Skocz do zawartości
  • 2

Jaki konwerter?


JesseJames87
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Jaki byłby najlepszy konwerter quad do multiroomu z jakością Full HD? Dokładniej jakiej marki.Bo dwa kanały w najwyższej jakości mi pikselują i przycinają od czasu do czasu. Posiadam obecnie konwerter Sharp BS1K1EL: Parametry techniczne:

  • częstotliwość wejściowa: 10,7-11,8GHz/11,7-12,75GHz
  • 4 niezależne wyjścia
  • częstotliwość heterodyny: 9,75GHz/10,6GHz
  • przełączenie pasma: ton 22kHz
  • przełączenie polaryzacji: napięcie 14/18 V DC
  • współczynnik szumów: 0,3dB
  • mocowanie: średnica 40mm
  • podłączenie: 4 gniazda typu F z osłoną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Cześć. 

Mam pytanie. Przedłużyłem umowę z cyfrowym Polsacie. Chce wymienić konwentów, ponieważ w moim evobox pvr nie mogę używać fuzji np jeden oglądać drugi nagrywać. Ponieważ mam stary konwentor i taki najtańszy na rynku tylko do odbioru tv i od tego chce wymienic. Nie wiem warto jest kupić od cyfrowego Polsatu.

Mam wybór od cyfrowy Polsat kupić konwerter twin za 29 zł lub konwerter unicable za 69 zł czy kupić nowym rynku. Tylko do kwoty 70 zł. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 10.12.2019 o 10:47, maniek357 napisał:

Wybór jest oczywisty - Unicable za 69 zł od Polsatu. Na wolnym rynku jego cena jest dużo wyższa. 

Czy konwerter mozna zamowic przez internet czy tylko w punkcie ? Czy mozna go kupic w dowolnym momencie czy trzeba miec/przedluzyc umowe ?

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@maciekmm: proces dokupienia konwertera opisywałem tutaj:

 

W skrócie: możesz dokupić konwerter w punkcie w ciągu 18 miesięcy od zawarcia umowy/aneksu, chyba, że kupiłeś już przy danej umowie taki sprzęt. W razie problemów powołaj się na zapis z regulaminu wspomniany w w/w poście.

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja zapytam o konwertery bez filtra LTE. Czy mając taki konwerter Inverto PRO Single można go założyć czy od razu będziemy narażeni na zakłócenia? Sygnał LTE przede wszystkim w dużych miastach jest wszędzie więc montując konwerter satelitarny bez filtra będzie działał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

Mam pytanko, dostałam po siostrze czaszę z konwerterem, konwerter to LNB Unicable II INVERTO, moje pytanko jest takie czy będzie to działało z moim dekoderem Sagemcom DSIW74 WiFiBOX?
Zauważyłam że jest tam jedno wejscie na antenę, ale więcej mi nie potrzeba.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki. Jednak nawet wpisując w google nazwę tego Inverto praktycznie nie ma innych rezultatów a jak już to widnieje jako produkt archiwalny. Coś chyba straciły na popularności takie konwertery. Także ten Inverto ma węższe mocowanie na uchwyt. Czy jest w zestawie jakaś przejściówka czy jest nacisk aby po zakupie dokupić także dedykowany układ zez? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co sądzicie o tym https://hollex.pl/konwerter-quad-opticum-robust-01db-p-4191.html konwerterze? Opłaca się, czy też lepiej inwestować w coś droższego?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam, mam antene 100cm i do tego dekoder Evobox HD z cyfrowego polsatu, niedługo dojdą jeszcze 2 dodatkowe dekodery Evobox Lite. do każdego z nich idzie osobny kabel z anteny. Muszę kupić konwerter który przynajmniej te 3 wyjścia będzie miał. Dotychczas miałem jakiś stary z jednym wyjściem. 

Jaki konwerter muszę kupić? nic nie nagrywam  - tylko 3 dekodery - 3 osobne kable, więc chyba tego całego Unicable nie muszę mieć. Czy do 50zł coś kupię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...