Skocz do zawartości

Dawne programy TVNu...


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teleturniej Milionerzy był pozycją programową najchętniej przeze mnie oglądaną. Przez kilka lat emisji tego teleturnieju przegapiłem dosłownie tylko kilka odcinków. Do dzisiaj zerkam z wielką zazdrością na niemiecki RTL bo ten kanał dalej emituje ten teleturniej. Niemcy mają szczęście, także ORF2 Europe nadaje austriacką wersję tego programu i to niekiedy zdarza się że ta sama audycja jest emitowana na tych dwóch kanałach w tym samym czasie, oczywiście są różni prowadzący.

 

Bardzo mile wspominam BigBrother, szczególnie pierwszą edycję. Bardzo dobrze zostali dobrani uczestnicy tej edycji, bardzo ciekawe charaktery i osobowości. Druga edycja nie była już taka ciekawa - cały czas tylko kłótnie i afery, trzecią oglądałem już z wielką nudą.

 

Program z cyklu "reality show" wpadł w mój gust. Zawsze czekałem z wielką niecierpliwością na kolejny odcinek Agenta (wszystkie edycje) a później na Wyprawę Robinson.

 

TVN dostarczała i dostarcza nadal bardzo dużo niezapomnianej rozrywki. Pamiętam jeszcze seriale dokumentalne z cyklu: Granice, Na ratunek, Detektyw. Niedzielne popołudnia ze Zwariowaną forsą, Nauka jazdy, teleturniej Czas to pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agent- fantastyczny pomysł, dobra organizacja, prowadzący taki sobie. Ogółem: 5

Milionerzy: super pomysł i genialny prowadzący. 6.

Wyprawa Robinson: Odrobinę lepsza od Agenta. 5+

Big Brother- nie lubię tego typu programów, ale realizacja niezła. 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milionerzy - super program, do dziś nie zapomnę jak jeden gościu był o krok od miliona, ale tylko o krok, bo nie umiał odpowiedzieć na pytanie "Jakim pojazdem nie poruszali się Tytus, Romek i Atomek". Pytanie dla ludzi z mojego rocznika bajecznie proste. Grrrrr.......!

 

Big Brother - pierwsza edycja całkiem-całkiem, dla nas wtedy nowość, więc się oglądało, w dodatku każdy z bohaterów miał inną osobowość, inny charakter co powodowało, że było to ciekawe. Ja trzymałem kciuki za wielkim (dosłownie i w przenośni) Januszem Dzięciołem i cieszyłem się jak wygrał. W późniejszych edycjach podobierali samych żelo-przystojniaczków i blond-barbisie, monotonia jak [beep]a, nawet wyuzdane Frytki i inne "prytki" nie pomogły.

 

Kryminalnaya Rossiya - coś o czym tu nikt nie wspomniał, a co oglądaem z wypiekami na twarzy w każdy niedzielny późny wieczór - wspaniały serial dokumentalny o najbardziej bulwersujących sprawach kryminalnych z Rosji i CCCP. Obecnie leci na ORT.

 

Agent - program zakręcony jak słoik miodu, w połowie sam zgłupiałem i przestałem to oglądac, aczkolwiek pomysł i wykonanie świetne.

 

Kawaler do wzięcia - pomysł dobry, ale wykonanie..... obejrzałem parę odcników tego i oprócz ładnych i fajnych wizualnie dziewczyn nie reprezentował za wiele. Ot pewien "mydłek" (bo tylko tak moge to tym gościu powiedzieć) miał od wyboru 20 chyba dziewczyn i w kazdym odcniku eliminował jedną z nich by w końcu pozostać z ostatnią. Dziewczyny były fajne i każda inna, ale teg "kawaler" - zgroza taka "ciota", chodząca rozpacz. Ogółem nieudany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milionerzy - super program, do dziś nie zapomnę jak jeden gościu był o krok od miliona, ale tylko o krok, bo nie umiał odpowiedzieć na pytanie "Jakim pojazdem nie poruszali się Tytus, Romek i Atomek". Pytanie dla ludzi z mojego rocznika bajecznie proste. Grrrrr.......!

Pamiętam dokładnie, niewiele było takich ciekawych momentów aby gracz dochodził do ostatniego pytania wartego za milion. Właściwie była tylko jedna taka sytuacja, ale facet tak zgarnął pół miliona :lol:

Naprawdę taka była treść pytania za milion zł? :lol: Kurka ja zapomniał :lol:

 

Kryminalnaya Rossiya - coś o czym tu nikt nie wspomniał, a co oglądaem z wypiekami na twarzy w każdy niedzielny późny wieczór - wspaniały serial dokumentalny o najbardziej bulwersujących sprawach kryminalnych z Rosji i CCCP. Obecnie leci na ORT.

Też oglądałem ten serial, gdzieś mi w pamięci umknęło. Dzięki za przypomnienie :wink:

 

Jeszcze leciał ciekawy program o polskich fachowcach - "Usterka". Zapamiętałem kilku ciekawych fachowców, np: gościa który naprawiał kobiecie video. Wmawiał jej że jest zepsute a powodem odbioru biało-czarnego obrazu na telewizorze był wciśnięty przycisk na inny standard ( egzotyczny dla Europy - NTSC ). On o tym nawet nie wiedział, twierdził że video do serwisu się nadaje.

A także glazurnicy (fachowcy od butelki raczej :lol: ), fachowcy znający się na tapetowaniu. Oj, było z czego się pośmiać.

 

Tak ogólnie to coś mało pamiętam z tych ciekawszych pozycji dla mnie, chyba raczej pamięć zawodzi :?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja ze wszystkich programów na tvn,najbardziej lubiłem oglądać agentów,ten program najbardziej mnie wciągał , a teraz już nic nie oglądam na tvn. :?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milionerzy - super program, do dziś nie zapomnę jak jeden gościu był o krok od miliona, ale tylko o krok, bo nie umiał odpowiedzieć na pytanie "Jakim pojazdem nie poruszali się Tytus, Romek i Atomek". Pytanie dla ludzi z mojego rocznika bajecznie proste. Grrrrr.......!

Pamiętam dokładnie, niewiele było takich ciekawych momentów aby gracz dochodził do ostatniego pytania wartego za milion. Właściwie była tylko jedna taka sytuacja, ale facet tak zgarnął pół miliona :lol:

Naprawdę taka była treść pytania za milion zł? :lol: Kurka ja zapomniał :lol:

Tak, i były 3 odpowiedzi "a. prasolotem b.parasolotem c.syfonolotem". I facet nie wiedział. Grrrrr! Co za wpadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja tego nie pamiętam, za to pamietam doskonale wiele innych programów jak np. "Ananasy z mojej klasy", "Jak łyse konie", "Chwila prawdy" czy "Oko za oko". Eh...kiedys było tego naprawde duzo nie to co teraz.

 

Jak ktos chce sie blizej przyjzec co TVN niedys emitowal proponuje zajrzec:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_program%C3%B3w_TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie taki program, Twój problem-nasza głowa prowadziła go bodaj że Agnieszka Wróblewska. Było to na samym początku istnienia stacji.

 

Ten program był emitowany na telewizji Wisła w Krakowie do czasu aż przejeła go telewizja TVN :) , tam był może przez rok jeszcze i zawiesili emisję niestety :(

 

Jak dziś pamietam ich hasło :D:D "I CHA CHA" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Pierwsze pytanie jakie padło za milion w Polskich milionerach to: Jak miał na imię BOSCH twórca firmy Bosch czy jakoś tak.

Facet oczywiście się wycofał, chociaż dla mnie to było banalne pytanie.

To chyba było raczej pytanie nie o twórcę firmy Bosch, ale o niderlandzkiego malarza Hieronima Boscha.

A pamiętacie "MiniPlaybackShow" albo program prowadzony przez Zbigniewa Wodeckiego (tytułu nie pomnę) - w tym ostatnim irytowało mnie prawie niezmienne jury i ich występy na scenie poprzedzające ogłoszenie zwycięzcy. Ciekawe była Twoja chwila prawdy i "Najsłabsze ogniwo". Tylko szkoda, że te wszystkie teleturnieje były robione na zagranicznej (bodajże amerykańskiej) licencji. Teraz w TVNie królują seriale detektywistyczno-policyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleturniej "Najsłabsze ogniwo" też dobrze wspominam, szczególnie prowadzącą za takie wyrażenia:

Jesteś beznadziejny, hohrhrohr, pohrażka, thragedia.

 

Kto w waszym systemie naczyń połączonych jest spahrciałą uszczelką, przez któhrą wypływają pieniądze? Kogo należy usunąć i zastąpić zaślepką?

 

...w razie remisu finał rozstrzygnie tzw. zasada nagłej śmierci. Bójcie się. Łaaaaa!!!

 

Zaghajmy w najsłabshe ogniwo

źródło: Nonsensopedia

 

HA HA HA :lol:

Prowadząca po prostu wymiatała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...