Skocz do zawartości

Kącik GSM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Po paru przemysleniach uważam ze watki o sieci play i smsach etc mogly by znaleźc osobny kącik na forum w hyde parku:) proponuje aby administrator etc przeniósł informacje związane z telefonią komórkową do jednego tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Jeżeli ludzie zaczną uciekać do Play, będą musieli coś zrobić. Operatorzy będą się przyglądać co się dzieję max 3 miesiące i będą musieli czymś zaskoczyć, bo ludzie być może zrozumieją że (przykład) ich 80 gr za minute w Orange do innych to wcale tanio nie jest. Play nadaje reklamy z częstotliwością reklam proszku to prania. Jeżeli to wystarczyło Orange to czemu miałby nie wystarczyć Play? Który jeszcze ma taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

czas pokaże jak narazie nic nowego nie jest play ok moze narazie troszke ceny niskie zaoferował ale..... gprs?? to za drogo dla mnie gprs to podstawa sieci gsm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się. Na początku wolę obserwować, jednak po pewnym czasie, po wyrobieniu opinii, stanie się operatorem wartym (lub niewartym) zainteresowania. Kto wie, może zmienię swoją Heyah na rzecz nowego operatora? Czas pokaże.

Zobaczymy jak będzie rozwijać się oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam ze sprawdzonego MixPlusa i musze powiedziec ze jestem zadowolony:

1)z oferty- 30zl/msc to naprawde nie majatek

2)z cen- SMS 0,18 zł (pakiety są po 500 - wtedy placę 1 gr), 1 min rozmowy do wsz. sieci 0,72 zl ( do 3 wybranych "Swojakow" 0,36 zl)

3)z aparatu- umowe mam juz drugi rok ( z trzech) na telefon SEk300i. Bardzo mi ta marka przypadla do gustu. Czekam az w mixie pojawi się ktorys z serii "W"

 

Nie mialem na celu jakiejs reklamy ale ta oferta jest godna polecenia... Lubię rzeczy sprawdzone i nie ekstrawaganckie... akurat Plus jest mi najbardziej na ręke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pozostane ale kto wie :roll: heyah jak na/razie ma asa w rękawie ale to mnie nie ucieszy:( bo bedzie kolejne mydlenie oczu porównując oferty ery /heyah uważam iż na dluższą mete brak stacjonarki w pakiecie w heyah to błąd który muszą zalatac ps podwójne doładowanie powróci:(:( info z marketingu:( bo rozważają ta kwestię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiedziałem czy tworzyć nowy temat, w końcu zdecydowałem się pisać tutaj. Chodzi o to, że korzystam z MIXa w Orange i mam problem z operatorem :? Otóż kilka dni temu doładowałem sobie konto za pomocą punktów Profit kwotą 20zł i takie doładowanie mogłem wykorzystać w ciągu miesiąca. Tymczasem po dwóch dniach pieniądze, których jeszcze nie wykorzystałem znikły z konta! :evil: Napisałem szybko maila z reklamacją i pieniądze zostały zwrócone co do grosza (co prawda dopiero po trzech dniach no ale były święta i to już im mogę darować). Sytuacja ta bardzo mnie zdenerwowała i dodam, że nie zdarzyła się po raz pierwszy! Chciałbym się dowiedzieć czy takie działanie operatora może być furtką do przedterminowego zerwania umowy bez żadnych konsekwencji? Może ktoś sie orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się podoba.

 

Mam Nokie 6110i i wczoraj przez przypadek wyprałem ją w spodniach około godziny.Całą noc suszyłem i dziś moim oczom nie wierze.Komórka działa!!Tylko troche dźwięk jest do bani ale reszta działa.

 

Mieliście takie przypadki?Z jakimi komórkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo długo Nokię 6310i i chyba jest to najlepszy telefon pod kazdym względem. Tyle razy ile spadł, lub leżała przez noc na polu, w sniegu to, żaden telefon by teraz tego nie wytrzymał. Raz nawet odbyła podróż na zderzaku poldka. Teraz mam Motke V3 i już trzy razy była w naprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 3100 pływała w kaluzy... biegnac na pociag mi wypadla z kieszeni krotkich spodni... o dziwo nawet sie nie wylaczyla :)

 

Nokia 3210 mialem w kieszeni krotkich spodnii, wszedlem sobie do jeziorka - zapominajac na smierc o nokii. zorientowalem sie dopiero gdy wychodzac z wody cos mi ciazylo bardzo w kieszeni... w jeziorku spedzilem co najmniej polgodziny. po osluszeniu do zyla sedziwego wieku (potem dalem znajomemu jako tymczasowy - ma ja do dzis, sprawna). kapiel na 3210 dala zaskakujacy efekt - wyostrzenie kontrastu ekranika :).

 

! WNIOSEK NIE NOSCIE KOMORKI W KROTKICH SPODNIACH ! ;)

 

moze nie komorki ale skoro o zalewaniu ;)

 

HP Compaq nx6125 nioslem malca w plecaku razem z czteropakiem piwa... pech chcial ze w niewyjasniony spob jedna puszka wylala.... oprocz denerwojacych plam na matrycy, zero strat. Dziala do dzis. Wlasnie z niego pisze :).

 

Canon MV900 - filmowalem w trudnych... bardzo trudnych warunkach, w miejscu o bardzo duzej wilgotnosci. Po za komunikatem na ekranie, ze wilgotno i autowylaczeniu zero strat (nastepne wlaczenie bylo mozliwe po ok. 30 minutach)

 

a teraz najlepsze... :D

 

Rubin - znajomy ma na dzialce taki wlasnie antyk. 3 lata temu, weekend. Piekna pogoda, grill, alkohol, panie... no impreza ideal... do czasu. Ni z tad ni zowąd zaatakowala nas burza, domek przecieka, a my w oczekiwaniu na koniec burzy ogladamy jakis program via Rubin. Co prawdo w domku cieklo z dachu, ale bez skrajnych przypadkow. Jednak jednego cieku nie zlokalizowalismy... a no tak... znajdowal sie nad samym telewizorem. Nie wiem czy to dobra atmosfera, idylla, procenty czy towarzystwo pieknych zmarznietych pań (a kanapa cianiutka! ;) ) spowodowalo ze nikt z nas nie zwrocil uwagi... Za iskrzylo, za dymilo, zaczelo smierdziec i... tyle. Nie... skad! Po kilku minutach udalo nam sie go uruchomic ponownie. Podowno nadal stoi w tym domku i sluzy jako rozrywka w czasie deszczu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh kupiłem starter Play i widzę ze nawet nowa technicznie siec gsm roi sie od błędów tak to jest że nic nie jest idealne ciekawe ile zajmie naprawa błędu z oszukaniem systemu rozliczeń :roll: narzazie mało kto wie o dziurce w nowej sieci gsm więc straty są małe ale jak będzie tak jak w Heyah? ze sms premium i ludzie robili dług na 6 tysięcy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy telefonów komórkowych są coraz bardziej narażeni na oszustwa. Spryciarze wymyślają kolejne sposoby na wyłudzanie doładowań. Ostatnia nowość to SMS-y z pilną prośbą o pomoc.

Do tej pory w mediach sporadycznie pojawiały się informacje o niektórych komórkowych wyłudzeniach, m.in.: o "pajęczarzach", którzy włamując się do skrzynek na koszt abonentów TP doładowywali sobie komórki w sieci POP czy SMS-owych wyłudzeniach na "atrakcyjne" doładowania po wpisaniu odpowiedniego kodu.

 

Głośno w mediach było także o klientach Ery, którzy sprytnie wykorzystali promocję w ofercie Tak Tak - za 2 minuty odebranego połączenia spoza sieci Era klient otrzymuje minutę darmowych rozmów. Oszuści zamieszczali ogłoszenie w mediach (np. o sprzedaży sprzętu RTV w atrkacyjniej cenie), gdy zaintereoswana osoba dzwoniła, musiała długo czekac aż "kompetenta" osoba podejdzie do telefonu.

 

Życie Warszawy poinformowało o nowym sposobie komórkowego wyłudzania. Jedna z czytelniczek siedząc w kinie otrzymała SMS-a o treści: "Proszę, doładuj mi telefon na 50 zł. To bardzo ważne i pilne. Ania". Niewiele myśląc, kupiła kupon do komórki na kartę i doładowała telefon na odległość. Była przekonana, że to SMS od siostry. Później okazało się, że doładowany telefon należał do zupełnie obcej osoby.

 

Żródło:media2 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...