Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Eurosporcie są ludzie myślący? Po co po raz drugi z rzędu dublują transmisje jednego meczu na dwóch kanałach, ale z dwoma innymi komentarzami? OK, w tamtym tygodniu Bayern grał w piątek, więc nie było innego meczu, ale dzisiaj przecież oprócz "Bawarczyków" jest kilka innych spotkań i można by pokazać coś innego. Co najciekawsze w swoim programie awizowali, że na Eurosporcie 2 pokażą mecz Monchengladbach - Ingolstadt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta głupota, zważywszy na fakt, że każdy kto ma Eurosport 2, ma także Eurosport zwykły. A fanów snookera jest w Polsce sporo. A jeśli teraz robią takie akcje - to całą zimę będziemy mieli wyrzucane w sobote i niedziele o 15:30 sporty zimowe z obydwu kanałów? A najgorzej, że mają te wszystkie PŚ w sportach zimowych z wyjątkiem skoków i biegów kobiet na wyłącznośc... Oby Eleven coś podkupił i może dalej biathlon w Polsacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie stało z wersja SD Eurosportu ? Wczesniej swieciala na 279 pozycji, aktualnie jej brak.Eurosport 2 SD swieci na 280

W Cyfrowym Polsacie cały czas działa wersja International tylko nie ma jej już na oficjalnej liście. Trzeba ręcznie przeszukać transporder 11240, kanały zapiszą się na pozycjach 1000 i dalej.

Edytowane przez adam900
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierzę.. Przecież to jest cyrk - dawać na dwóch kanałach to samo i to jeszcze z dwoma różnymi parami komentatorskimi( to już jest ewenement na skalę światową- słyszę o czymś takim pierwszy raz). Skomentuję to tak- jak ktoś żyć bez Lewego nie może to już dawno zaopatrzył się w Eurosport 2. Dwa - Eurosport wielu ceniło dlatego,że mogli tam zobaczyć cały przekrój różnych dyscyplin. Upodabnianie się do konkurencji sprawi,że w tym kraju niedługo nie będzie kanałów sportowych,a piłkarskie(trochę przerysowuję). Po trzecie- oferta piłkarska jest tak bogata w polskich TV,że wątpię by znacząco wzrosła liczba widzów jak będą nadawać na dwóch kanałach to samo. Po czwarte- szanujcie swoich wiernych telewidzów snookera i innych dyscyplin, bo może się okazać,ze ich stracicie,a nowych stałych nie zyskacie, bo może obejrzą ten mecz Bayernu,ale za tydzień wybiorą mecz ligi polskiej, hiszpańskiej czy angielskiej. Szkoda,że Eurosport idzie tą drogą rozwoju,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co werslą International w NC+......czy ręcznie też przeszukać transponder 11240 i będzie śmigać??? prosZę o odpowiedż....

Niestety w NC+ nie działa pomimo tego ze leci z tp NC Plus.

W ogóle przez to "spolszczenie" Eurosport sie mocno popsuł. Takie moje zdanie. Te dublowane mecze to jest parodia i skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mnie się nie podoba. Dotychczasowe logo praktycznie zawsze było takie same (poza kosmetycznymi zmianami). Charakterystyczne, zapadające w pamięć i jednoznacznie się kojarzące. Nowe wygląda tak samo jak dziesiątki innych. Może to tylko sentyment, ale mam wrażenie, że pewna epoka dobiega końca...

  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym aby był normalny stary Eurosport tam gdzie wszystko leciało to co miało lecieć + Eurosport 1 i Eurosport 2 z nowymi logami i tą "nowością", którą chcą wprowadzić.

Tak więc 3 Eurosporty załatwiłoby sprawę.

 

Coś czuje, ze ta nadchodząca zima będzie najsmutniejsza od 15 lat, gdzie przy Eurosporcie miałem wszystko na wyciągnięcie reki, na spontana przenosili się ze zjazdów do kombinacji norweskiej, czy biegów narciarskich, lub też biathlonu. Coś czuje, ze ten "nowy" Eurosport będzie jechał po równi pochyłej, ale obym się mylił.

Oby tegoroczna zima była taka sama jak tamte 15 innych zim przed nią.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię narzekających ludzi na zmiany. Bo się przyzwyczaili. Trudno najwyższy czas się odzwyczaić.

 

 

No to 13.11 można ogłosić śmierć prawdziwego Eurosportu. Jankesi zni[beep]i nawet niepowtarzalne logo. R.I.P.

Proces zmiany logo zaczął się już jakiś czas temu. Zmieniono oprawę graficzna, gdzie nie używano gwiazdek.

Jeszcze trochę i zniknie ta ostatnia gwiazdka.

Edytowane przez connor
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię zmian, ale jestem w stanie zaakceptować takie logo i taka oprawę. Nie jestem jednak w stanie zaakceptować w[beep]ania zdublowanych transmisji bundesligi i przerywania niszowych sportów żeby nadać jakiś mecz który jest dostępny w E2. Ciekawe jak sytuacja bedzie wyglądała w zime jak bedzie biathlon, biegi narciarskie, bobsleje i inne tego typu rzeczy. Fanów snookera już maja głęboko w 4 literach i w trakcie meczu przerywaja i przenoszą się gdzie indziej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...