Jump to content

Recommended Posts

Złamanego grosza bym nie dał nie za propagandę,ale za niszczenie ludzi, brak jakichkolwiek hamulców, tego co zrobiono Radwańskiej nigdy im nie wybaczę. Do takiej podłości TVP nigdy się nie posunęła wobec jakiegokolwiek sportowca . 

• Confused 2
  • Upvote 6

2 godziny temu, wislok napisał:

Skoro tyle pisze się o TVP INFO to tu fragment będący kwintesencją TVN24, gdzie przemilcza się całkowicie sprawy niewygodne dla opozycji. Jak moderacja będzie chciała mnie za to zbanować to ich sprawa. Chodzi mi tylko o pokazanie,że TVN24 wcale nie jest lepszy 

Naprawdę starasz się porównywać jakiś Profil opozycji na FB czy zachowanie pewnej lekko szurniętej kobiety z aferą, w której szef NIK, ważna osoba w partii rządzącej, miała kontakty z gangsterami, prowadziła w swojej kamienicy pokój schadzek oraz prawdopodobnie kłamała w swoich oświadczeniach majątkowych? Naprawdę? Powinniśmy podziękować TVN24, że się o tym dowiedzieliśmy.

• Confused 6
  • Upvote 1

Ten profil słynie z kłamstw i manipulacji,a okazuje się,  że ten hejterski profil założyła osoba związana z PO. Nie może być tak,że mówimy o Piebiaku,ale już o Brejzie czy Soku z Buraka nie. To jest wybiórczość. 

• Confused 1
  • Upvote 6

Jako, że mam dostęp do TVN 24 i TVP INFO to wolę pooglądać Expres na TTV.

Na TVN 24 lub TVP INFO przełączam jak wydarzy się jakaś ważna rzecz lub katastrofa.

Pooglądam przez kwadrans i mi wystarczy.

Kanał informacyjny dla mnie to mix. wiadomości z kraju i ze świata, sport, pogoda, trochę ekonomii, jakieś wzmianki giełd światowych i GPW.

A przez weekend mogą puszczać jakieś programy dokumentalne. Coś na wzór niemieckiego kanału n-tv lub welt (dawniej N24).

• Upvote 1

Możecie przestać pie*rzyć o polityce? Od tego mam tt. Kodowany czy odkodowany, o tym była mowa. 

• Thanks 2
  • Upvote 2

Tutaj na pewno wzorem Polsatu powinny być okienka na na głównej antenie - na przykład od 5:55 do 7:30 podczas "Wstajesz i wiesz" w TVN czy podczas "Teleserwisu" na antenie Siódemki. Nieodowanie satelitarnie powinno być jeżeli stacja niekoduje naziemnie a skoro nie ma tam 24-ki to nie ma o czym mówić. Jedno co jest pewne to uproszczenie odbioru w internecie bo tu niepotrzebnie robią z siebie stacje premium którą to nie są.

15 godzin temu, swordfish napisał:

Helikoptery, 

Błękitnego24 i jego siostry - Błękitnej24 to od lat już nie ma - oba zostały (niestety) zastąpione głupimi dronami... :/

• Haha 1

15 godzin temu, wislok napisał:

Złamanego grosza bym nie dał nie za propagandę,ale za niszczenie ludzi, brak jakichkolwiek hamulców, tego co zrobiono Radwańskiej nigdy im nie wybaczę. Do takiej podłości TVP nigdy się nie posunęła wobec jakiegokolwiek sportowca . 

A za propagandę TVP płacisz w formie abonamentu RTV? ;)

• Thanks 1
  • Upvote 1

5 godzin temu, SatExpert napisał:

Błękitnego24 i jego siostry - Błękitnej24 to od lat już nie ma - oba zostały (niestety) zastąpione głupimi dronami... :/

Gwoli ścisłości - Błękitny był tylko wynajmowany przez nich, Błękitna z kolei była ich własnością. Tylko przez krótki czas korzystali z dwóch helikopterów.

Obecnie nie korzystają z helikoptera, ponieważ ich maszyna uległa wypadkowi - gdyby nie on to pewnie dalej by korzystali.

• Sad 1

5 godzin temu, Emil.1603 napisał:

A za propagandę TVP płacisz w formie abonamentu RTV? ;)

Nie płacę, bo jestem ustawowo zwolniony. Gdybym musiał to bym płacił, bo prawa należy przestrzegać. Inna sprawa,że TVP jak ktoś przytomnie zauważył nie tylko informacje,ale sport , kultura itd. 

• Haha 2
  • Sad 1
  • Upvote 2

Nikt tu nie ma problemu do TVPiS do sportu czy innych programów choć i też możnaby ale wszyscy podkreślają manipulacje, niezetelnosc i inne źle przywary do Wiadomości w tej stacji. Poziom propagandy już dawno przebił dno i puka od spodu. Jak wychodzi jakaś afera w rządzie to TVPiS ma już jakaś pseudoafere. A już atakowanie rodzin poszczególnych polityków opozycji czy ludzi nieprzychylnych obecnej władzy to poziom podstawówki.

• Haha 1
  • Upvote 2

W dniu 27.09.2019 o 19:04, matik napisał:

Obecnie nie korzystają z helikoptera, ponieważ ich maszyna uległa wypadkowi - gdyby nie on to pewnie dalej by korzystali.

Gdyby helikopter był im potrzebny, to pewnie by wynajęli znowu.

Według mnie oni wtedy jak używali helikoptera chcieli się upodobnić do amerykańskich kanałów, które (podobno) transmitują na żywo pościgi policyjne itp., z tymże u nas aż tylu takich wydarzeń (na szczęście) nie ma.

• Upvote 1

Masz rację ,poza tym dron wychodzi chyba taniej.Pakuje się go do busa, jedzie na miejsce i gotowe.Jedyny minus to chyba poślizg w transmisji.

• Upvote 1

Teraz jest w ogóle chyba moda na rezygnację z przekazów satelitarnych na rzecz internetowych, zwłaszcza w stacjach informacyjnych, ze względu na koszty, więc wątpię czy poślizgi w transmisji są w ogóle istotne (widź i tak tego poślizgu przeważnie nie zauważy), a w ogóle to też jest jakiś znak czasów, tzn., że przekazy coraz częściej idą właśnie przez internet, a nie przez satelitę i to tylko kwestia czasu według mnie jak platformy satelitarne przestaną być satelitarne 🙂 .

• Upvote 1

Jal dla debata i całego Czasu decyzji na TVN 24 ma najlepszą oprawę graficzną, muzyczną.

Szkoda tylko, że nie puszczono tego w głównym TVN. To błąd ze strony nadawcy.

• Upvote 1

Tak, debata była konkretna i powinna być transmitowana na głównym TVN-ie. :)

• Upvote 1

Debata skrojona pod PO, stronniczy prowadzący, formuła lepsza niż w TVP, bo więcej bezpośredniej dyskusji,ale najbardziej merytorycznie i uczciwie jest w Polsacie. 

• Confused 4
  • Upvote 2

Bo w debacie TVP nie było stronniczych pytań ze strony prowadzącego 😉

• Confused 1
  • Upvote 4

Posted (edited)

Świetna rozmowa o obecnym stanie polityki między dr Sosnowską, Warzechą, prof. Dudkiem i Stankiewiczem. Ciekawsza niż sama debata. To jest poziom, którego nigdy nie dosięgnie obecne TVP Info. Warzecha w TVN 24, a teraz wyobraźmy sobie red. Wielowieyską w Info. Przykład, że jeżeli ktoś mówi, że jedna i druga TV jest równie stronnicza zwyczajnie wykazuje złą wolę. W Info nie wolno skrytykować partii rządzącej bez reakcji ze strony usłużnego dziennikarza.

Edited by gregor111
  • Upvote 5

Szkoda tylko, że takiej całej rozmowy nigdzie normalnie nie zobaczymy do odtworzenia, bo TVN 24 lubi wycinać niektóre wypowiedzi i puszczać na TVN24.pl, a o TVN 24 GO nie nawet mówię, bo szkoda mi pieniędzy na płacenie za coś co powinno być dostępne powszechnie dla każdego.

Posted (edited)

up

Jutro, a właściwie dziś ta powtórka debaty będzie miała taką samą wartość co wczorajsza gazeta. Zarabianie na takich treściach w jakimś TVN 24 GO to jakieś nieporozumienie i n.a.p.l.u.c.i.e. w twarz każdemu polskiemu odbiorcy tych kanałów. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie tak wiele potężnych kanałów informacyjnych można "złapać" za friko na satelicie (CNN, SKY, BBC, NBC itd.) lub w internecie. Płacenie za informację w dzisiejszych czasach to istne kuriozum. Wielka łapka w dół dla TVN. 

Jeszcze zrozumiałbym gdyby te treści były faktycznie jakieś ekskluzywne, ale nie są, bo to tylko powtórki z telewizji. 

Edited by Project_ALF

Już nie mówię o samej debacie, ale np. powtórki komentarzy gości po niej, których zaprosili już nie puszczą i nigdzie nie będzie można tego zobaczyć w całości, o ile ktoś sobie tego nie nagrał lub ma jakimś cudem dostęp do archiwów tej telewizji. Ot całe uroki kanałów informacyjnych.

Posted (edited)
18 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Bo w debacie TVP nie było stronniczych pytań ze strony prowadzącego 😉

Co ma debata TVP  do debaty TVN?  Czy to,  że  prowadzacy w TVP  był  stronniczy determinuje stronniczosc dziennikarzy TVN -u ?

Edited by wislok
  • Confused 1
  • Upvote 3

Ja też uważam, że to błąd, że debaty TVN24 nie wyemitowano także w TVN lub gdyby ktoś się upierał, że to by nie pasowało do bardziej rozrywkowego charakteru stacji można by to zrobić w TTV, ponieważ i on jest w DVB-T, ale niestety wygląda to tak jak pisałem wcześniej, tzn. wielu zachodzi w głowę czemu propaganda TVP ma taką siłę, a kiedy jest okazja, żeby wpuścić do DVB-T inną "narrację", to Pan Miszczak nie korzysta z okazji do działania...

Z drugiej strony TVN odkąd pamiętam próbuje być, jak ja to określam "świętszy od papieża", tzn. jeśli tylko się da unikać posądzeń o stawanie po którejś konkretnej stronie, tylko to i tak nic nie daje, bo i tak jest przecież posądzany o stronniczość.