Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Które zajmiemy miejsce na EURO 2012?! Strzelimy chociażby jedną bramkę? Szkoda mówić. Myślę, że się skończy na stwierdzeniu, że mistrzostwa się odbyły.

====

====

Ślimacze tempo na budowie stadionu

Na przełom lipca i sierpnia burmistrz Ostródy zapowiada mecz Borussii Dortmund i Legii Warszawa na nowym stadionie. Systematycznie odwiedzam plac budowy przy ul. 3 Maja i jestem pełen wątpliwości, czy do tego czasu piłkarze będą mieli gdzie grać.

 

Prace budowlane na modernizowanym stadionie posuwają się do przodu. Ale jestem pełen obaw, czy na przełomie lipca i sierpnia (tak zapowiada burmistrz Ostródy) Borussia i Legia zagrają w naszym mieście.

 

Mamy bowiem połowę kwietnia, a na modernizowanym obiekcie od miesiąca trwają prace montażowe konstrukcji dachu nad trybuną od strony Park Hotelu. Wygląda to efektownie, ale poza tym dzieje się niewiele. Kibicuję temu, żeby piłkarze z Dortmundu i Warszawy zagrali w Ostródzie. Jednak postępy budowlane na stadionie tak się ślimaczą, że znacznie przytłumiają mój optymizm...

- internauta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że @bogdan425 o tym nie napisał. Tegoroczny Superpuchar między mistrzem Polski, a zdobywcą Pucharu Polski odbędzie się w Ostródzie na świeżo, co wybudowanym "stadionie na Euro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy się tam zalogowaliście?Jak ja się loguje, to wyskakuje taka czerwona plansza z napisem i nie da się zalogować.Taki problem ma też wiele innych osób, według relacji z stron internetowych.@Kosa, EMTi, wisła2010 dajcie odpowiedź tu lub na PW.Jak ktoś się zalogował albo wie jak, to niech odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano jeszcze można było się zalogować. Może UEFA zauważyła, że kibice/widzowie sami mogą sprawdzić czy wylosowało się bilet i być może z tego powodu zablokowali możliwość logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety już się nie da zalgować;/ W piątek jeszcze można było. Widocznie stwierdzili, że lepiej wysyłać meile, aby strona uefa.com znów nie miała przeciążeń ;) Dużo ludzi wylosowało bilety na Ukraine, oznacza to że u naszego partnera społeczeństwo nie za bardzo interesuje się EURO..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś dostałem nie miłą informację: Po angielsku, gdyż rejestrowałem się na angielskiej wersji językowej strony.

 

"Dear Football Supporter,

 

Customer reference number: XXXXXX

Unfortunately your application has not been successful in the lottery for tickets for UEFA EURO 2012™.

It is possible that further tickets may become available for sale at a later stage, or you might be able to buy tickets via the ticket resale platform in July 2011.

If you are still interested please regularly visit the UEFA EURO 2012™ ticket portal on http://www.UEFA.com.

 

W skrócie znaczy to tyle, że niestety nic nie wylosowałem, ale w przyszłości mam szanse na bilet z platformy od-sprzedażowej UEFA w lipcu 2011 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś się wkopał.. Nie dość że musisz zapłacić to jeszcze po drugim meczu dostaniesz po buzi bo Polska będzie już po za turniejem to "kibice" dają o sobie znać :D Nie zazdroszczę

 

Mnie nie było dane wylosować. Z jednej strony szkoda bo chciałem zobaczyć jakiś ciekawy mecz (broń Boże Polaków), ale z drugiej strony kasa zostanie, zrobi sie grila ze znajomymi, kupi piwko i też będzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...