Skocz do zawartości

Skoki narciarskie w Polsacie?


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

reklamy nie moga być co 10 minut w trakcie trwania programu :P

 

A widzisz, kiedyś z zegarkiem patrzałem na przerwę w jakimś filmie - była kilkunastominutowa. Być może z rozpędu napisałem 15, zaokrąglając. Jedno jest pewne: Było dużo długich i częstych przerw.

Tylko uściślijmy: Zapowiedzi (kilkuminutowe - żeby nie zaokrąglać :-)) nie są już reklamą, prawda? Ale przerwa jest. - Ja cały blok przerywnikowy traktuję jako reklamy...

Było to chyba w jakieś święto... Nie pamiętam dokładnie. Wiem jedynie, że pierwsza reklama była już po kilku minutach (nawet nei po 10), a ostatnia kilka minut (nawet nie 10) przed napisami końcowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np., tu: http://poland.gov.pl/Internet,251.html :

"I tak, nadajniki telewizji publicznej (programy TVP1, TVP2, jak i sieć regionalna TVP3) obejmują swoim zasięgiem praktycznie 100 proc. powierzchni kraju. Zasięg naziemny Polsatu to niemal 90 proc. gospodarstw domowych."

Wystarczy, że kanał ma 80% pokrycia i już może takie wydarzenia pokazywać, czyli Polsat spełnia te wymogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że kanał ma 80% pokrycia i już może takie wydarzenia pokazywać, czyli Polsat spełnia te wymogi.

 

Czyli telewizja, która do ok. 8.000.000 Polaków nie dociera, a do następnych kilku milionów dociera, ale w bardzo słabej jakości, może transmitować ważne dla nas wydarzenia sportowe, czy tak?

Nie wspomnę już o sieciach kablowych, gdzie uiszcza się dodatkową (nie podstawową) opłatę za korzystanie z Polsatu.

Mogę jeszcze zapytać o te 80%? Skąd się wzięło? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli telewizja, która do ok. 8.000.000 Polaków nie dociera, a do następnych kilku milionów dociera, ale w bardzo słabej jakości, może transmitować ważne dla nas wydarzenia sportowe, czy tak?

Polsat dociera do ponad 90% gospodarstw domowych.

Prawde powiedziawszy, to TVP też nie ma 100% pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda odmiana jest wg mnie dobra. TVP po prostu wykorzystał to, że dawno temu podpisał umowe na transmisję skokow a w miedzyczasie pojawil sie adam. I to oni żerowali na jego popularnosci tworząc tzw. spektakle z udziałem speca nad speców czyli włodzia sz. człowiek od wszystkiego, zna każdą dyscyplinę + jest wodzirejem w kawie czy herbacie. nie ma sie co oszukiwać. dzis nie wiemy kto w CP bylby w stanie skutecznie komentować skoki. Nie będzie to pewnie duet Kołtoń+Borek (lubię ich, ale w nich w tym przypadku nie wierzę :D:D) no ale zawsze mozna kogoś zwerbować albo przekształcic w skok-komentatora. Nuży mnie oglądanie transmisji z tvp1, są takie jakieś archaiczne. podobnie jak transmisje ligi mistrzów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Zydorowicz to komentator piłki nożnej i hokeja . Po co Polsatowi skoki , jak Adam Małysz juz nie bedzie skakał ?? Teraz TVP1 straci widowni na skokach, do minimum zapalenców skoków i nie majacych Eurosportu .:D . Uwazam ze za rok Polsat powinien walczyc o Extraklase piłkarska i moze lige Angielska . Ewentualnie odzyskać Bundeslige . A moze, by dokupic Lige Brazylyjską i Argentyńską , do tego Liga mistrzów plus Puchar Uefa to byłoby coś i pozbyc sie ligi greckiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...