Skocz do zawartości

Znacie FTA z dobrymi filmami ze ścieżką angielską???


dominis111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś jakieś kanały FTA z angielską ścieżką dźwiękową, na których można chociaż wieczorami pooglądać jakieś ciekawe filmy??? Chodzi mi głównie o HotBirda, i Astre ewentualnie (mam zamiar montować zeza).

Ciekawe filmy - mam na myśli filmy kryminalne, sensacyjne, horrory itp. I koniecznie po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przed chwilką o tym w innym temacie (wtedy bardzo nie na temat), teraz tylko po częsci zacytuję swojego posta:

Transponder 12654 H 27500 (Sharjah TV, Qatar TV, Oman TV, Sudan TV...). Wymieniłem te na których najczęściej można złapać amerykańskie filmy z napisami arabskimi. Filmy puszczane są wieczorami (głównie weekendy choć w tygodniu też zdarzy się coś obejrzeć).

 

Pozdrawiam :)

Ogólnie na każdym z tych kanałów amerykańskie filmy są puszczane rzadko ale jak weźmie się pod uwagę wszystkie kanaly z tego tp. to zawsze na wekeendowe wieczory coś ciekawego znajdziemy. :wink:

 

Jeszcze warto wspomnieć o słoweńskich kanałach publicznych - TV Slo1 i TV Slo2 które też czasem emitują amerykańskie filmy (ale i nie tylko) w oryginalnej wersji językowej ze słoweńskimi napisami. Namiary: 12.303V

 

dominis111, na Astrze 19.2E niestety nie znajdziesz żadnego kanału z filmami w angielskiej wersji językowej. Najwięcej takich kanałów jest na 28.2E. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladnalem tego Eurobirda (28.5 E) co podal @mikele. Jest tam wiekszosc programow w jezyku angielskim, a do tego wiele z filmami i muzycznych (nawet w formacie 16:9 jest kilka).

 

mam pytanie, przy czaszy 60cm, ustawiona na Hotbirda 13 E da rade zamontowac zeza na Eurobirda (28.5 E) i czy bedzie to zadowalajaca sila sygnalu??? (bez ruszania czaszy, idealnie na 13 E ustawiona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady. Między HB a Eurobirdem jest 15 stopni różnicy. Do takiego zeza będzie potrzebna antena 90cm. (co najmniej), a i tak będzie spory spadek sygnału.

Ewentualnie zamontować drugą antenę wprost a Eurobirda.

Szkoda. A jak bym czasze ustawil po srodku miedzy Hotbirdem 13*E i Eurobirdem 28.5*E (czyli na ok 20*E) ??? Pomoglo by to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serafin, lepiej kupić większą antenę i na jednej wszystko odbierać. Na tej 115-tce spokojnie będziesz mógł złapać wszystkie pozycje jakie wymieniłeś (także powinien działać cały Amos wraz z kanałami z niską wartością SR, np: TMT). Na 90-tce mógłby wystąpić problem z odbiorem niektórych kanałów właśnie z Amosa, a także niektórych transponderów satelity 28.2E.

 

@dominis111, lepiej nie kombinować. Czaszą o rozmiarach 60 cm na pewno nie zaszalejesz, potrzebna jest większa antena, @pitter wyjaśnił już jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serafin: Antena 115 cm. to dobry pomysł, możesz na niej strzelić te 4 konwertery (centralny niech będzie na HB).

Antena 90 też może zdać egzamin, przy czym niech będzie ustawiona na pozycję około 6 -7 stopni wschód. Z kolegą RafiX już omawialiśmy takie rozwiązanie i to mogło by zdać egzamin. Do Astry miałbyś około 13 stopni, a do Amosa około 10 stopni.

Inne wykorzystanie tej 90-siątki to ustawienie jej centralnie na Astrę oraz zezowanie na Eurobirda i HB, a tą 70 cm. użyć na Amosa.

 

dominis111: to mogło by się udać, jednak i tak byłby spory spadek sygnału. Ogólnie antena 60cm. to zły pomysł na robienie zeza. Gdybyś miał trochę większą antenę, nawet już 80 cm. to mógłbyś ją ustawić na 19 stopni i zezować na pozostałe satelity (tak jak już podpowiadałem wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak antena 60 wiem ze nie zaszaleje :? Ale na razie nie mysle nad zmiana czaszy, ewentualnie zeza na Astre dam.

Tylko ze jeszcze sie do tego nie zabieram bo jutro dostane kabelek RS232, pokombinuje troche na tunerku Head 1100 HD (czy cos takiego), tunerek znajomego. A jak bedzie mi to kombinowanie szlo dobrze, to zdejme obudowe mojego echostarka i zobacze czy ma w koncu ten port RS232 czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Do kanałów z angielską fonią z tego satelity można też zaliczyć Cool TV. Ostatnio o tym ciekawym rodzynku poświęciłem nowy temat :wink:

 

Głównie na 13E znajdziesz kanały informacyjne i religijne, a więc nic szczególnego. Lepiej zaopatrzyć się w zez na Astrę 2. Poczytaj dobrze ten temat, tutaj trochę o kanałach/audycjach angielskich z HotBirda pisaliśmy.

 

Jeszcze polecam ten wątek :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=3383&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jakiś czas temu odbierałem Fox Movies i wszystko leciało po angielsku z arabskimi napisami. Później przeniesli ten kanał na Badra 6 i tyle go widziałem — do odbioru potrzeba tu ze dwumetrowej anteny , a ja mam tylko 1,2m. Ale na Badrze 4, którego można odbierać w Polsce nawet na antenach 90 cm dostępnych jest całkiem sporo kanałów z amerykańskimi produkcjami w oryginale, tyle że z arabskimi napisami (MBC, Dubai, Bahrain i in.). Ścieżek dźwiękowych do wyboru raczej nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie znacie taki program Iran-MNTV - leca tam calkiem niezle filmy z angielska fonia i napisami w jezyku arabskim (farsi??), zobaczylem ze jest link do tej strony niestety nie ma tam za wiele ale wyglada to obiecujaco moze jakis grafik programow i filmow sie pojawi i nie bedzie szukania w ciemno??

 

http://www.imntv.tv/ :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...