Skocz do zawartości

Polscy youtuberzy


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

IMO lepiej gdy tacy jak Banshee czy Angelika Mucha reklamują się w sieciach komórkowych czy z napojami niż gdyby mieli jeździć na eventy growe takie jak IEM (littlemonster na nim była a z CSGO, Hearthstonem czy SC2 ma tyle wspólnego co ja z byciem prezydentem RP)

Myślę że to jest oparte na takiej logice: taka Mucha patrzy, że do Katowic na IEM przyjechali Isamu, Gimper, jeszcze paru innych, i myśli "O, to jakiś zlot youtuberów musi być, też muszę tam pojechać", i dawaj na IEM. A że jest to robione dla "fejmu" i niczego innego więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie w obrębie tematu: też macie coś takiego, że powiadomienia o nowych filmach ze subskrybowanych kanałów dostajecie raz na tydzień, a nie od razu wtedy, gdy ktoś ze subskrybowanych wypuści film?

I drugie, bardziej dotykające tematu: Człowiek Warga mówił w filmie, który jest wyżej, że ostatnio jego filmy nie są umieszczane na stronie głównej YT w polecanych. Zauważyliście to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I drugie, bardziej dotykające tematu: Człowiek Warga mówił w filmie, który jest wyżej, że ostatnio jego filmy nie są umieszczane na stronie głównej YT w polecanych. Zauważyliście to?

 

Tak, ale mi tam to nie przeszkadza, może YT uważa tak jak ja, że typ jest zbyt wulgarny, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaję przede wszystkim powiadomienia o nowych filmach tych twórców, których najczęściej oglądam. :) To na telefonie. Na komputerze na głównej stronie mam nowe filmy youtuberów, których subskrybuję.

 

Gimper dziś wrzucił film, który zrobił 100 000 w kilka godzin, stąd zapewne pojawienie się go na głównej. :)

 

Gimper od jakiegoś czasu oznacza swoje filmy 16+ - z drugiej strony "zakazany owoc smakuje najlepiej". ;)

 

Co do "Z d.u.p.y" - zauważyłem, że tej frazy nie ma w propozycjach w wyszukiwarce YouTube. Może żeby pojawiać się na głównej, musiałby chociaż raz zrobić coś w rodzaju "Z d*py", może film pojawiłby się na głównej. :?:

Edytowane przez Misiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimper zaczął oznaczać swoje filmy jako "16+" po reportażu w Superwizjerze, żeby trochę się wybielić po tym, jak poszedł w Polskę przekaz, że tworzy filmy z wulgaryzmami dla dzieci. Swoją drogą to jeden film oznaczył nawet jako "+18" i dał ograniczenie na YT, dzięki czemu nie można było obejrzeć tego materiału, nie będąc zalogowanym użytkownikiem. Gimper chciał w ten sposób sprawdzić, czy takie oznaczenie (nawet w tytule było) odstraszy dzieciarnię. Skutek był odwrotny, bo się okazało, że wielu dzieciaków zmieniło datę urodzenia na YT/założyło fake-konto i obejrzało materiał (co niektórzy nawet się tym chwalili w komentarzach). Wniosek był taki, że oznaczenia nie odstraszają dzieci (co było wiadome już chyba... w 2000 roku, przy wprowadzeniu pierwszego systemu oznakowania do telewizji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z cyklu: przesada. Pewna youtuberka, czyli littlemooonster96 (w realu Andżelika Mucha) zaczęła sprzedawać zeszyty ze swoją podobizną na okładce. Takie niby zwykłe, w twardej oprawie, format A5, 60 kartek objętości. Cena? Tylko 18 złotych za jeden. (koszt przesyłki 15,40). To tak trochę drogo, nie sądzicie? A żeby było jeszcze śmieszniej, to te zeszyty mają 6 miesięcy gwarancji. Swoją drogą, to po kiego grzyba gwarancja na zeszyt? Toć zapisanego i tak nie przyjmą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego... U niej sam tylko długopis jest droższy od zeszytu... aż o złotówkę :P Już widzę, jak napalone fanki LM96 będą prosiły rodziców o zeszyt kosztujący z przesyłką jakieś 35 zł, żeby być "słeg" :P

 

A tak całkiem na serio - chyba większość "sprzedajnych youtuberów" ma jakiś tam sklep ze swoimi ubraniami, kubkami itd. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że tam bluza lub najzwyklejszy w świecie kubek kosztuje nawet 2-3 razy więcej, niż powinien rzeczywiście kosztować. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie akcję z zeszytami od Muchy? No, to teraz patrzcie na to: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,19088,Justin-Bieber-Powrot-na-szczyt

 

No, ogólnie jest tak, że youtuberzy zajmują się pisaniem książek, przynajmniej niektórzy (Gonciarz napisał chyba 2, Niekryty to już w ogóle rekordy w tej kwestii bije). Tylko że akurat ten przypadek jest specyficzny. I tak LM96 już od dawna ma opinię najbardziej hejtowanej youtuberki w Polsce, w dużej mierze przez swoje zachowanie (wiecie, takie zgrywanie "fejma", bo reklamuje Coca-Colę i Fantę, gada że jest żoną Biebera i wnuczką prezydenta Obamy).

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już przekracza granice mojej wytrzymałości :lol2: I taka osoba ma być "wzorem" dla młodszych? Bo nie ukrywajmy - patrząc po poziomie komentarzy pod filmami youtuberów, mam wrażenie że średnia widzów na polskim YT waha się od 10 do 13 lat. A jaki tworzą kontent - szkoda pisać, nie będę marnował na to cennego miejsca na serwerach forumowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...