Skocz do zawartości

NTV+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

(...)

Wiadomości dużo ciekawsze niż w polsce, kino KAŻDEGO gatunku, programy dokumentalne, discovery i inne. A płacisz kartą kredytową ( tu trzeba raz w miesiacu wykonać telefon).

Tu mnie zaciekawiłaś - co oznacza że Wiadomości są dużo ciekawsze niż w Polsce? To że Miedwiedewa i Putina jest więcej czy co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde wiadomości w których nie ma Kaczyńskich i jest mniej PiSu muszą być lepsze.

A na poważnie, Rosjanie biją nas na głowę lokalną TV, różnorodnością tematyczną.

U nas to co puści Polsat za tydzień jest w TVN a za miesiąc w TVP, ja tam szkolę swój rosyjski, przynajmniej w mowie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odświeżę temat :wink:

Na jednym z forum pojawiła się następująca informacja :crazy:

 

НТВ+ замена IDENT

На серверах в пакетах НТВ+ были добавлены новые иденты (ID) 060A00 и 060C00 в дополнении к существующему 040620. Идент 040620 в ближайшее время, ориентировочно в первых числах октября, будет отключен провайдером и просмотр будет осуществляться по одному из новых.

В связи с тем что длина ECM ключа на ID 060A00 очень большая, ресиверы с эмулятором Mgcamd будут работать не корректно (самопроизвольно отключаться), решить проблему можно установкой нового плагина Wicardd или Oscam с обновлнием настроек просмотра с биллинга.

Пользователям DVB карт с плагином Acamd необходимо обновить настройки просмотра с биллинга, получить новые данные cardclient.conf.

Пользователям бюджетных ресиверов, где нет возможности выбора эмулятора Wicard или Oscam необходимо поставить последнее программное обеспечение для своего ресивера (новая прошивка). Если это не устранит проблему, либо для вашего устаревшего ресивера обновлений больше не выпускается, специально для Вас был запущен новый пакет НТВ+ HD 3 идущий по иденту 060С00.

На данном иденте длина ключей ECM стандартная и с ней будут работать любые ресиверы, плагины. Но есть одно ограничение - провайдер пока не запустил на всех каналах идент 060C00, поэтому вы будите лишены в просмотре порядка 25 каналов. Возможно в ближайшем будущем провайдер добавит на ID 060С00 и проблема исчезнет.

 

Wrzuciłem kartę z modułu NTV do oscam i tam karta rozpoznawana jest poprawnie niestety nie dekoduje nic IDENT 050A00 później włożyłem kartę NTV Orca  ta zaś zgłasza się jako 060A00 tutaj cały czas walczę nad kontraktem.

Teoretycznie tłumacząc ten cytat karta powinna pracować w oscam :-| ale nasuwa się tym samym pytanie po co operator robi taki ruch ?

Z tego co mi wiadomo w czytniku (oscam) pracują jedynie karty z IDENT 040620, 040600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...