Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć ciekawy artykuł dotyczący transmisji EURO na antenach sportowych Polsatu http://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-euro-2016-polsat-ujawnia-gdzie-pokaze-mecze,nId,2199427

 

teraz pytanie:

 

Czy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający opcję SPORT HD otrzymają te kanały w ramach swojej umowy? Czy trzeba będzie wykupić te kanały dodatkowo na czas trwania turnieju

Edytowane przez Mr. Orbita
Wydzielam posty o kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z wątków zapowiedzi Cyfrowego Polsatu i Polsat Sport, łączę w nowy zbiorczy wątek, bo mamy w dwóch miejscach o tym samym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Mogą być nawet w nc+! Jeżeli ten wykaże zainteresowanie: https://twitter.com/J_Krecidlo/status/729953446057627648.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale mają to być kanały dodatkowo płatne! Ja na pewno za nie nie zapłacę nawet złotówki, wolę te kilka meczów obejrzeć w pubie albo w kanałach niemieckich :). Coraz częściej zastanawiam się nad sensem abonowania Polsatu Sport i Extra w kablówce i tak nic tam nie ma, a za najciekawsze rzeczy i tak trzeba płacić dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to wiem. Jednak mnie ciekawi po co im koncesja na to, skoro mogli to uruchomić jako pop-up channels na licencji Ofcomu, jak to zrobili z POLSAT Volleyball. Chyba że jednak je zostawią po EURO 2016. Oby, bo sami wcześniej mówili, że te kanały miałyby być poszerzeniem obecnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest efekt oferowania PS operatorom do najniższych pakietów :(

Swoją drogą czy PS2 i PS3 po EURO będą dalej funkcjonować? Czy tak jak Polsaty Volleyball, znikną wraz z zakończeniem EURO?

 

Ja też nie zamierzam dopłacać ani grosza. Wystarczy mi to, co będzie w ramach otwartej oferty na Polsacie i Polsacie Sport.

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oni myślą, że miliony rzucą się na te kanały wielce premium? To nie mundial 10 lat temu, gdzie specjalnie brali Cyfrowy Polsat pod Polsat Sport Extra, który i tak był w pakiecie z innymi. Zwykłemu Polakowi wystarczą zapewne mecze naszej reprezentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem. Mecze będą na PS2 i PS3, których po Euro się chyba żywot dokona. Typowe zachowanie Polsatu. Dziwi tylko, że programy ruszą dopiero w dniu rozpoczęcia Euro. Już po tym, jak TVP kupiła te 11 to się mogli powstrzymać z tymi specjalnymi kanałami. Pewnie nawet gdyby TVP wykupiła 45 meczów to by się tak samo zachowali. Jeszcze raz się okazuje, że możemy biadolić na Szpakowskiego, innych komentatorów, ale jednak mamy pewność, że wszystkie mecze ME, MŚ będą w Jedynce i Dwójce. A w Polsacie niestety wszystko po staremu i koniunkturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Jedynka i Dwójka to telewizja publiczna, która dostaje pieniądze od państwa, a Polsat to nie instytucja charytatywna, żeby dawać wszystko na głównych antenach. Też mi się to podoba, ale mi wystarczy te mecze, które będą na otwartej antenie, bo meczów Albanii itp oglądać i tak nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1, Dlaczego zakładasz, że w tv otwartej nie będzie właśnie celowo mniej atrakcyjnych meczów, np Albanii?

Na szczęście dla kibiców Polsat na jakiś czas został odsunięty od pokazywania ważnych wydarzeń piłkarskich. ;)

 

Pełny plan transmisji: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/euro-2016-w-polsacie-24-mecze-w-kanale-otwartym-wszystkie-w-platnym-pakiecie-plan-transmisji. 

Na otwartej antenie będą: 

Francja - Rumunia

Albania - Szwajcaria

Hiszpania - Czechy

Polska - Irlandia Płn.

Austria - Węgry

Rosja - Słowacja

Niemcy - Polska

Włochy - Szwecja

Belgia - Irlandia

Rumunia- Albania

Rosja - Walia

Ukraina- Polska

Islandia - Austria

Edytowane przez iko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oni myślą, że miliony rzucą się na te kanały wielce premium? To nie mundial 10 lat temu, gdzie specjalnie brali Cyfrowy Polsat pod Polsat Sport Extra, który i tak był w pakiecie z innymi. Zwykłemu Polakowi wystarczą zapewne mecze naszej reprezentacji.

Masz racje. Tłum może sie nie rzuci. Ale ja widze w tym plusy. Będe mógł kupić cały turniej mając nc+( a raczej udostępnią tak jak zrobili to z siatką). Oczywiście jeżeli nie przegnie Polsat z ceną. I dla mnie prywatnie jeszcze jedna ważna rzecz. Te kanały mają być bez reklam.  W przypadku meczu na TVP lub Polsacie strasznie mnie to inrytuje. 30 sekund studia i bach 15 minut reklam lub spóźnianie się na hymny i tak dalej. Ja moge za to dopłacić by nie oglądać tych dziwacznych reklam robionych pod turniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1, Dlaczego zakładasz, że w tv otwartej nie będzie właśnie celowo mniej atrakcyjnych meczów, np Albanii?

Na szczęście dla kibiców Polsat na jakiś czas został odsunięty od pokazywania ważnych wydarzeń piłkarskich. ;)

 

Pełny plan transmisji: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/euro-2016-w-polsacie-24-mecze-w-kanale-otwartym-wszystkie-w-platnym-pakiecie-plan-transmisji. 

Dlaczego zakładam? bo myślę, że będą chcieć zarobić na reklamach w ramach tych obowiązkowych meczów w otwartej antenie, a lepiej się sprzeda mecz Hiszpanów niż Albańczyków ( choć dla gimbazy Albania teraz jest trendy :D). A po drugie z każdej kolejki ma byc jakis mecz puszczany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Jedynka i Dwójka to telewizja publiczna, która dostaje pieniądze od państwa, a Polsat to nie instytucja charytatywna, żeby dawać wszystko na głównych antenach.

 

Polsat ma tylko jedną główną antenę + otwarty Polsat Sport News. Po to mają dodatkowe, kodowane kanały jak Polsat Sport i Sport Extra, żeby tam umieszczać więcej treści. Za te kanały ludzie płacą abonamenty w kablówkach, platformach itd. Otwieranie nowych, specjalnych kanałów po to, aby wydębić więcej kasy od ludzi, którzy i tak opłacają im abonament jest niczym innym jak zwykłym [beep]. Te dodatkowe kanały powinny być utworzone tylko po to, aby widzowie, którzy nie mają dostępu do PS i PS Extra (bo są np. w nc+) mogli sobie na miesiąc je wykupić i obejrzeć mistrzostwa. Albo też dla tych, którzy dostęp do sportowych kanałów Polsatu mają, ale wolą dopłacić by móc oglądać bez reklam.

Co za chore czasy. Zaczęło się od tego [beep]nego ppv, a teraz zaczyna się moda na kanały premium otwierane na czas danej imprezy. Miałem nadzieję, że dwa lata temu przy okazji MŚ w Polsce to był pierwszy i ostatni raz. Zachłanność polsatu jednak nie zna granic. Soloż przecież musi jakoś spłacić te kredyty na Polkomtela, więc najlepiej kroić abonentów. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dobrze, że nie podpisałem umowy z Cyfrowym Polsatem na najniższy pakiet ze względu na Euro, bo bym się nieźle naciął... Jeśli zaoferują te kanały w nc+ to pewnie wykupię, a jeżeli nie to trzeba będzie sobie poradzić z pomocą Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...