Skocz do zawartości

Religia.tv


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po co odpowiadałeś na posta napisanego ponad miesiąc temu :?::roll:

 

sądzę, ze Religia.tv nie będzie jakimś super kanałem i będzie miała bardzo małą widownię, raz, że tylko w n a dwa to poprostu to, że to kanał religijny a takie nie mają wzięcia, bez sensu robienie takiego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość PawelU1981

Ostatnio słowo [beep]rki stało się bardzo modne, jednak nie jest według mnie odpowiednie i obraża ludzi bardzo wierzących, a że mamy inne zdanie w tym temacie nie znaczy, że musimy kogoś urażać.

Każdy z nas w coś wierzy...

 

Natomiast co, do 5.1 i kanałów o tematyce religijnej nie widzę przeszkód. Przecież w dobie rozwoju TV każdy kanał bez względu na tematykę może korzystać z dobrodziejstw techniki. Nie znaczy to, że każdy z nas musi go zaraz oglądać. Ja nie oglądam ani TV TRWAM ani religia.tv, jednak szanuję poglądy ludzi, którzy te kanały oglądają i nie nazywam ich [beep]rami :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będziemy mieli mszę świętą w jakości High Definition i dźwiękiem 5.1 :lol:

Nie zdziwię się. Przecież pielgrzymka Benedykta XVI do Polski była realizowana w HD. W Niemczech transmisje mszy są w 16:9. Jakość HD pozwoli na swobodniejsze czytanie tekstu pieśni, a dźwięk 5.1 umożliwi nacieszenie uszu wspaniałym brzmieniem muzyki organowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj kanał Religia.tv mocno mnie zaskoczył! :shock: Pamiętam, że za czasów tego kanału w n-ce wszystkie produkcje w 16:9 leciały w letterboxie, jak to się dzieje na innych kanałach Grupy ITI. Natomiast dzisiaj program Szymona Hołowni był w prawdziwym 16:9! Czyżby to oznaczało przełom? W pośpiechu przełączyłem na TVN Turbo, ale tam nadal były czarne pasy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały ITI nadają wybrane pozycje w 16:9, natomiast TVN nie (ani jeden!). Jak już jesteśmy w temacie kanału religia.tv, to zadziwia mnie ekspansja tego kanału. Nie jest to 'trzymanie' pozycji tematycznej, ale udostępnianie jej jak najszerszej liczbie abonentów. n - pakiet 'informacja i rozrywka', TNK - za darmo, Cyfra+ - Powitalny (czy jakoś tak ;)). Jeszcze brakuje w CP w pakiecie Mini :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI i ich Religia TV pokazują jak powinno się robić dobry kanał o tematyce religijnej.Już zaczął przyciągać do siebie widzów w każdym wieku,bo każdy znajduje w nim trochę duchowej strawy.Choć nie jest on bezpośrednią konkurencją dla TV Trwam,niemieckiego Bibel TV,watykańskiego SAT 2000,czy francuskiego KTO,to staje się niemalże wzorem godnym do naśladowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...