Skocz do zawartości

Sky (UK/Ireland)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2019 o 23:12, umek napisał:

Nigdy. Ich strategia jest prosta .Jakosc,treść,technologia.Na to polski widz nie ma pieniędzy.

 

Skoro jesteś tak zaznajomiony z ludźmi ze Sky połącz mnie proszę z osobą decyzyjną w tej sprawie na wywiad.

Chce to usłyszeć od nich bezpośrednio a nie od konsultanta niskiego szczebla.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se spokój. Ja rozważałem SKY Ireland dawniej, ale fakt nie  transmitowania o 15,00 w soboty żadnego meczu Premier League przesądził.

Nawet to, że niedawno Sky Sport na Irlandię pokazuje live 1 mecz tego nie zmienił. Jeden mecz to mam na C+ Sport.

Dodam, że to Sky na spółkę z FA pozbawia widzów w UK oglądania swojej narodowej ligi w soboty o 15 z bzdurnych staroświeckich powodów.

Stadiony mają po 40-70 tys pojemności i zwykle sa pełne bo tam jest taka kultura chodzenia na mecze, a fanów np. zwykłego Stoke jest w UK może nawet ze100x więcej.

I całej tej reszcie Sky + FA pokazują środkowy palec.

Nie zobaczysz meczu live o 15 bo nie.

I tak od dekad hahaha.

A potem wielkie zdziwienie inspektorów Sky łażących po pubach, że ktoś sprowadza dekodery z EU.

Ciekawe czego się spodziewali?

 

Nie wiem jak wygląda na dziś sytuacja pozwu jaki złożył właściciel Virgin Media do sądu na tą patologiczną blokadę.

VM chciało by pokazywać własnie te mecze wszystkie bez wyjątku, ale oczywiście żadne argumenty nie są w stanie przekonać betonu z FA i Sky by uwolniono te mecze.

 

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Który to kanał znów z HD rezygnuje bo chyba nie piszesz o TCM nadającym 10 filmów w podrabianym HD, często 4/3 z reklamami?
Nowe kanały HD? A mało ich? Świat się zmienia i idzie w zupełnie inny, kierunku i z ich ostatnich zapowiedzi można wyczytać co planują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.06.2019 o 10:59, umek napisał:

A skąd pomysł że Sky ma cokolwiek z tym wspólnego??

Co do dekoderów w knajpach...jedź na Majorkę.Wszędzie Sky.Od niemieckich przez angielskie po hiszpańskie.

to widocznie knajpy na Majorce nie liczą się z sianem skoro opłaca im się bulić abo za Sky, a za 3x mniej mogą mieć więcej z C+ Polska lub jakiejkolwiek platformy z Premier League z naszej części EU.

A poza tym dziwne rzeczy piszesz bo skoro puby w UK i Irlandii właśnie z powodu kosztów masowo ściągały dekodery z EU to albo ci z Majorki to ułomni umysłowo albo nie liczą się z kosztami.

Co do Sky to dziwne, że akurat ty nie wiesz o ludziach ze Sky łażących i sprawdzających puby [ mniejsza o ich nazwę, ja czytałem że zwą się inspektorami ] z jakiego źródła lecą mecze PL i zgłaszanie odpowiednim służbom jak właściciel narusza ich prawa do meczów.

Tyle ma z tym Sky wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? czy ten fakt zmniejsza koszty dekodera Sky w knajpie dla właściciela?

Sorry, ale zaczynam sądzić, że masz problem ze zrozumieniem o czym piszę.

Bardzo śmiem wątpić w tą powszechną obecność w.w dekoderów na tej wyspie, może widziałeś w jednym barze i wyrobiłeś sobie opinię, że wszędzie tak jest.

A to raczej bzdura z powodów jakie ci podałem czyli kasa.

 

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, tracer10 napisał:

No i co z tego? czy ten fakt zmniejsza koszty dekodera Sky w knajpie dla właściciela?

Sorry, ale zaczynam sądzić, że masz problem ze zrozumieniem o czym piszę.

Bardzo śmiem wątpić w tą powszechną obecność w.w dekoderów na tej wyspie, może widziałeś w jednym barze i wyrobiłeś sobie opinię, że wszędzie tak jest.

A to raczej bzdura z powodów jakie ci podałem czyli kasa.

 

 

Jemu najwyraźniej chodzi o ścieżkę dźwiękową.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź i zobacz.

Naczytasz się o jakichś kontrolerach..którzy sami to oglądają będąc na wakacjach i wymądrzasz się jakbyś cały  świat widział..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się? Zejdź na ziemię.

Kto nakrywał setki czy tysiące pubów w UK i Irlandii, że dają mecze z dekoderöw z Polski czy np. Bułgarii?

Nie wiesz nic o niedawnym banie dla NC+ na mecze o 15 w sobotę z tego właśnie powodu?

Dekodery SKY w pubach Majorki? Może są tam wszędzie co?

Takie kity to w pracy opowiadaj.

I czas zatrybić o czym ja piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky uruchomi dwa kanały.

 

Pierwszy, Sky Crime w październiku będzie domem dla treści premium o tematyce kryminalnej od HBO jak i Oxygen.
Bedzie również zawierał premierowe serie od Jupiter i Woodcut

 

Drugi zaś, Sky Comedy jak nazwa wskazuje to komediowe treści od HBO,NBC i Showtime ruszy w lutym

2020.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gwoli ścisłości. MTV Beats to hinduski kanał od Viacom18 i zostanie wyłączony 30 września. AMC from BT zostanie wycofany 3 października. Natomiast Sky Crime wystartuje 1 października, chociaż nie wiem jaki jest sens w tym kanale. Pojawi się w miejscu Sky Sports Mix, a ten zostanie przesunięty w miejsce Challenge. Challenge pojawi się na pozycji Sky Two, a Sky Two będzie w miejscu Real Lives. Real Lives to poprzednio Sky Livingit, zostanie zamknięty 1 października i to ten kanał zostanie formalnie zastąpiony przez Sky Crime.

 

vTzoCnQ.png

 

Sprzedaż bezpośrednia BT Sport (nie BT Sports) w Sky? Ciekawe. Czyżby im nie schodziło wciskanie tego przez linię BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...