Skocz do zawartości

Polscy celebryci


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć wątek dotyczący polskich celebrytów, ponieważ ostatnio mnie dziwi czemu tacy ludzie jak m.in. Natalia Siwiec, Jessica Mercedes czy Ewa Halina Rich tak znikąd zostali od razu celebrytami. Ja rozumiem aktorów, reżyserów czy niektórych piosenkarzy ale niektórzy ludzie, m.in. z castingów czy z tego że zostali Miss od razu zostali celebrytami, czy jak w przypadku np. Karoliny Gilon lub Anny Stramach, którzy wygrali konkursy telewizyjne od razu zostali prowadzącymi programy telewizyjne bądź zostali w jury programów np. kulinarnych w telewizji.

 

Ciekaw jestem co wy sądzicie na temat celebrytów?

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolę Rutowicz to pamiętam doskonale, była w Big Brotherze 4.1 (4 edycja w ogóle w Polsce, pierwsza emitowana w TV4), nawet wygrała wtedy program. Potem wzięli ją do 5 edycji (tej z VIPami), a jak już się skończył Wielki Brat, to jeszcze była w programie "Jola i Jarek" wraz z Jakimowiczem, nawet to w tym samym domu realizowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

Ostatnio wśród polskich celebrytów bryluje niejaka Julia Wieniawa - 21-latka, która zadebiutowała w ''Rodzince.pl''. Dużo się teraz o niej mówi na Pudelku, Plotku czy Pomponiku - jest dziewczyną Antka Królikowskiego, zagrała w ''Kobietach Mafii'' Vegi i ''W Rytmie Serca'', a teraz reklamuje buty Deichmanna. Tylko czekać, aż wystąpi w jakimś ''Agent Gwiazdy'', ''Tańcu z Gwiazdami'' czy innym show z celebrytami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frontowiec napisał:

Ostatnio wśród polskich celebrytów bryluje niejaka Julia Wieniawa - 21-latka, która zadebiutowała w ''Rodzince.pl''. [...] Tylko czekać, aż wystąpi w jakimś ''Agent Gwiazdy'', ''Tańcu z Gwiazdami'' czy innym show z celebrytami.

 

Noo, to jest więcej, niż pewne! :/ Albo może u Kuby Wojewódzkiego... :?:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...