Skocz do zawartości

Kącik GSM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jaką aplikacją lub funkcją można podejrzeć ile pamięci ram wykorzystuje dana aplikacja lu aplikacje? Orientujecie się może ile ramu może pobierać program antywirusowy Avast na androidzie 5.1? Posiadam smartfona ZTE Blade A452 LTE i Samsunga Galaxy Young GT-S6310.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wystartowała oficjalna aktualizacja starszych tel. Lumia do Windowsa 10 Mobile. Aby tel. znalazł aktualizację trzeba pobrać aplikację Upgrade Advisor. Ponad pół roku po planowanej premierze....

 

Niestety aplikacja Upgrade Advisor twierdzi że moja Nokia Lumia 520 nie spełnia kryteriów Winddows 10, czy jakoś w tym stylu. Może to jest wina brandu Orange.

Czy jest jakiś inny sposób na zainstalowanie w Noki Lumi Windowsa 10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy aktualnie jest możliwość instalacji apki SNAP na Blackberry Passport ? Mam z tym problem, a chciałem  kilka  aplikacji z Androida na swoim telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam Moto G3 LTE, ten telefon ma prawie wszystko w automacie, tak okrojonego telefonu na Android nie miałem jeszcze, działa Ok ale personalizacja pod siebie w nim to masakra, większość ustawień opanowałem, gdzie Moto G3  ma przekierowanie połączeń w ustawieniach? Kontakty też z karty nie pokazuje, musiałem wrzucić mu gotowca na kartę by importował, konto świeże w Google to masakra z aplikacjami, trzeba było od nowa je wyszukiwać a mam dość dużo swoich ulubionych, jakby kto miał z tym Moto G3 problemy to pisać  :-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam smartfona LG G3s z LTE. Ten telefon ma LTE na częstotliwościach 800 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz i 2600 MHz. W Wieluniu, gdzie mieszkam, Play nadaje właśnie na tych wszystkich częstotliwościach LTE.

Potrzebuję takiej aplikacji, aby wymusić logowanie np. do LTE 800 MHz na sztywno, aby sprawdzić testowo transfer danych na konkretnej częstotliwości LTE. Czy są takie apki? Jeśli są to proszę o podanie nazwy takich aplikacji.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam smartfona LG G3s z LTE. Ten telefon ma LTE na częstotliwościach 800 MHz, 1800 MHz, 2100 MHz i 2600 MHz. W Wieluniu, gdzie mieszkam, Play nadaje właśnie na tych wszystkich częstotliwościach LTE.

Potrzebuję takiej aplikacji, aby wymusić logowanie np. do LTE 800 MHz na sztywno, aby sprawdzić testowo transfer danych na konkretnej częstotliwości LTE. Czy są takie apki? Jeśli są to proszę o podanie nazwy takich aplikacji.

 

Taki myk możesz zrobić tylko na modemie np. E3372 i topnetinfo, albo Hilink z webif modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Apple przedstawiło dzisiaj na corocznym Special Event swoje nowe produkty – Apple Watch Series 4, iPhone XS (5,8″ OLED), większy iPhone XS Max (6,5″ OLED) oraz iPhone XR (6,1″ LCD).

 

Przedsprzedaż rozpocznie się 14 września, a w sprzedaży będą dostępne od 21 września. W przypadku nowych modeli iPhone'ów w Polsce, to będą one dostępne tradycyjnie później, a dokładniej od 28 września.

 

Cennik prezentuje się następująco):

• Apple Watch Series 3 – od 1 349 zł

Apple Watch Series 4 – od 1 899 zł (GPS), od $499 (ok. GPS + LTE, niedostępne w Polsce)

 

• iPhone XS – 4 979 zł (64 GB), 5 729 zł (256 GB), 6 719 zł (512 GB)

• iPhone XS Max – 5 479 zł (64 GB), 6 229 zł (256 GB), 7 219 zł (512 GB)

• iPhone XR – 3 729 zł (64 GB), 3 999 zł (128 GB), 4 479 zł (256 GB)

• iPhone 8 / iPhone 8 Plus – od 2 979 zł / 3 479 zł

• iPhone 7 / iPhone 7 Plus – od 2 229 zł / 2 829 zł

 

Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronach Apple.

 

 

.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już dziś Apple udostępni kolejną wersję iOS.Będzie to już 12 część przygody z tym systemem dla mnie.Korzystam z wersji beta od początku czyli zaraz po WWDC i polecam każdemu.Niezwykle szybka i stabilna na iPhone X a także iPhone 7+.

Mnóstwo nowych funkcji min. poprawione bezpieczeństwo w sieci poprzez jeszcze lepsze blokowanie w Safari.

Więcej na stronie Apple https://www.apple.com/pl/ios/ios-12/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć sporo wersji beta też miał iOS 12, co się wcześniej jeszcze nie zdarzało.

 

Co do „budżetowego” iPhone’a XR, to jego przedsprzedaż rozpocznie się 19 października, a premiera i sprzedaż nastąpi tydzień później 26 października. Problemem jest najprawdopodobniej ekran LCD Liquid Retina Display, który jest podobno bardziej skomplikowany od standardowych rozwiązań. Panele LCD nie mogą zostać wygięte tak jak OLED, więc osiągnięcie efektu „bezramkowości” ma być tutaj trudniejsze. Ale z drugiej strony, to może być typowa zagrywka marketingowa w celu nachapania się na droższych modelach iPhone’a XS oraz iPhone’a XS Max, które mogą być znacznie mniej popularnego od tańszego iPhone’a XR. O czym już teraz się spekuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów nie ma żadnych. Zwyczajnie nie zabiją sprzedaży drogich słuchawek tańszym urządzeniem, które dla wielu będzie idealne, zważywszy na ten sam CPU i GPU. Stąd też wycofanie iPhone X, co sprawia, że mam unikat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam od kilku dni router EasyBox 802. Ma on wbudowany serwer FTP i serwer plików.

Na komputerze stacjonarnym i na laptopach mogę bezproblemowo przeglądać pliki na dysku i pendrive podłączonego do routera. Mogę z niego oglądać na komputerach filmy itd.

 

Chciałbym też oglądać i przeglądać pliki z routera na podłączonych do niego poprzez wifi smartfonach i tabletach. Czy istnieje jakaś najlepiej bezpłatna aplikacja na androida co na to pozwoli, np jakiś eksplorator plików lub odtwarzacz co odtworzy pliki czyli filmy, zdjęcia i muzykę z serwera na routerze?

 

Jest też funkcja WEB FTP SERWER. Czy to znaczy że mogę z innej sieci, np będąc 100 km od domu poprzez internet oglądać swoje pliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się u mnie problem z zasięgiem Play, znajomi też mi zgłaszali, że coś jest nie halo. Do tej pory 3-4 kreski w telefonie i nie było problemów.

Czy ktoś się orientuje, gdzie mógłbym sprawdzić czy w mojej okolicy coś jest robione na nadajnikach? Jakiś link? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pewnie specjalnych numerów nie mają tylko na zwykłą infolinię?

15 godzin temu, jaszek napisał:

Gdzie mieszkasz? Play rezygnuje powoli z roamingu krajowego. Zobacz, czy mozesz wymusić zasięg innej sieci (Plus, Orange, T-Mobile).

W telefonie korzystam aktualnie z orange a znajomy ma od nich internet więc pewnie tylko na ich nadajnikach. Dziwne bo tydzień problemów (u niego) gdzie miał najpierw full potem raz miał zasięg raz nie miał, teraz wrócił na wcześniejszy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...