Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe że C+ i PB nic nie robią z Eurosportem? Przecież takie nachalne promowanie Playera a teraz jeszcze wyrzucanie transmisji z kanału linearnego do Playera, działa na niekorzyść platform. Powinni wywalić E1, E2 do osobnego pakietu i niech TVN/D promuje reklamach i zachęca do wykupienia go tak jak promuje Playera. Może wtedy zrobili jedną płatność za Eurosporty i Playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież platformy robią to samo, już część praw dają tylko w swoich streamingach i je nachalnie promują. Utrzymywanie kanałów jest coraz mniej opłacalne jeśli to samo można puścić w necie i jeszcze na tym dodatkowo zarobić. Ten proces będzie postępować i to nie dla tego że widz tak chce tylko dlatego że im się to bardziej opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co udało się utrzymać transmisję wg planów z Paryża. Snooker na E1, a ręczna na E2. Ostatnio się zrobiła mała burza jak nałożyli na niedzielny finał turnieju snookerowego mecz ręcznej. Na grupie fb komentatorów jest 11 tys ludzi, a na ich stronie 14 tyś. Cześć ludzi urządziła im mały spam z pretensjami.

 

 

ps. Jak widać ich okno lokalne działa z pewnymi ograniczeniami czasowymi. Więc uwierzcie, że i to co pisałem o jednym oknie jednocześnie to też prawdziwe info potwierdzone dawno przez ludzi z Eurosportu. (Na pewno Kacper Merk o tym kiedyś pisał)

Edytowane przez kolis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery chciało sprzedać te udziały już dawno temu, ale nie było chętnych ;).

Zważając na to, że wszystkie kanały tego koncernu są w C+ niegwarantowane to raczej nie żyja zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@G2000 No nie było chętnych. 2 razy robili podejście do sprzedaży.

TVN zrobił ogromny odpis straty jakie mu udziały w tej upadającej platformie generują...

A z 32% udziałów to się o niczym nie zadecyduje, do tego potrzeba 51%.

Nawet przy zakupie tych Liberty byłoby nadal za mało.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, grzego44 napisał:

Nie oglądałem tego meczu na żywo ale oglądając powtórkę zauważyłem że w 60 min. 35 s nagrania zmieniono logotyp Eurosport na Discovery+. Może to w tym momencie na niektórych urządzeniach były jakieś problemy przy transmisji na żywo.

c5849d3e72471.jpg

4eb0923c8efc8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi o czymś przypomniało - kilka dni temu oglądałem snookera (sobota albo niedziela wieczór, późny wieczór) - było logo z dopiskiem LIVE i pod spodem odliczanie dni do igrzysk. Jak zmienili odliczanie (chyba -19 czy -18 dni) na "04.02.2022" (data ceremonii otwarcia), dopisek LIVE zniknął. Musieli zdjąć całe logo i dać od nowa - z 4 lutego i LIVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe :). Ale tak się złożyło, że przełączając kanały wieczorem właśnie trafiłem na te dwa różne odliczania na TVP Sport i Eurosporcie i wyglądało to zabawnie, a kilkanaście godzin później już w Eurosporcie była tylko data podana, bez licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...