Skocz do zawartości
nazan

Konwertery single – który najlepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Inverto to jedna z bardziej znanych marek, konwertery są bdb jakości. Ta druga nazwa nic mi nie mówi, także polecam pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znana, ale są lepsze. Wystarczy dobrze w internecie poszukać, był robiony test pomiędzy Inverto a Best i Best wypadł lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Electrix ma rację. Ja już nie zakładam inverto.

Wysłane z mojego HTC One_M8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testy widziałem,co do Inverto opinie są skrajne wiele negatywnych.Potrzebuje cztery single więc szkoda wydać 200zł na coś co będzie nadawało się do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Besty mają wysokie wzmocnienie, jeśli mam krótki odcinek od konwertera do dekodera to po co mi 88dB? Chyba żeby przesterować głowicę.

Wskazane jednak przy dłuższych odległościach kablowych i pasywach na linii typu sumator, gniazdo.

Edytowane przez kfm877

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam Konwerter satelitarny SINGLE TRIAX TSI 006 LNB i jestem z niego bardzo zadowolony, daje stosunkowo mocniejszy sygnał od Inverto,dobrze się nim manewruje przy ustawieniu na daną satelitę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie warunki do odbioru nie są idealne,jeśli chodzi o kabel jest go ok. 40 metrów.W najbiższym czasie planuje kupić nową antenę,konwertery itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Polecam konwertery Best. Naprawdę świetne. Mam już 3 na antenie zez i kupię jeszcze jeden, ponieważ Maximum nie działa, jak należy, a i z Inverto miałem słabszy odbiór. Na Best-ach nawet przy złej pogodzie odbieram kanały. Co do wykonania to jest bardzo dobre. Wygląda solidnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jak potwierdziłem w moim teście, naprawdę zasługują na uwagę te LNB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam teraz instalacje na 4 satelity. Konwerter octo golden interstar - satelita Hotbird, sharp-astra 28.2, inverto - astra 19.2, golden interstar - eutelsat 7.0. Do tego diseq 4.1 nazwy nie pamiętam. Dwa konwertery single mi szwankują inverto i sharp chciałbym je wymienić tylko jest pytanie które wybrać. Tak sobie myślałem o televes lub best najlepiej w testach wypadają. Jest mały problem nie mają cienkiej szyjki bo do takiej instalacji najlepszy by był taki konwerter. Z cienką szyjką inverto i maximum, ale nie jestem przekonany do tych firm. Bardzo proszę o podpowiedź co najlepiej kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u siebie w instalacji antenowej inverto black(black ultra)od dawien dawna stosuję.Miałem już single, twin ,quad,w tej chwili mam zainstalowany inverto idlb unicable.Miałem zainstalowane konwertery na zezy HB, Astra, Astra 2,Sirius i chwalę sobie te produkty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka opinia jest niewiele warta. Potestuj  inne firmy to się przekonasz, że możesz być jeszcze bardziej zadowolony. Przykładowo, flagowy model Invero black ultra, bardzo zachwalany kiedyś, tak bardzo zleciał z jakością, że co najwyżej można go zaliczyć do średniej półki. Widać to w testach i w opinii zawodowych instalatorów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi