Skocz do zawartości

Odkodowane mecze na Euro 2016


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Jak każdy wie w Polsce większość meczy na Euro 2016 są płatne, szukam w internecie i nie mogę znaleźć gdzie jeśli wogóle jest gdzie będzie można wszystkie mecze obejrzeć za darmo? Jakaś satelita pozycja mam nadzieję że Francuzi coś udostępniają. Nie zależy mi na języku lektorze itp chodzi o kibicowanie a nie płacenie do Syfrowego Polszajsu kupy kasy. 

Pozdrawiam 

Heniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Mr Orbita za ponowne otwarcie tematu. Temat na czasie. [beep]e polskie platformy żądają od 79 do 99 zł za dostęp do Euro 2016. A my tutaj będziemy mogli na bieżąco informować siebie nawzajem co i gdzie można obejrzeć. Na pewno ARD HD i ZDF HD. Ale, że na orbicie pełno kanałów będą i inne. Ponoć na którymś kanale  na Eutelsat 9A 9.0E (TF1 ?) mają też być odkodowane mecze Euro.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRT Spor HD (niektóre też TRT 1 HD) będzie pokazywać całe EURO, choć raczej na 42E o ile gdzieś puszczą FTA. FTA ma też być osiem meczów w 4K na TRT 4K z wiązki wschodniej - mecz otwarcia, ćwierćfinały, półfinały i finał. Jeśli nic się nie zmieni w dystrybucji TF1 i M6 w wersjach szwajcarskich to też mogą nadawać mecze, oprócz tych o 18 bo one tylko na beIN we Francji. Do tego TV Varzish HD. Już mi się zdaje w innym temacie o tym pisałem, ale niech będzie.

 

Ja sądzę, że TRT puści FTA, ale tak samo jak i w kwestii reszty kanałów dowiemy się dopiero ze startem EURO (pomijając ARD i ZDF, tam to na pewno będzie FTA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączając się do tematu wszystkie mecze Euro 2016 pokażą też kanały białoruskiej telewizji publicznej - Belarus 1 i Belarus 5. Kto mieszka w odległości do 40-50 km od granicy powinien mieć bezproblemowy odbiór. ;)  Fakt, że kanały nadają w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRT 4K od 1 czerwca ma być nadawany w wiązce europejskiej (tzn. z dobrym pokryciem Europy) :beer:

12515 H 12500

 

https://www.facebook.com/TRT4K/videos/1050089055060808/

Co to za satelita?Przypadkiem nie Turksat 42 może teraz są inne nazwy tego satelity.Jak mam rację to satelita bardzo odległa a w dodatku z słabym sygnałem kiedyś odbierałem na 120 antenie i sygnał szału nie robił.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem, że cały E zasłania mi blok. Wie ktoś czy może będzie gdzieś FTA na W?

Z satelitów znajdujących się na pozycjach zachodnich to jedynie można liczyć na przekazy z 24,5 oraz 30 W ewentualnie BBC, ITV z 27,5 W jak koś wie jak i posiada odpowiedni sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...