Skocz do zawartości

Żużel


miko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mają wykupione prawa to jaki to problem jest puszczenie transmisji live chociaż że sparingów.

Lepsze to niż puszczanie powtórek czy dokumentów.

Sparingów w TV to nie widziałem. Co najwyżej są na YT i dziś leci sparing Falubzau z Tarnowem

 

TV to nie miejsce na sparingi żużlowe, gdzie odwołanie jest bardzo możliwe i samo przeprowadzenie takiego wydarzenia jest często przenoszone. Sparing Częstochowy z Falubazem próbowano rozegrać chyba z 5 razy i dopiero wczoraj się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś turniej pożegnalny Magnusa Zetterstroema - "Zorros Final Show 2017" http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/73688

 

Jutro na Polsacie Sport mecz Polska vs. Reszta Świata w Zielonej Górze od 14:25.

Zaległe eliminacje Złotego Kasku w Gnieźnie odbędą się w dniu 4.04.2017 r. o godz. 18.30, transmisja na YT.

W sobotę 8 kwietnia na YT zaległy z 2016 roku finał Mistrzostw Polski Par Klubowych.

 

Warto też odnotować, że Rafał Wilk(były głównie zawodnik rzeszowskiego klubu) stanął na nogi pierwszy raz od 2006r. kiedy to stracił czucie w nogach po wypadku na torze. Przypominam, że to nasz paraolimpijczyk, wielokrotny medalista tej imprezy jak i MŚ. 

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clip wideo na którym widać jak Rafał Wilk przy pomocy chodzika zaczyna chodzić https://www.facebook.com/rafalwilkofficial/videos/pcb.1349469331763560/1349461541764339/?type=3

Ja na początku nie uwierzyłem w tą informację myślałem, że to żart bo kilkanaście dni temu widziałem jeszcze Pana. Rafała trenującego na handbike'u. Wielki szacunek dla Pana i życzę dalszych sukcesów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozpoczęła się - z jednodniowym opóźnieniem - PGE Ekstraliga. Z powodu tego że 3 spotkania zostały odwołane z racji niekorzystnych prognoz, pierwszym spotkaniem było to, które ustalono jako ostatnie w kolejce: Get Well Toruń - Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski. Wynik spotkania - 44:46 dla gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stal Gorzów wygrała mimo, że juniorzy zaprezentowali się naprawdę słabo, pamiętam Rafała Karczmarza z tamtego sezonu na rzeszowskim torze to potrafił nawet bardzo dobrych zawodników przywozić za plecami, a tu taka klapa w pierwszym meczu. Martin Vaculik został niemiłosiernie wygwizdany podczas prezentacji a i tak został bohaterem całego spotkania i pogrążył swoja była drużynę. Gdyby jeszcze Krzysiek Kasprzak wcześniej się przebudził i "PUK" jeździł bardzie regularnie to Stal był wygrała dużo większa różnicą.  W  drużynie z Torunia na pewno na plus juniorzy, Greg Hancock i waleczny jak zawsze Adek Miedziński. Na lekki minus Chris Holder i Paweł Przedpełski, po Jepsenie Jensenie też można było się spodziewać więcej. Bardzo mi się podobał Przemek Pawlicki, Bartek Zmarzlik niby 9 punktów i bonus jednak niesmak po ostatnim biegu pozostał.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza kompromitacja drużyny z Torunia przeszła samą siebie.. Walasek za Grega ? ;) niestety Holder też słabiutko.. gdzie już na Motoarenie słabo się wykazał :D nic dodać, nic ująć. Dzisiaj za to na pewno będzie ciekawie w Grudziądzu gdzie Mistrzowie Polski ''Stal Gorzów'' przyjadą do ''Twierdzy Grudziądz''.. jeden z lepszych meczy się zapowiada. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdy usłyszałem tą informację to byłem zszokowany, Tomasz Gollob uległ bardzo poważnemu wypadkowi na motocrossie i przebywa w szpitalu w Bydgoszczy. obrażenia są bardzo poważne, doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, stłuczenia płuc i obrażeń kości. Tomek jest podłączony do respiratora i wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Niedawno napłynęła informacja, że jutro ma być wybudzany. Ciekawy jestem, czy będzie chodzić i nie dozna jakiegoś paraliżu czy czegoś podobnego.  

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk Dudek zajął wczoraj 3 miejsce w grand Prix Słowenii w Krsko. Całe zawody wygrał powracający po dłuższej przerwie do GP Martin Vaculik a drugi był Fredrik Lindgren. Same zawody były mało interesujące, tor namoknięty po opadach deszczu sprawiał duże problemy niektórym zawodnikom, o czym przekonał się np. N. Pedersen. nie był to najlepszy występ Polaków poza Dudkiem. Piotr Pawlicki przyzwoicie, naprawdę niewiele zabrakło do półfinału, Bartek Zmarzlik słabo, wygrał tylko 1 wyścig, starty wyglądały koszmarnie, na dystansie też lepiej nie było.  Maciej Janowski bardzo podobnie też tylko 1 wygrany wyścig. Zawody dość nudne, w większości biegów o kolejności decydował start, mijanek był jak na lekarstwo. Oby 13 maja w Warszawie to był przygotowany dużo lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fantastyczne ściganie na Stadionie Narodowym, we wczorajszym Grand Prix Polski po kapitalnej walce wygrał Fredrik Lindgren który pokonał Macka Janowskiego, trzeci był Jason Doyle. Finałowy wyścig był niesamowity walka bark w bark przez cztery okrążenia, tylko Martin Vaculik jechał z tyłu. Nie spodziewałem się tak dobrze przygotowanego toru na Narodowym. Szwedowi w parku maszyn pomagał m.in Jonas Kylmaekorpi który w tym sezonie zakończył karierę i oczywiście Marcel Gerhard który dostarcza silniki dla "Fretki". Mechanik przyznał, że zawodnik na tym silniku ma już przejechane 60 wyścigów i mimo to silnik spisuje się znakomicie i nie wymaga serwisu, nikt nie wierzył w konstrukcję Marcela a nie długo cała stawka będzie się dobijać. Pozostali Polacy również pojechali dobrze, Bartek Zmarzlik zajął 6 miejsce, Według Mnie popełnił błąd przy wyborze pola startowego w półfinale, 3 pole było fatalnym wyborem,  walka z Tai Woffindenem była wspaniała i chwilami pachniało szpitalem. Patryk Dudek zaczął wspaniale, jednak w czwartej serii jadać na ostatnim miejscu nie opanował motocykla i z impetem uderzył w dmuchana bandę. po tym upadku już nie podjął walki. W piątej serii co prawda poradził sobie z Matejem Zagarem, jednak w półfinale był bez szans. Więcej spodziewałem się po Piotrze Pawlickim który wygrał co prawda dwa wyścigi, w jednym zanotował upadek i zabrakło niewiele do awansu do półfinału. Jego starszy brat Przemysław który startował z "dziką kartą" zajął 15 miejsce z 3 punktami.  Jazda nie wyglądała najgorzej jednak zawsze czegoś brakowało. Gran Prix bardzo udane, kibiców mnóstwo, tor przygotowany idealnie. szkoda tylko, że realizatorzy transmisji sporo miejsca poświecili celebrytom na trybunach, obecni byli m.in Agnieszka Radwańska, Krzysztof Hołowczyc, Mariusz Czerkawski, Robert Korzeniowski, Apoloniusz Tajner, Rafał Mroczek i Jakub Wesołowski. Szkoda tylko, że lansowali się na tle tak wspaniałej imprezy bo pewnie większość z nich pojęcia o żużlu nie ma.           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...