Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że premier tego nie widzi

 

Premier jest tyle samo wart... Niech też patrzy jakie odprawy są w spółkach państwowych, nagrody dla urzędników praktycznie za nic. Tego też nie widzi a może nie chce widzieć. A miało być już przeciez TANIE PANSTWO, By żyło się lepiej.... tyle, że kolesiom.

 

 

Edit. Dopiero przeczytałem Twój wpis z wczoraj z godziny 22.19, więc w miarę jakoś się zgadzamy tym razem, normalnie cud ; - )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były szef NCS twierdzi, że zgodnie z umową premia mu się należy. Nie mówi jednak o tym, że wśród usterek stwierdzonych przez komisję odbioru stadionu były np. takie: ławki dla rezerwowych za krótkie, bo są na 12 a nie na 16 osób, linie bramkowe i boczne za wąskie, jedna z bramek niższa o 2 cm. Były bramkarz reprezentacji mówi, że nawet ten okrzyczany dach może się zawalić, bo jego konstrukcja sprawdza się tylko w plusowych temperaturach. Ale premia się należy, bo tak jest w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba miec jaja aby sie chciec tą premie, przecież na skutek opóżnień stadion nie zarabia, miało byc kilka imprez żadna sie nie odbyła, a szokiem jest dla mnie jak można było organizowac "koncert" 2tygodnie temu mimo że nie było zgody na użytkowanie tego obiektu, przecież wtedy jeszcze obiekt był terenem budowy, bo takim jest do dzis i ludzie byli wpuszczani. Niestety ale ten kraj sie kompromituje bo przedłużają wiek emerytów do 70lat a polityce mogą brac emeryture po 2 kadencjach. Jeśli ustalamy zasady to do wszystkich a nie tylko dla Kowalskich. Policjanci mog odchodyic w wieku 35lat a Kowalski ma pracowac do 70lat tu nie widze sprawiedliwości. A najlepsze jest ze kobiety będą pracowac dłużej o 7lat :lol2: . Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało jak w hipermarketach 70letnie kobiety będą przenosic tony towaru :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolcinho8 nie do 70,a do 67. Kapler nie jest odosobnionym przyupadkiem,wielu jest takich jak on w Polsce menedżerów,którzy zarabiają w naszych realiach niewyobrażalne pieniądze nie bardzo wiadomo za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I bardzo dobrze :) Miałem taką cichą nadzieję, że po odejściu z Canal+ zostanie komentatorem na Euro w TVP.I proszę, stało się :)

 

A jeszcze niedawno w jednym z wywiadów J.Laskowski zapytany o to czy nie żałuje, że ominie go taka impreza jaką jest Euro, odpowiedział, że się pogodził z tą sytuacją.A tu taki obrót spraw :)

 

Szkoda tylko, że nie będzie komentował meczów naszej reprezentacji.Wiadomo, pierwszeństwo ma Szpaq...

 

Jednak transfer TVP można zaliczyć na "+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski moim zdaniem jest genialny,oczywiście zaraz odezwą się głosy,że przekręcił jakieś nazwisko,że to,że tamto.. a Mi się wczoraj wspaniale słuchało Darka,nie wyobrażam sobie,żeby ktoś inny komentował mecze kadry w TVP.

EDIT: w uzupełnieniu tego co napisałem,znalazłem ciekawą rozmowę ,pan Włodzimierz Głodowski oddaje mój punkt widzenia.

http://natemat.pl/961,szpakowski-sie-my ... sportowych

Dania-Rosja 0:2

Irlandia-Czechy 1:1

Grecja-Belgia 1:1

Wartościowe wyniki grupowych rywali Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja też bardzo lubię Szpakowskiego. Jak komentuje to zawsze daje głośniej i czuje te emocje. Wspaniały człowiek stworzony do komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja go nie lubie bo facet nie ma pojęcia o piłce a komentuje mecze, przez co sie facet tylko kompromituje jak myli fakty opowiada bajki ale jak sie okazuje to znależli sie niektórzy którym te bajki podobają. Niestety ale szpak powinien skończyc z komentowaniem 10lat temu wtedy byśmy żyli jego legendą, a tak sie kompromituje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stadion we Wrocławiu po Euro 2012 będzie gościł prawdopodobnie 16.X.2012r reprezentacje Brazylii i Japonii w meczu towarzyskim. Oprócz tego meczu planowany jest też mini turniej do którego zaproszono Borussię Dortmund, Tottenham, Szachtar Donieck i Śląsk Wrocław. Turniej jest planowany na koniec lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na EURO nie będzie raczej prawdziwych kibiców(tzn. mogą być,ale w zdecydowanej mniejszości) ,tylko tzw. krawiaciarze.A doping będzie taki jaki był ostatnio czyli nijaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Własnie tacy kibice jak ty pójdą na mecze reprezentacji PZPN ja początkowo zgłosiłem aplikacje do kupna biletu i musze powiedziec że jest mi wstyd. Dopóki będ tacy ludzie jak ty to beton dalej będzie mocny, bo pójdziecie poklaskacie i wszyscy będą zachwyceni że wspaniali kibice byli na meczach.

Niestety ale nikogo nie interesują mecze PZPN i ja nawet nie zamierzam oglądac ich meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi szanuje którzy wolą zostac w domu niż występowac w teatrzyku. Jak masz bilet to siedz cicho bo inaczej ludzie będą się z ciebie śmiali na ulicy i wytykali palcami żę idziesz na mecz PZPN

 

Widzę, że koplega znowu planuje się kłócić. Ja jako patriota kibicuję Polsce, a nie Niemcom w telewizji:) Ale oczywiście możesz mieć swoją opinię, z którą żaden kibic(z naciskiem na kibic) się nie zgodzi. To, ze mamy beznadziejny związek piłki nożnej, nie znaczy, że mam kibicować Niemcom czy Rosjanom. Poza tym ja nie zdobyłem biletów poprzez jakieś losowanie PZPN czy coś. Od połowy lutego sterczałem na platformie biletowej uefa i sępiłem na bilety Polaków;) Aż wreszcie się udało :D

PS: Wiem, że byś chciał na jedyne takie widowisko w swoim życiu mieć bilet, ale nie musisz się wyżywać na tych , którzy mają.

 

Ale narzekać ja nie będe bo Reprezentacja i tak się skompromitują jak zwykle.

 

Wszystko jest możliwe przy tak łatwiej grupie. Trzeba kibicować naszym, nawet jak im nie idzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...