Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeden z najdrozszych abonamentów i jeszcze mam dodatkowo placic za co? za sport ktory mam w pakiecie? Dziekuje postoje. 

 

Spokojnie, poczekajmy na oficjalne informacje co od ceny. A abonenci CP nie powinni się aż tak zamartwiać o kieszenie, bo te kanały będą zapewne dla nich dostępne za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zdziwienia co niektórych na tym forum. Przecież Polsat tak działa od lat. Ja nie zamierzam dopłacić nawet złotówki- w imię zasad. Pójdę do pubu, obejrzę w niemieckiej tv, ale na pewno nie zapłacę Solorzowi. Niestety jak widać po wpisach powyżej ludzie to kupią i biznes będzie się kręcił. Na szczęście TVP oraz Eleven wkroczyły do akcji i kontent Polsatu robi się coraz mizerniejszy. Oby ktoś im jeszcze kupił siatkę i zostaną im przysłowiowe bierki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Ten komunikat z Polsatem Sport i tymi meczami co mają być w zwykłym Polsacie jest dziwny, pozostawia kilka dróg.  Ale czego wy się spodziewacie, CP sztywno utrzymuję wysokość abonamentu, do tego Smart Dom dlatego zdecydowali się na ten model jak ich cena za bardzo zbliży się do nc+ albo ją przeskoczyć to byłby gwoźdź do trumny a sport to najdroższa rzecz. A chyba jednak raz na x zapłacić więcej jeśli coś nas interesuje niż płacić miesięcznie przez całą umowę 10-15 zł więcej.

 

Mi to osobiście nie przeszkadza bo wiadomość o braku z reklam jest jak z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wolałbym słuchać Gmocha, Engela i Marylę Rodowicz w studio TVP niż płacić Solorzowi. Myślałem, że jak TVP uzyskało sublicencję, to pozostałe mecze Polsat pokaże w paśmie otwartym, żeby zarobić na reklamach. Tymczasem Solorz znowu sięgnie do kieszeni abonentów (przynajmniej tych nieposiadających CP). Nawet za piłkę w wydaniu reprezentacyjnym trzeba płacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Tłum może sie nie rzuci. Ale ja widze w tym plusy. Będe mógł kupić cały turniej mając nc+( a raczej udostępnią tak jak zrobili to z siatką). Oczywiście jeżeli nie przegnie Polsat z ceną. I dla mnie prywatnie jeszcze jedna ważna rzecz. Te kanały mają być bez reklam.  W przypadku meczu na TVP lub Polsacie strasznie mnie to inrytuje. 30 sekund studia i bach 15 minut reklam lub spóźnianie się na hymny i tak dalej. Ja moge za to dopłacić by nie oglądać tych dziwacznych reklam robionych pod turniej :)

 

Też wykupię ze względu na brak reklam. Dodatkowo widać po rozpisce, że ciekawsze mecze w fazie grupowej będą na kanałach płatnych np. w sobotę 11 czerwca Anglia - Rosja, w niedzielę 12 Niemcy-Ukraina itp. Dodatkowo z fazy 1/8 finału, wszystkie mecze o godz. 21, czyli o najlepszej porze, będą też na kanałach kodowanych.

Widzę też dodatkowy plus np. dla fanów tenisa, w czasie rozgrywania EURO będą odbywały się turnieje ATP 500, a później Wimbledon, który gdyby ME pokazywał PS/PSE, byłby okrojony. A tak mecze tenisowe będą na pewno na Polsacie Sport Extra, ewentualnie na PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukają abonentów ? Reklamowali się że Euro na ich antenach sportowych, dla wszystkich abonentów posiadających pakiet Sport. Raczej tak pozostanie.

No niech tak zrobią że nie pokażą abonentom z pakietem sport wszystkich meczy to mogą gorzko pożałować.

Czy przypadkiem przez wiele miesięcy na stronie CP nie wisiała informacja przy pakietach że gwarantowane wszystkie mecze Euro '2016 :?:

Jeśli się mylę to mnie poprawcie,ale wydaje mi się że to właśnie oferowali

Edytowane przez Mr. Orbita
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Polsat doskonale wie, że mało kto zapłaci dodatkową kasę za kanały, gdy najważniejsze mecze będą odkodowane :)

 

Jestem przekonany, że w Cyfrowym Polsacie dostęp będzie "w cenie".

A myk z "premium" (bez reklam) pewnie jest taki, by przy okazji Euro 2016 szybko te kanały wsadzić do kablówek. Przerabiali to już w 2002 roku, gdy Polsat Sport miał prawa i w ciągu kilku tygodniu był w wielu kablówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nic o abonentach SportHD. Liczę oczywiście na to, że nas nie oszukają.

Ale ja swoim portfelem zagłosuję i jakby sprawdził się najczarniejszy scenariusz to będzie to ostatnia umowa z jakimkolwiek usługodawcą satelitarnym czy kablowym.

Idę w stream bo działa wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo najlepiej aby Solorz obniżył jeszcze abonament na czas Euro. Life is brutal. Nie ma nic za darmo, Solorz nie chce prowadzić takiej strategii cenowej jak nc+ z wiadomych względów (bo polegnie) więc wybrał inny model, bo nc+ może sobie pozwolić na podwyżki abonamentu a cp nie. Kto będzie chciał oglądać kupi, kto nie to nie  a sam fakt, że będzie bez reklam to super sprawa. Bo zdecydowanie wole zapłacić więcej i pominąć te 15 minut durnych reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na serio myślicie, że ludzie rzucą się, by  płacić za te kanały, gdy najważniejsze mecze będą odkodowane?

 

Myślę, że w tym przypadku "premium" znaczy:

1) bez reklam

2) CP i kablówki będą mogły wsadzić te kanały do droższych pakietów (Polsat Sport zazwyczaj jest w pakietach podstawowych)

3) płatne będą pewnie w nc+ oraz ipla.tv

 

Za siatkówkę ludzie płacili, bo nigdzie nie mogli obejrzeć meczów Polaków. W przypadku Euro 2016 najważniejsze mecze pokaże otwarty Polsat, a mecze Polaków także TVP. Więc nie ma żadnej, powtarzam żadnej, zachęty do płacenia za te kanały dla przeciętnego Kowalskiego :)

 

Myślę, że cały ten myk "premium" jest po to, by w krótkim czasie Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 wprowadzić do kablówek (z niektórymi pewnie odświeżyć umowę). Podobnie jak było w 2002 roku. A po Euro 2016 zobaczymy jaki Polsat ma na nie plan.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mecze Polaków to tylko jakiś ułamek całych ME. Może się okazać, że po dwóch meczach będą jechać do domu i tyle z meczów Polaków...

Ważną kwestią są też godziny nadawania spotkań. O 15 wielu z racji pracy nie oglądnie meczu (ewentualnie później powtórkę/skrót), ale 18 i 21 to świetne terminy, w sam raz po pracy jak ktoś pracuje w godzinach biurowych do 16-17. Rezygnować z wygody oglądania tych spotkań na dużym TV, bez reklam, nie irtytując się słabą jakością przekazu na kompie, nawet za stówę, byłoby dla mnie za wiele.

Nie lubię oglądać tego, co mi z łaski pokażą, ale sam móc wybierać co i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie dodatkowych opłat od abonentów CP (co byłoby dużym błędem) transmisje pozostają na ARD/ZDF z Astry. Tam chyba raczej nie zakodują, więc nikt nikomu nie będzie kazał płacić dodatkowo...

Skoro jestem abonentem CP, posiadam pakiet Sport to chyba mam prawo oglądać te mecze bez dodatkowych opłat? Chociaż logika Polsatu (niegdyś i TVP) mnie zaskakuje czasami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...