Jump to content
arielinho

Dawne programy TVNu...

Recommended Posts

A pamieta ktos teleturniej "Dobra cena"? Lecial na samym poczatku istnienia stacji. Prowadzil go Grzegorz Wąs bodajrze.

Tak, to byl ten czas kiedy Legia i Wisla zmienily sie w sportowe spolki akcyjne i sprzedaly prawa do transmisji 2 razy.

Dawno nie widziałem tego programu na BBC Prime, ale Najsłabsze ogniwo leci/leciało na tym angielskim kanale. Ale, że na chorwackiej telewizji leci, to nie wiedziałem. :D:lol: Racja, na TVNie najlepsza była prowadząca tego programu :lol:8) A co się stało z programem Dwururka, podobno miał być to taki hit??:roll: Leci jeszcze czy nie? Bo ja jakoś o nim nie słyszę:?::wink:

Mi to na TVN najbardziej brakuje takich programów: USTERKA, MILIONERZY, NAJSŁABSZE OGNIWO, NIE DO WIARY.

Mam pytanie, może ktoś wie dlaczego został zdjęty z anteny dobry program "POD NAPIĘCIEM"?

Najbardziej to podobał mi się teleturniej Najsłabsze ogniwo. Jak słyszałem prowadzącą to aż mi się śmiać chciało-zwłaszcza z jej komentarzy. :twisted:

możesz nadal oglądać ten program, tylko, że w angielskiej wersji językowej, na BBC Prime, o ile masz do niego dostęp, jakiś czas temu widziałem ten program na BBC a więc jeśli chcesz to możesz oglądać. A sama gra jest lepsza, bo toczy się o większe pieniądze.

Pamiętam jak wczoraj kiedy TV Wisła przekształciła się w TVN.

Rozpoczęcie było transmitowane na żywo ze studia i już był prowadzony pierwszy konkurs - nazwy zapomniałem - ale występowała w nim kasa pancerna a prowadził to Brian Scoot z RMF FM.

Następnie w TVN leciał program rozrywkowy gdzie facet w różnych miejscach Polski dogadywał się z przechodniem że wygra tyle i tyle forsy jeśli zorganizuje tyle i tyle ludzi i zrobi to czy to.

pamiętacie ? :)

Bajkowe kino zawsze oglądałem. Sporo kreskówek puszczali. Ja poszukuję tylko jednego tytułu (Opowieści z Zielonego Lasu). Pamiętam Gadgeta, Animaniaków, Animków, Łebskiego Harr'ego.

A pamiętacie super program muzyczny prowadzony przez Zbigniewa Wodeckiego?Nazywał się ''Droga do gwiazd'' i był emitowany nie przerwanie od 2002 do 2005 roku(kiedy pojawił się ''Taniec z gwiazdami''). :wink:

Szkoda, ze w tym roku nie ruszył kanał TVN 10 lat. Mogliby tam puszczać powtórki najlepszych programów. Byłoby na kilka lat emisji :)

A pamiętacie super program muzyczny prowadzony przez Zbigniewa Wodeckiego?Nazywał się ''Droga do gwiazd'' i był emitowany nie przerwanie od 2002 do 2005 roku(kiedy pojawił się ''Taniec z gwiazdami''). :wink:
Kiedyś oglądałem ten program, ale denerwowała mnie główna jurorka, bo wystarczyło zaśpiewać jej piosenkę by wygrać.