Skocz do zawartości

Liczenie postow na forum


Don_Mag
 Udostępnij

Czy powinno zmienic sie liczenie postow  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinno zmienic sie liczenie postow

    • Tak, nie powinny byc liczone posty z Hyde Park,
      2
    • Tak, nie powinny byc liczone posty z Hyde Park i Ankiety,
      11
    • Nie, jest ok.
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem. Moim skromnym zdaniem w ogóle nie powinny być liczone, a jak już to mogłyby się wyświetlać tylko w profilu danego użytkownika. Niektórzy mogą czuć się nie dowartościowani i, jak zostało już to zaznaczone w jednym wątku w Hyde Parku, zwyczajnie nabijają sobie posty, zakładając tematy "nie na temat". Poza tym to, że mam 19 postów na tym forum nie świadczy ani o tym, że moja wiedza na ten temat jest szeroka, ani, że jest ograniczona , ani o tym, że interesuję się lub nie techniką satelitarną. Rozumiem, że należy chwalić i nagradzać osoby wybitnie znające tę tematykę, ale czy wyróżniać :?::?::?: Pozostawię to pytanie bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy o ile o zwiazku miedzy iloscia postow a posiadna wiedza mozna bylo by dyskutowac to zwiazek miedzy zdobywaniem wiedzy fachowej i pomaganiu w rozwiazuwaniu problemow juz od dluzszego czasu a bezmyslnym wrecz "czatowaniem" w Hyde Parku na pewno jest zwiazek.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wiem po co te posty, dla mnie może ich w ogóle nie być i tak nie jest brana pod uwagę ilość przy wyborze admina,Vipa itp.Po drugie ja nie zwracam uwagi na to czy ktoś nabija czy nie bo mi to wisi i tylko mnie rozśmieszają tacy "nabijacz" którzy myślą ,że jak będzie miał dużo postów to będzie fajny, trochę też mnie dziwią ci co tak przeżywają to że ktoś sobie nabija bo wtedy widać że przeszkadza mu że ktoś może mieć więcej niż on, czyli też mu zależy na tych postach.Najlepiej skończyć z tymi postami i po sprawie :D albo zrobić coś takiego że jak ktoś komuś pomoże to wtedy ta osoba mu daje punkt za pomoc, coś takiego chyba widziałem na jakimś forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja daje ze jak licznik jest to i nabijanie będzie choć nie zawsze owszem mogłoby być lepiej ale ja takiej potrzeby zmian nie zauważyłem a liczy sie nie ilość postów a jakość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo licznik w Koszu, Ankietach, Hyde Parku, a także być może w pierwszych trzech działach informacyjnych od góry zostanie wyłączony, ale cały czas czekamy na oficjalny release phpBB 3.0 - wraz z przeskokiem pomyślimy nad grafiką i modami :wink: Robiąc teraz zamieszanie będziemy mieli problemy z późniejszą przesiadką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi postami niepotrzebnie podgrzewamy "temperaturę" i wzrasta nasze "ciśnienie". Coby nie było i tak wywoła emocje, bo to, przede wszystkim jest w nas - taka już jest, ta nasza natura - słabej woli. Myślę, że licznik powinien pozostać, chociażby dla statystyki naszego Forum. A jeśli już, jest tyle kontrowesji i to was gryzie - to z czasem i tak przeminie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a zostawcie to tak jak jest ehh po co sobie życie komplikować :roll: licznik niech sobie pozostanie nawet w hyde parku:)a kto nabija to ewidentnie idzie zauważyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczenie postów uważam za dobra rzecz. Pokazuje stan faktyczny postów. Ilość ich napisanie i ogólnie powinien pozostać jak dla mnie. ogólnie nie zwracam na to uwagi i jest to wyłącznie jakaś statystka dla mnie mało istotna ale zawsze może się przydać jeśli chodzi o rozpoznanie niektórych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem wyżej - bawić zaczniemy się, gdy oficjalnie pokaże się phpBB 3

 

Póki co phpBB 3 jest na etapie Beta 5 (czyli jeszcze nawet nie Release Candidate...). Na potrzeby testowe zainstalowaliśmy sobie wersję Beta 5 tu: http://sktest.my-place.us/index.php (ale się nie pobawicie, bo wyłączyłem rejestrację :P ). Docelowo nie będzie to tak wyglądać jak tam, bo:

 

- domyślnym skinem będzie Prosilver - wygląda całkiem inaczej - przykład: http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 4&t=526970

- pomyślimy nad własną grafiką

 

Przy okazji przeskoku na phpBB 3 pomyśli się nad zabezpieczeniami (najpierw zobaczymy, czy może obejdzie się bez - być może poprawili zabezpieczenia) i wodotryskami, w tym nad zliczaniem postów

 

Teraz nie ma sensu niczego doinstalowywać, bo będzie problem z przeskokiem do phpBB 3 (trzeba ingerować w kod i można przy tym namieszać, co utrudni późniejszy upgrade do phpBB 3).

 

Myślę, że teraz temat jest jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jasne jak słonko :D hehe ale dla mnie to zliczanie postów by mogło zostać jak jest lepiej cos nad tymi spamerskimi bootami wymysleć no chyba że taka ingerencja w kod faktycznie niejest na czasie i bedziemy tak sie męczyć tzn wy:) modzi i admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...