Skocz do zawartości

Sky (UK/Ireland)


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od października Sky Sports zastąpi wersje SD,które znikną z oferty.Abonament ma wzrosnąć dla posiadaczy wersji SD o £2 a nie jakby wzrosło dziś o £6.

 

 

A już 12 września premiera "Wołyń" w Sky Cinema.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Netflix w SkyQ w listopadzie jako część pakietu.

Tu więcej: Netflix w SkyQ

 

a już w sobotę dojdzie do aukcji której przedmiotem będzie platforma Sky!

 

https://www.cnbc.com/2018/09/20/fox-comcast-bidding-war-for-sky-to-enter-showdown-at-takeover-auction.html

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comcast wygrał aukcję ws. przejęcia Sky i oferuje ok. £30 miliardów ($39 mld, ok. 144 miliardy zł) za największego operatora telewizyjnego w Europie.

 

Teraz obie firmy, tj. Comcast i 21CF, będą musiały złożyć oficjalnie swoje oferty, po czym rada Sky wybierze swoją rekomendację nad którą udziałowcy będą głosować do 11 października.

 

źródła: CNN MediaWSJBBCNBC News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix w Sky Q to może jest coś ciekawego, ale… Virgin Media czy BT mają to już od dawna. Freesat też chyba, który sobie urozmaica ofertę biednych kanałów FTA usługami on demand. Do tego ich typowe OTT, czyli NOWTV, również. A tak naprawdę, to nic kompletnie się nie dzieje. Dużego, małego, drobnego, średniego. A przynajmniej niczego nie widziałem z jakichś zapowiedzi. Nawet z kwestii czysto technicznych jest słabo. Ok, mają i pewnie jakoś rozwijają ofertę Ultra HD. Ale co z SD i DVB-S na rzecz HD i DVB-S2 oraz ewentualnym myśleniu o HEVC i DVB-S2X? Cisza… A przecież też zaoszczędziliby na tym w ciągu kolejnych lat, gdyby przeprowadziliby proces migracji. Kosztowny w trakcie, ale opłacalny w przyszłości. Internet internetem, wraz z tamtejszymi usługami. Lecz to nie wszystko, wbrew pozorom i obecnym trendom.

 

Ciekawe jak będzie wyglądać dostęp do filmów oraz seriali spod znaku Universal, który właśnie należy do Comcastu. Pierwszeństwo w prawach nie powinno być większym problemem. Ciekawe też, czy Amerykanie będą chcieli wprowadzić markę Sky na swój amerykański rynek, oraz jak będą chcieli wzbogacić Europę swoimi produktami, usługami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli ostatnie lata, a nie miesiące. A teraz to przez kolejne miesiące nie będzie się też nic działo, bo będą musieli wdrożyć wszystko między siebie. Niewykluczone, że też przejść jakąś reorganizację, restrukturyzację w całej grupie.

 

Ciekawe jak to jest tak nagle zapłacić £30 miliardów w gotówce? ?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie Sky akcje Comcastu poleciały o 6% w dół (co oznacza spadek z poziomu 38$ do 34-35$).

Inwestorzy uważaja, że 17,2 funta za jedną akcje Sky to zbyt dużo.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comcast zrobił świetny interes.Co do tego nikt nie ma wątpliwości.

Dodają 23 miliony abonentów dodając do 29 milionów w USA.Dodać należy że mają czas by nabyć minimum 50% akcji do 11 pażdziernika,na chwilę obecną mają 30%.

 

 

 

Now Tv,należące do Sky uruchomiło dostęp do Netlixa na swoich boxach w dodatku oferując wreszcie 4K.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 9 października Comcast jest już formalnie właścicielem Sky, posiadając w nim 76.8% udziałów!

 

Jednocześnie James Murdoch zrezygnował ze swojego stanowiska prezesa grupy. Sześciu innych dyrektorów również zrezygnowało. Zapewniono przy tym, że Sky News zyska na tym dzięki zobowiązaniu finansowemu od nowego właściciela, który zdecydował się na wspieranie tego kanału przez kolejne lata.

.

Pojawiły się natomiast głosy, że James Murdoch miałby zastąpić Elona Muska na stanowisku CEO w Tesla, Inc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i mam Netflix w Sky... A raczej myślałem, że mam. Ta [...] próbuje mi go sprzedać jeszcze raz wraz z pakietem Sky Box Sets, mimo iż już go mam...

Jednak sytuacja powoli się uprościła.Teraz mogę aktywować poprzez aplikacje w dekoderze...tyle że jej nadal nie ma:)

Edytowane przez umek
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...