Jump to content

Dekoder DVB-T pod zestaw satelitarny

Recommended Posts

Standard DVB-T i DVB-S2 to dwa różne sposoby rozpowszechniania sygnału cyfrowego. Musisz szukać tunera typu combo DVB-T + SAT i/lub anteny do odbioru sygnału DVB-T.

Edited by kisiel95

Czyli mając taki zestaw satelitarny muszę zakupić tylko odpowiedni dekoder - można propozycję jakiegoś w miarę ok i ttaniego? A czy te kanały naziemne będą odbierane w przyzwoitej jakości na tym ,,talerzu,,?

Nie może służyć jako antena do odbioru sygnału naziemnego (patrz na napisane moje pierwsze zdanie w tym temacie). Źle się wyraziłem z tym "i/lub", za co przepraszam.

Edited by kisiel95

Są nakładki na czasze do odbioru DVB-T.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

W niektórych częściach kraju możesz odebrać przez DVB-T nawet 60 kanałów, w tym zagraniczne. Wszystko zależy, gdzie mieszkasz i jakie masz warunki do odbioru.

Za tuner z anteną lub z tego co wyczytałem chyba konwenter z sumatorem DVB-T do ,,talerza,, musiałbym wydać koło 200zł?

Mieszkam w Świętokrzyskim - nawet nie wiem jak tu z odbiorem itp.

W zależności od miejsca, na pewno odbierzesz polskie MUX 1, MUX 2, MUX 3 + ewentualnie kodowany MUX 4 oraz za parę miesięcy MUX 8. Przy drugiej antenie ewentualnie odbiór multipleksów ze Słowacji.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...