Skocz do zawartości

Polscy youtuberzy


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tymczasem Chwytak wraz z jego estradowo-projektową partnerkową Zuzą chyba właśnie wypuścili swój cover życia:


Oryginał czyli "Mama Ostrzegała" zespołu Daj to głośniej jest prawdziwym fenomenem - w szybkim czasie zdobyła 28 milionów wyświetleń: 

Fani twierdzą że wykonawcy coveru jak oryginału z nową piosenką w tym stylu powinni jechać na Eurowizję.
 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio zacząłem oglądać (głównie dzięki @Kirkowi) Krzysztofa Kononowicza i jego kłótnie z Majorem Suchodolskim, które doczekały się wielu przeróbek na YouTube. Również zacząłem oglądać kanały Ciekawe Historie i Bez Planu o Wenezueli (ten ostatni kanał robi brat autora Ciekawych Historii) oraz Quiz pod napięciem.

 

Swoją drogą nie wiem czy zauważyliście, ale do YouTube'a przenieśli się tacy dziennikarze telewizyjni jak Maciej Orłoś, Tomasz Raczek czy Katarzyna Bosacka.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tymczasem do działalności wrócił król bohaterów przeróbek remixowych Youtuberów a mianowicie Zbigniew Stonoga. Z myślą o youtuberach specjalizujących się w przeróbkach j remixach (takich jak na przykład Lowerpat) właśnie wrzucił dwie piosenki ale odzew po drugiej stronie jest na razie słaby choć przerabianie Stonogi dzięki następcom czyli Kolonce i Grecie ze Szwecji zaczyna wracać do łask.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio oglądam na YT następujące rzeczy:

 

- Archiwalne nagrania radiowe i telewizyjne.

- Cezary Pazura.

- Ciekawe historie.
- Fakty nie mity.
- Gimby nie znajo.

- Quiz pod napięciem.
- Uniwersum Szkolna 17, czyli filmiki z Krzysztofem Kononowiczem i Majorem Suchodolskim.

- Weszło TV.
- Widzę Głosy o aktorach dubbingowych.
- wRealu24.
- wSensie.pl.

- Wywiady z przeróżnymi osobami.

 

Dawniej oglądałem na YT m.in. Idź Pod Prąd i Max TV, ale w przypadku tego ostatniego kanału zaprzestałem go oglądać po tym, jak Max Kolonko strasznie się zmienił zmieniając jednocześnie swoje poglądy po przeniesieniu się na swoje pseudo-VOD "MaxTV GO", za które trzeba zapłacić 1 dolara USA (nawet zaczął nazywać YouTuberów jako "jutubisie").

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejny na razie raczkujący kanał sportowy wpadł mi w oko na YouTube - newonce.sport. Jest to to najprawdopodobniej "jołtubowa" wersja internetowego radia newonce.radio, a dokładnie działu sportowego. 

 

 

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na internetowy fejm prowadzących "Kanał Sportowy" to szału na razie nie ma - najlepszy wynik ma Misja Futbol, po tygodniu 324 tys. odsłon, ale ogólna średnia filmów dodanych po starcie kanału to koło 150 tys odtworzeń bo są też takie z wynikami 60k.

Gdyby monetyzowali to tylko z reklam wyświetlanych przez YT to zarobek na film nie przekroczyłby kilkuset złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

W dniu 9.03.2020 o 14:38, bugmenot napisał:

Jak na internetowy fejm prowadzących "Kanał Sportowy" to szału na razie nie ma - najlepszy wynik ma Misja Futbol, po tygodniu 324 tys. odsłon, ale ogólna średnia filmów dodanych po starcie kanału to koło 150 tys odtworzeń bo są też takie z wynikami 60k.

Gdyby monetyzowali to tylko z reklam wyświetlanych przez YT to zarobek na film nie przekroczyłby kilkuset złotych.

 

Szał na YT robią idi0ci, więc nie spodziewaj się milionów wyświetleń na Kanale Sportowym. Musieliby puszczać bąki i podpalać, a na to są za poważni.  

Obejrzałem w męczarniach trzy razy poniższy filmik, by pojąć fenomen grubo ponad miliona wyświetleń.  Cóż, jak napisałem, YT trzęsą idi0ci. 

 

 

 

 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Szkoła" czy "Szpital" w telewizji to jakiś wyższy poziom reprezentują? Wiadomo, że zawsze tego typu kontent będzie oglądany.

 

Nie zmienia to tego, że panowie z "Kanału Sportowego" zapewne liczyli, że będą mieli więcej widzów niż np. taki testujący stare graty Złomnik na YT ;).

 

Testy sprzętu i newsy technologiczne Kuby Klawitera, który jest jednak trochę mniej znany niż zestaw celebrytów z KS też mają po 600-700 tys. odsłon, a wiele filmów ma milion i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...