoryzacji.. Do dziś nie wiem czemu. Kiedyś chciałem playera,ale nie miałem wtedy karty..

Być może nie masz uruchomionych przelewów internetowych na karcie, usługa jest domyślnie włączona na limit zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest Eurosport News to prawda, ale z tego co kojarzę to po angielsku

No bo w innym języku nie nadaje. W ogóle ten kanał jest dziwnie jakoś traktowany. A szkoda, bo przy nakładach finansowych jakimi dysponuje Discovery, to Eurosport News mógłby być bardzo dobrym informacyjnym kanałem sportowym, a jeszcze jakby na wybranych rynkach był lokalizowany, to tym bardziej.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj? :/ No kur.... To nc+ powinno już dziś dodać Eurosport 3 International skoro tam jest również polska fonia oraz są czasami inne transmisje sportowe. w CP ludzie mówią, że jest Eurosport w tej wersji International

 

Można powiedzieć, że obecnie mamy 3 Eurosporty.

 

Niech nc+ doda w końcu Eurosport 3 International czy jak im się podoba. Chciałbym mieć wybór biathlon/skoki narciarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to 3 wersja Eurosportu.

Bo raz leci na Eurosport 1 Polska o 15:00 biathlon, a na tym "international" o 15:00 również z Polskim komentarzem lecą skoki np.

A w Eurosport 2 leci po Polsku np., Bundesliga, czy bierki.

 

Więc dla mnie ewidentnie sa 3 wersje Eurosportów.

Dobra, to ja w takim razie nie mam więcej pytań  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mam coś ze słuchem albo w Eurosportcie całkiem oszaleli. Po 14 włączyłem Eurosport żeby oglądać biathlon. Leciały kwalifikacje i komentował je Błahut. Teraz oglądam powtórkę i komentuje ktoś inny. Dlaczego na powtórce nie leci komentarz Błahuta tylko ktoś od nowa wszystko komentuje? To że kto inny komentował coś na wersji Int. a na powtórce w polskich Eurosportach ktoś inny to jeszcze bym zrozumiał ale tutaj i LIVE i powtórka była na polskich wersjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...