Skocz do zawartości

Religia.tv


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Religia.tv nadaje w 16/9 z WSS. Nie oglądam tego kanału więc nie wiem czy to nowość.

Ja o tym pisałem. :wink: Już wtedy nie była to nowość. Szkoda tylko, że nie wszystkie programy są w ten sposób nadawane (niektóre w letterboxie) oraz że ITI nie wpadnie na ten sam pomysł na TVN-ach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zauważyliście, że raz na kilka(naście) wydań Rozmównicy, program jest realizowany w 4:3 bez WSS, ale z grafiką przystosowaną do wersji 16:9? O ile się nie mylę, również świąteczne wydanie Między sklepami z kolędami w wykonaniu chóru, było nagrane w 4:3. Trochę szkoda, że ktoś z uporem maniaka na swojej "służbie" to zmienia, bo przecież ogólnie jest dobrze! :) Ale podobne historie zdarzają się też gdzie indziej - np. w TVN24 w Szkle kontaktowym w różne dni można było zauważyć różne ustawienia kamery i świecenie się (lub nie) łysiny Marka Przybylika. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w kwestii wyrazenia opinii,

posiadajac TNK przysiadlem raz na pewien czas i przyjrzalem sie tej stacji (oczywiscie porownujac ja do TV TRWAM) opinia jest jedna "dzien do nocy" :brawo:

zupelnie inne nastawienie tej stacji do slowa :D

aby tak dalej i ZADNEJ POLITYKI bo to moze popsuc ten kanal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładna racja Kanał Religia Tv pokazuje bardzo ciekawe materiały dotyczące Religi i to nie tylko Katolickiej :D Nie ma tu miejsca na niepotrzebne gadania o Polityce.Jest to kanał naprawdę godny uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie póki co ujął program o egzorcyzmach. I niestety jest to jedyny program jaki obejrzałem na antenie kanału Religia.tv od momentu dołączenia go do Cyfry+. :?

 

Ale tak dla pocieszenia (i porównania) z Zone Club jest jeszcze gorzej. W ogóle się go w moim domu nie ogląda. Ileż można patrzeć na tych idiotów z show Jerry'ego? :crazy::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie w tej chwili nadawany jest program Ojciec Leon Zawodowiec. Ojciec Leon Knabit rozmawia z Krzysztofem Ziemcem - byłym prezenterem TVN24, Wiadomości i Puls Raportu. Widocznie wzruszony Ziemiec opowiada o swoim wypadku, po którym miał poparzenia 30% ciała oraz o skutkach tego zdarzenia, które trwają do dziś. Nie lubię zbytnio takich rozmów, ale ta naprawdę mnie zaciekawiła i jestem pełen podziwu dla Krzysztofa, że potrafi opowiedzieć swą historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Kanał Religia.tv, należący do Grupy ITI i istniejący od 2007 r., wciąż nie osiągnął progu rentowności. Czy czeka go taki sam los jak w przypadku kanału TVN Warszawa? Pracownicy Religia.tv obawiają się, że stacja może zostać zamknięta. ITI jednak uspokaja i tłumaczy, że nie planuje takiego ruchu, ponieważ Religia.tv nadaje pro bono. – Docierają do nas nieoficjalne informacje o zamknięciu stacji. Pracujemy w zawieszeniu – przyznaje jeden z pracowników Religia.tv. – Mamy mniejszy budżet – zdradza.

 

Więcej Info :

 

https://satkurier.pl/news/64799/religiat ... szawa.html

 

Bardzo Bardzo by mi było szkoda tej stacji . Jestem jej wiernym widzem. Może do DVB-T i powalczyć o Cyfrowy Polsat ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...