Skocz do zawartości

Rosyjski K+


Przemek_77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie przeglądałem wykazy na lyngsat, flysat, zerknąłem także na kingofsat i tak w ogóle poszukałem w internecie i nic nie znalazłem, nawet żadnych informacji dotyczących chociażby skąd kanał jest nadawany, kto jest nadawcą. :(

Program można znaleźć na 11.623V 27500.

 

ps: Może coś @etienne będzie wiedzieć więcej na ten temat :wink:

 

Dla zainteresowanych zap kanału:

kplusng9.jpg

źródło zapu: kingofsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

To dlatego, gdy ostatnio przeczytałem, że to kanał informacyjny, zdziwiłem się(bo chyba kiedyś widziałem go, jeszcze jako kanał filmowy i z filmami mi się kojarzył). O tym to nie widziałem. Może informacje im się bardziej opłacają?

 

Odświeżyłem trochę nazwę tematu. /RafiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał nadaje z Kirgistanu, więc już wiadomo skąd jego nazwa - K+ (przynajmniej tak przypuszczam). Moim zdaniem obecna tematyka K+ lepiej się sprzedaje niż poprzednia. Warto też dodać, że ostatnio kanał zaczął nadawać na innych satelitach, oprócz Hot Bird oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nadaje z Moskwy, przynajmniej tak sugerują dane kontaktowe ze strony domowej: http://www.kplus-tv.net/

Контакты:
info@kplus-tv.ru, tele_kplus@mail.ru
Почтовый адрес:
РФ, 121165, г. Москва
ул. Студенческая, д. 26/3, стр. 1

 

K+ informuje o bieżących wydarzeniach z Kazachstanu, Kirgistanu, Uzbekistanu, Tadżykistanu i Turkmenistanu. Wszystkie te kraje leżą w Azji Środkowej, czyli potocznie w krainie kaukaskiej. Być może, używana w nazwie kanału litera "K" odnosi się do Kaukazu? Akurat to by pasowało, jeżeli adresowany jest do mieszkańców tych 5 państw.

 

K+ nadawany jest przez dwa satelity: Hot Bird 13E i Eutelsat 36E. Wcześniej nadawał na Yamal 90E, ale tu przekaz został wyłączony. Powodem tego było celowe zakłócanie sygnału stacji przez osoby niepowołane, transmisję przeniesiono na 36E. Polecam obszerny artykuł o satelitarnym terroryzmie, z jakim ten kanał musiał wtedy walczyć: https://satkurier.pl/news/50285

 

Co do obecnego profilu stacji - jak najbardziej się zgadzam, mi też ta zmiana odpowiada. Poza tym, interesuję się telewizją z krajów dalekiej Rosji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...