Jump to content
  • 1

Jaki konwerter?

Question

Witam. Jaki byłby najlepszy konwerter quad do multiroomu z jakością Full HD? Dokładniej jakiej marki.Bo dwa kanały w najwyższej jakości mi pikselują i przycinają od czasu do czasu. Posiadam obecnie konwerter Sharp BS1K1EL: Parametry techniczne:

• częstotliwość wejściowa: 10,7-11,8GHz/11,7-12,75GHz
  • 4 niezależne wyjścia
  • częstotliwość heterodyny: 9,75GHz/10,6GHz
  • przełączenie pasma: ton 22kHz
  • przełączenie polaryzacji: napięcie 14/18 V DC
  • współczynnik szumów: 0,3dB
  • mocowanie: średnica 40mm
  • podłączenie: 4 gniazda typu F z osłoną

Recommended Posts

• 0

Cześć. 

Mam pytanie. Przedłużyłem umowę z cyfrowym Polsacie. Chce wymienić konwentów, ponieważ w moim evobox pvr nie mogę używać fuzji np jeden oglądać drugi nagrywać. Ponieważ mam stary konwentor i taki najtańszy na rynku tylko do odbioru tv i od tego chce wymienic. Nie wiem warto jest kupić od cyfrowego Polsatu.

Mam wybór od cyfrowy Polsat kupić konwerter twin za 29 zł lub konwerter unicable za 69 zł czy kupić nowym rynku. Tylko do kwoty 70 zł. Pozdrawiam 

• 0
W dniu 10.12.2019 o 10:47, maniek357 napisał:

Wybór jest oczywisty - Unicable za 69 zł od Polsatu. Na wolnym rynku jego cena jest dużo wyższa. 

Czy konwerter mozna zamowic przez internet czy tylko w punkcie ? Czy mozna go kupic w dowolnym momencie czy trzeba miec/przedluzyc umowe ?

Edited by maciekmm
  • 0
Guest Vsat

@maciekmm: proces dokupienia konwertera opisywałem tutaj:

W skrócie: możesz dokupić konwerter w punkcie w ciągu 18 miesięcy od zawarcia umowy/aneksu, chyba, że kupiłeś już przy danej umowie taki sprzęt. W razie problemów powołaj się na zapis z regulaminu wspomniany w w/w poście.

Edited by Vsat
  • 0

A ja zapytam o konwertery bez filtra LTE. Czy mając taki konwerter Inverto PRO Single można go założyć czy od razu będziemy narażeni na zakłócenia? Sygnał LTE przede wszystkim w dużych miastach jest wszędzie więc montując konwerter satelitarny bez filtra będzie działał?

• 0

Witam,

Mam pytanko, dostałam po siostrze czaszę z konwerterem, konwerter to LNB Unicable II INVERTO, moje pytanko jest takie czy będzie to działało z moim dekoderem Sagemcom DSIW74 WiFiBOX?
Zauważyłam że jest tam jedno wejscie na antenę, ale więcej mi nie potrzeba.

Pozdrawiam,

• 0
Godzinę temu, MAVERIC napisał:

Jest to w miare nowy konwerter więc powinno wszystko działać.

Nie będzie działać, bo WiFiBox+ nie obsługuje technologii Unicable.

65878.jpg

• Like 1
  • 0
15 godzin temu, K63 napisał:

Nie będzie działać, bo WiFiBox+ nie obsługuje technologii Unicable.

Dziękuję za wiadomość, czyli będe musiała dokupić jakiś taki zwykły ten konwerter a ten na śmieci, bez sensu:( 

• 0
Godzinę temu, qwertyuiop napisał:

a ten na śmieci

Szkoda, bo to nie są tanie konwertery. Jeżeli sprawny, wystaw na sprzedaż. Albo zostaw, bo być może następny dekoder który trafi w Twoje ręce, będzie obsługiwał Unicable. Ta technologia ma przyszłość.

• 0

Czy są jeszcze w sprzedaży konwertery z wąskim promiennikiem czy ja nie umiem ich znaleźć? Szukam wszędzie a nawet wpisuje odpowiednie hasła w google i żadnych rezultatów. 

• 0

Dzięki. Jednak nawet wpisując w google nazwę tego Inverto praktycznie nie ma innych rezultatów a jak już to widnieje jako produkt archiwalny. Coś chyba straciły na popularności takie konwertery. Także ten Inverto ma węższe mocowanie na uchwyt. Czy jest w zestawie jakaś przejściówka czy jest nacisk aby po zakupie dokupić także dedykowany układ zez?